Προς το περιεχόμενο

Lenovo ideapad 330s 265 ευρώ στο Γερμανό. ΈΛΗΞΕ


sxbruno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/lenovo-laptop-ideapad-330s-15-6-fhd-i3-7020u-4gb-1tb/20373

https://www.skroutz.gr/s/16495960/Lenovo-IdeaPad-330s-15IKB-i3-7020U-4GB-1TB-FHD-W10.html

Αρκετά φθηνότερα από το skroutz και επιπλέον 10% επιστροφή με κάρτες εθνικής.

Επεξ/σία από sxbruno
  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Lesdal είπε

παιδια αξιζει για βασικη χρηση? σκεφτομαι να το τσιμπησω και να αλλαξω τον hdd με ssd

Ναι αξίζει και με λίγη εξτρα ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δε σε χαλάει η οθόνη που ειναι λίγο κακή..  για 265ε δε προκειται να παρεις καλυτερο μηχανημα

Επεξ/σία από cpgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, FLIMIT είπε

δεν ειναι  ips?

Ναι αλλα και παλι .."has a subpar contrast ratio of 449:1 and an elevated black value of 0.63 cd/m². This is why the colors are hard to tell apart and the blacks look grayish. In everyday use, the screen content looks rather “warm”, which can be attributed to a low color volume, especially in the blue part of the spectrum. The 330S covers only 38% of the AdobeRGB color space and 58% of the sRGB color space. "
δηλαδη αν σε νοιαζουν τα παραπανω κοιτα αλλου.. αλλιως μην το πολυψαχνεις δεν υπαρχει λογος για 265ε..

Επεξ/σία από cpgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια 265 € κανονικά ασπρόμαυρη έπρεπε να έχει... Μη το ψυριζεις δεν υπάρχει κάτι καλύτερο αν υπάρχει και αυτό βέβαια.... Γιατί Γερμανός είναι αυτός, δεν τον λες και αξιόπιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cpgr είπε

Ναι αλλα και παλι .."has a subpar contrast ratio of 449:1 and an elevated black value of 0.63 cd/m². This is why the colors are hard to tell apart and the blacks look grayish. In everyday use, the screen content looks rather “warm”, which can be attributed to a low color volume, especially in the blue part of the spectrum. The 330S covers only 38% of the AdobeRGB color space and 58% of the sRGB color space. "
δηλαδη αν σε νοιαζουν τα παραπανω κοιτα αλλου.. αλλιως μην το πολυψαχνεις δεν υπαρχει λογος για 265ε..

δεν ειναι δηλ καλυτερη η οθονη απο πχ αυτη?

https://www.germanos.gr/product/lenovo-laptop-ideapad-330-15-6-fhd-i5-7200u-4gb-500gb/20373930/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sxbruno είπε

Εξαντλήθηκε.

κριμααα

και πηγα να το βαλω στο καλαθι και δεν το προλαβα ρε γαμωτο!!!

το προλαβε κανεις να το κανει παραγγελια??

με ενδιαφερει 1 κομματι σε περιπτωση που καποιος πηρε και αλλαξει γνωμη η anyway πηρε παραπανω κομματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχα πάρει από κότσο στο BF για την κόρη μου και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Του έβαλα άλλα 4GB ram από άλλη προσφορά και ξανα έστησα τα windows από την αρχή. SSD δεν έχω βάλει ακόμα.

Δεν ανοίγει απλά ξεβιδώνοντας τις βίδες άλλα τελικά είναι εύκολο, . Δεν έχει DVD, έχει όμως θέση για DVD ή δεύτερο δίσκο και δεν έχει θέση για Μ2

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, smpt είπε

το είχα πάρει από κότσο στο BF για την κόρη μου και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Του έβαλα άλλα 4GB ram από άλλη προσφορά και ξανα έστησα τα windows από την αρχή. SSD δεν έχω βάλει ακόμα.

Δεν ανοίγει απλά ξεβιδώνοντας τις βίδες άλλα τελικά είναι εύκολο, . Δεν έχει DVD, έχει όμως θέση για DVD ή δεύτερο δίσκο και δεν έχει θέση για Μ2

στειλε βιντεακι σε παρακαλω για το πως ανοιγει....

Η οθονη του ειναι καλη?

Επεξ/σία από FLIMIT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, FLIMIT είπε

δεν ειναι δηλ καλυτερη η οθονη απο πχ αυτη?

https://www.germanos.gr/product/lenovo-laptop-ideapad-330-15-6-fhd-i5-7200u-4gb-500gb/20373930/

Οχι ιδιες ειναι...και που βαζουν Ips αντι για tn της περασμενης 10ετιας σε τοσο φθηνα λαπτοπ παλι κερδος ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...