Προς το περιεχόμενο

Ελαστικά για Hyundai i20, για αρκετά χιλιόμετρα


kyanokranos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, Pavlaras7878 είπε

Φιλαράκι μου τα falken σίγουρα τα ξεχνάς, όπως ξεχνάς κάθε ελαστικό eco, blu κλπ.. τα μαλακά ελαστικά δεν θα βγάλουν πολλά χιλιόμετρα

Αν θες ανθεκτικά ελαστικά θα πας σε κάποιο καλό Κινέζο οπως GT radial αλλά και σε ΤΟΥΟ είτε σε πιο επώνυμο ένα conti η από Bridgestone τα potenza

Μακριά από kormoran, falken, dayton, sava , είναι για πέταμα

Αυτό με τα κινέζικα που λες δεν μπορώ να το επεξεργαστώ. Εγώ θα έλεγα μακριά από κινέζικα. Για ταν λίστα που λες να αποφύγει συμφωνώ εκτός από τα Sava. Έχουν πάρει πολύ καλές κριτικές. Στα τεστ που τα έχω δει παίρνουν πολύ καλή βαθμολογία. 

 

Έχεις προσωπική εμπειρία από τα sava γιατί τα σκέφτομαι στην επόμενη αλλαγή? 

Στις 7/3/2019 στις 9:10 ΠΜ, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εχω τα efficientGrip από τον Σεπτεμβριο του 18. Εχω ακουμπησει πεζοδρομιο πολλες φορες και δεν εχω παρατηρησει φουσκάλες κτλπ. Ισα ισα μου ειχαν πει ότι επειδή είναι μαλακα δεν θα εμφανίζονται τετοια συμπτώματα.

Σε τι διαστάσεις τα έχεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Αυτό με τα κινέζικα που λες δεν μπορώ να το επεξεργαστώ. Εγώ θα έλεγα μακριά από κινέζικα. Για ταν λίστα που λες να αποφύγει συμφωνώ εκτός από τα Sava. Έχουν πάρει πολύ καλές κριτικές. Στα τεστ που τα έχω δει παίρνουν πολύ καλή βαθμολογία. 

Έχεις προσωπική εμπειρία από τα sava γιατί τα σκέφτομαι στην επόμενη αλλαγή? 

Σε τι διαστάσεις τα έχεις? 

Φίλε μου δουλεύω σε βουλκανιζατέρ .. αν βάλεις sava θα το μετανοιωσεις.. σαν καινούργια είναι μια χαρά.. μετά γλιστράνε.. αλλά εξαρχής κοβουνται εύκολα.. για τα κινέζικα υπάρχει ένας μύθος οπως στα πάντα,,

Εγώ φοράω GT.. δοκιμασμένα σε ταξίδι 7100 χιλιόμετρα σε μια εβδομάδα..

Και ακριβότερα από sava

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...