Προς το περιεχόμενο

PS Plus: Τα δωρεάν παιχνίδια του Φεβρουαρίου και επέκταση του cloud storage σε 100GB


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Fighter pilot 71 είπε

69 e

Ναι σε digital μορφη,σε δισκακι το 60ρι δε το ξεπερναει κανενα παιχνιδι.Καποια καινουρια κοστιζουν και πιο κατω απο 40 οπως το καινουριο far cry ας πουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ilias78 είπε

Δεν ξερω πως ειναι το gamepass αλλα στο plus εχεις 2 παιχνιδια δωρο καθε μηνα για ps4 κ αν θυμαμαι καλα απο ενα για ps3 κ vita κ επιπλεον μπορεις να παιζεις online. Συν χωρο αποθήκευσης στο cloud 

Το Gamepass είναι μια συνδρομή ετήσια ή εξάμηνη, που σου επιτρέπει να κατεβάζεις κοντά στα 100 παιχνίδια στη διάρκεια αυτή. Μπαινοβγαίνουν κάθε μήνα νέα και παλιά παιχνίδια. Βάζουν και καλά όμως όπως πχ το pes 2019 κλπ. Πολλά δεν ξερω γιατί πριν λίγους μήνες πήρα xbox one

Επεξ/σία από gregory22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Fighter pilot 71 είπε

69 e

Στις μεγαλες αλυσιδες τοσο εχουν. Στα σκρουτζομαγαζα μπορει να τα βρεις 10-15 € φθηνοτερα. Κ αν περιμενεις λιγο, ακομα πιο φθηνα σε μτχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Καθολου αφθονα δε μου τρεχουν αλλα δε θα κατσω να παραπονιεμαι επειδη δε μου δινουν καθε μηνα τζαμπα παιχνιδια τυπου god of war,horizon zero dawn ενω εγω δινω το χρονο ενα ξερο 50ευρω.

Κανείς δεν περιμένει να δώσουν αυτά τα παιχνίδια, κανείς δεν τα ζήτησε. Και γω τα συγκεκριμένα τα έχω αγοράσει. Το κόστος της συνδρομής έχει πάει στα 60€ και σου δανείζει τα συγκεκριμένα παιχνίδι, δεν τα κρατάς μόνιμα. Αν δεν ανανεώσεις δεν παίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Το οτι καποιοι περιμενουν με φραγκοδιφραγκα στη συνδρομη να παιξουν ολες τις παιχνιδαρες τζαμπα με ξεπερναει.Ολοι οι αλλοι που σκαμε 40ρια και 50ρια για καθε παιχνιδι ειμαστε μ..

Κανεις υπομονη και δεν αγοραζεις παιχνιδι day 1 και οταν πεσει η τιμη στα 20-30 το αγοραζεις. Πηρα το fallout 4 goty 25€ και δεν στεναχωρηθηκα καθολου που το επαιξα 1.5 χρονο μετα την κυκλοφορια του. Το hype κοστιζει. Εξαλλου με το plus εισαι στις ορεξεις της sony σε ποιο μηνα θα βγει καλο παιχνιδι το οποιο μολις διακοπει η συνδρομη δεν μπορεις να παιξεις.

1 λεπτό πριν, pictorino είπε

Κανείς δεν περιμένει να δώσουν αυτά τα παιχνίδια, κανείς δεν τα ζήτησε. Και γω τα συγκεκριμένα τα έχω αγοράσει. Το κόστος της συνδρομής έχει πάει στα 60€ και σου δανείζει τα συγκεκριμένα παιχνίδι, δεν τα κρατάς μόνιμα. Αν δεν ανανεώσεις δεν παίζεις. 

👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δώσει ποτέ πάνω από 40 ευρώ για παιχνίδι στο ps4 και μάλιστα 40 ευρώ είχε το Red Dead Redempion 2 που είναι υπερπαιχνίδαρος.

Μέσες άκρες δίνω 30 ευρώ. Δεν είναι ανάγκη πολλά games να τα παίξεις day one. Επίσης υπάρχουν και τα καταστήματα εξωτερικού με καλές προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pictorino είπε

Κανείς δεν περιμένει να δώσουν αυτά τα παιχνίδια, κανείς δεν τα ζήτησε. Και γω τα συγκεκριμένα τα έχω αγοράσει. Το κόστος της συνδρομής έχει πάει στα 60€ και σου δανείζει τα συγκεκριμένα παιχνίδι, δεν τα κρατάς μόνιμα. Αν δεν ανανεώσεις δεν παίζεις. 

Και ομως τετοια παιχνιδια θελουν καποιοι να δωσει τζαμπα το psn.Ο μονος μηνας που δεν ειπε κανεις κουβεντα ηταν οταν εδωσε το bloodborne και το ratchet and clank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,οκ καλο το ps plus αλλα αλλη φαση να εχεις σε hard copy το game ! και να το παιζεις οποτε εσυ θελεις χωρις συνεχως να ανανεωνεις την συνδρομη σου.

και για συλλεκτικους λογους ειναι ποιο ωραιο να εχεις στην βιβλιοθηκη σου τα ps4 games σε κουτακια!.

το ps plus αξιζει αν παιζεις multiplayer games,αλλιως οπως ξερουμε ολοι τα παιχνιδια που σου δινει καθε μηνα ειναι και digital και δανεικα για μεχρι να ληξει η συνδρομη σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γλύτωσα απο το hitman θα εδινα 20άρικο.. μια χαρα μου εκατσε! Όσο για το for honor παιχνιδάρα εχω κολήσει και παιζω multi player με vikings και λιγο samurai αλλά το αγόρασα πριν 10 μέρες, bravo ubisoft και το steep καλο ηταν!

5 ώρες πριν, Kira93 είπε

Το game pass του Xbox με το PS plus του PlayStation έχουν τεράστια διαφορά σε δωρεάν διάθεση τίτλων. Με το που βγαίνει αποκλειστικός τίτλους του Xbox στο βάζει στο game pass εκείνου του μήνα και ας έχει και 100€ όπως έγινε με το Forza horizon 4 για παράδειγμα η με το sea of thieves  δεν το συζητώ καν για halo , gears of wars κτλπ .. με 10€ το μήνα είναι πολύ τίμιο προσωπικά για εμένα . Βέβαια δεν θέλω να συγκρίνουμε τίτλους γτ κακά τα ψέματα η Sony έχει πολύ καλύτερους 

Και να ενημερώσω ότι το Hitman και το for honor τα έχει δωρεάν με το game pass εδώ και αρκετούς μηνες η Xbox. https://www.eurogamer.net/articles/2019-01-28-xbox-game-pass-games-list-price-6010

Ps4 exclusives και multiplayer gaming, xbox one x 60fps gaming graphics 100+ games στο gamepass! Και ea acces με 4 ευρώ τον μηνα. Και τα 2 εξαιρετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ilias78 είπε

Στις μεγαλες αλυσιδες τοσο εχουν. Στα σκρουτζομαγαζα μπορει να τα βρεις 10-15 € φθηνοτερα. Κ αν περιμενεις λιγο, ακομα πιο φθηνα σε μτχ

Ποιο παιχνίδι κάνει 69€ σε μεγάλη αλυσίδα και 10€ σε σκρουτζομάγαζοτην την ίδια χρονική περίοδο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Ποιο παιχνίδι κάνει 69€ σε μεγάλη αλυσίδα και 10€ σε σκρουτζομάγαζοτην την ίδια χρονική περίοδο; 

Days gone

Sekiro shadows die twice

Κανε μια αναζητηση...

Επεξ/σία από ilias78
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, vastegial_74 said:

Ποιο παιχνίδι κάνει 69€ σε μεγάλη αλυσίδα και 10€ σε σκρουτζομάγαζοτην την ίδια χρονική περίοδο; 

 

Δεν κάνει 10€.

Κάνει 10€ φθηνότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Kira93 είπε

Δεν σου απαγορεύει κανένας να βάλεις κάποιο πάσο φίλε εσύ επιλέγεις να αγοράζεις CD. Και πίστεψέ με δεν είναι ότι δεν διαθέτω λεφτά να αγοράσω παιχνίδι απλά δεν είμαι θύμα να δίνω 50-60-70 € για κάποιο παιχνίδι . Ότι θέλω να αγοράσω άλλωστε το βρίσκω στο allkeyshop και πάλι πιο φθηνά... Εσένα λοιπόν που σου τρέχουν τα λεφτά άφθονα πήγαινε και αγόρασε παιχνίδια όσο πιο ακριβά γίνεται 

Είναι το αντίστοιχο ps now έκανα εγώ λάθος πριν έχεις δίκιο 

Ρε παιδες τι ειναι to allkeyshop φτιαξτε μου την μερα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, apomeinari είπε

Ρε παιδες τι ειναι to allkeyshop φτιαξτε μου την μερα

Ένα μαγικό site με κλειδιά για παιχνίδια από διάφορα καταστήματα σε πολύ καλές τιμές ρίξε μια ματιά και θα καταλάβεις

έχει για όλες τις κονσόλες και υπολογιστή προσφορές .. εγώ από εκεί έχω πάρει πολλά deluxe edition παιχνίδια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...