Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Socratis10 origin

Στην αρχη επαιζα σαν αναπηρος αλλα για καποιον λογο με κρατησε το παιχνιδι[μπορει να ειναι καρτουνιτσικο σαν το fortnite που δεν μαρεσε καθολου,αλλα το impact των οπλων το εχαριστιεσαι εδω]

Πλεον κανω και 3 kills,θελω πολυ practice

Χαχαχα σαν αναπηρος!😜αυτο που εχω καταλαβει ειναι ενα.οι συμπεκτες σου η θα σε ψοφησουν πριν καν κανεις hit η θα παρετε win.

Εχω τυχει πολλες φορες να κανω 5 6 kill.εχω τυχει και αλλες τοσες να μην προλαβω να κανω hit.οταν η ομαδα σκορπιζει συνεχεια εστω και 30 μετρα ο ενας απο τον αλλον, καπου τους περιμενει ο θανατος,μιλαμε μαθηματικα ελεγμενο 200 φορες.στην πεφτουν 2  3 ατομα ,ο δικος σου ειναι 50 μετρα πιο εκει,σε καθαριζουν σε δευτερολεπτα...ο αλλος βλεπει οτι σε ριχνουν..ερχετε τρεχοντας..τον καθαριζουν σε δευτερολεπτα..ειναι 3 μαζι ειπαμε..απο πισω ερχετε και ο τριτος συμπεκτης σου και ελπιζεις οτι ειναι ψυχασθενης προ παικτης με 1000 ωρες gameplay και οτι θα τους καθαρισει και τους 3.μερικες φορες γινεται.αλλα 9 στις 10 πας menu.αντιθετως οσα win εχω παρει η φτανεις.σε ενα καλο αποτελεσμα ηταν επειδη η ομαδα δεν εσπαγε καθολου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Χαχαχα σαν αναπηρος!😜αυτο που εχω καταλαβει ειναι ενα.οι συμπεκτες σου η θα σε ψοφησουν πριν καν κανεις hit η θα παρετε win.

Εχω τυχει πολλες φορες να κανω 5 6 kill.εχω τυχει και αλλες τοσες να μην προλαβω να κανω hit.οταν η ομαδα σκορπιζει συνεχεια εστω και 30 μετρα ο ενας απο τον αλλον, καπου τους περιμενει ο θανατος,μιλαμε μαθηματικα ελεγμενο 200 φορες.στην πεφτουν 2  3 ατομα ,ο δικος σου ειναι 50 μετρα πιο εκει,σε καθαριζουν σε δευτερολεπτα...ο αλλος βλεπει οτι σε ριχνουν..ερχετε τρεχοντας..τον καθαριζουν σε δευτερολεπτα..ειναι 3 μαζι ειπαμε..απο πισω ερχετε και ο τριτος συμπεκτης σου και ελπιζεις οτι ειναι ψυχασθενης προ παικτης με 1000 ωρες gameplay και οτι θα τους καθαρισει και τους 3.μερικες φορες γινεται.αλλα 9 στις 10 πας menu.αντιθετως οσα win εχω παρει η φτανεις.σε ενα καλο αποτελεσμα ηταν επειδη η ομαδα δεν εσπαγε καθολου.

Σωστα ,και γενικα χωρις το squad σου δεν παρινεις νικη με τιποτα,αλλα kills πολλα μπορεις να παρεις και σολο αν μαθεις το παιχνιδι.Εγω γενικα αρχιζω και γινομαι καλυτερος οταν δεν περιμενω τιποτα απο τους συμπαικτες μου.Θες να σκορπισεις χωρις να εχεις καν ενα body armor?Πηγαινε και ο θεος μαζι σου ,εγω δεν θα ακολουθησω οσο και να pingαρεις.Φυσικα δεν θα κερδισω αλλα θα απρω κιλλ και θα ευχαριστηθω λιγο το παιχνιδι[και θα μαθω και κατι παραπανω].

Γενικα εγω δεν το ηξερα το παιχνιδι ,και για εμενα ειναι φοβερο ,δεν ξερω γιατι δεν ακουγεται τοσο εδω στην ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Σωστα ,και γενικα χωρις το squad σου δεν παρινεις νικη με τιποτα,αλλα kills πολλα μπορεις να παρεις και σολο αν μαθεις το παιχνιδι.Εγω γενικα αρχιζω και γινομαι καλυτερος οταν δεν περιμενω τιποτα απο τους συμπαικτες μου.Θες να σκορπισεις χωρις να εχεις καν ενα body armor?Πηγαινε και ο θεος μαζι σου ,εγω δεν θα ακολουθησω οσο και να pingαρεις.Φυσικα δεν θα κερδισω αλλα θα απρω κιλλ και θα ευχαριστηθω λιγο το παιχνιδι[και θα μαθω και κατι παραπανω].

Γενικα εγω δεν το ηξερα το παιχνιδι ,και για εμενα ειναι φοβερο ,δεν ξερω γιατι δεν ακουγεται τοσο εδω στην ελλαδα

Χαμός γίνεται και στην Ελλάδα , παίζουν αρκετοί απεξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/12/2019 στις 8:49 ΜΜ, SOCRATIS1000 είπε

Σωστα ,και γενικα χωρις το squad σου δεν παρινεις νικη με τιποτα,αλλα kills πολλα μπορεις να παρεις και σολο αν μαθεις το παιχνιδι.Εγω γενικα αρχιζω και γινομαι καλυτερος οταν δεν περιμενω τιποτα απο τους συμπαικτες μου.Θες να σκορπισεις χωρις να εχεις καν ενα body armor?Πηγαινε και ο θεος μαζι σου ,εγω δεν θα ακολουθησω οσο και να pingαρεις.Φυσικα δεν θα κερδισω αλλα θα απρω κιλλ και θα ευχαριστηθω λιγο το παιχνιδι[και θα μαθω και κατι παραπανω].

Γενικα εγω δεν το ηξερα το παιχνιδι ,και για εμενα ειναι φοβερο ,δεν ξερω γιατι δεν ακουγεται τοσο εδω στην ελλαδα

Το gunplay του για εμένα τουλάχιστον είναι το πιο εθιστικό από οποιουδήποτε άλλου  fps έχω δοκιμάσει ανεξαρτήτως υποείδους. Έχει πολλά θέματα ακόμα όμως σαν παιχνίδι, δυστυχώς. 

Η ταπεινή μου άποψη πάντως μετά από 500 ώρες παιχνιδιού είναι ότι για να ευχαριστηθεις public match χωρίς δική σου ομάδα πρέπει να μπει time penalty σε όσους φεύγουν από το παιχνίδι, όπως και στα ranked εξάλλου. Εκεί θα τους δεις όλους να κάθονται στα αυγά τους γιατί τελευταία έχει παραγινει το κακο με τους Λιβεράτους....

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι για μενα ειναι το τοπ στα BR, βελτιωθηκε παρα πολυ 

Και το λεω εγω που το ειχα καρα-κραξει οταν πρωτοβγηκε, ολα τα bugs σε μενα τυχανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, τελευταία φορά έπαιζα APEX το Σεπτέμβριο με πολύ καλό framerate/ping. Πήγα να παίξω σήμερα πρώτη φορά season 3. To παιχνίδι είναι uplayable. Μετά από 2 ώρα προσπάθειες πρόσεξα αυτό. Προσπάθησα σε δύο διαφορετικά δίκτυα με το ίδιο PC. Το αυτό. Untitled-1.jpg.27199a6471b7117201928728b6a33c33.jpg

Επεξ/σία από RedPanda
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, RedPanda είπε

Λοιπόν, τελευταία φορά έπαιζα APEX το Σεπτέμβριο με πολύ καλό framerate/ping. Πήγα να παίξω σήμερα πρώτη φορά season 3. To παιχνίδι είναι uplayable. Μετά από 2 ώρα προσπάθειες πρόσεξα αυτό. Προσπάθησα σε δύο διαφορετικά δίκτυα με το ίδιο PC. Το αυτό. Untitled-1.jpg.27199a6471b7117201928728b6a33c33.jpg

Από Πάτρα με cosmote εχω 45-50 σε Ευρωπη. Με τετοιο packet loss κατι παιζει με τη γραμμη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να τσεκάρεις ρυθμίσεις. Κι εγώ έχω 40-45ms με 0% packet loss.

Τώρα τι διάολος μπορεί να φταίει... άντε βγάλε άκρη. Αλλά τόσο προβληματικοί οι servers τους δεν είναι, είναι ένα τικ λιγότερο. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, RedPanda είπε

Λοιπόν, τελευταία φορά έπαιζα APEX το Σεπτέμβριο με πολύ καλό framerate/ping. Πήγα να παίξω σήμερα πρώτη φορά season 3. To παιχνίδι είναι uplayable. Μετά από 2 ώρα προσπάθειες πρόσεξα αυτό. Προσπάθησα σε δύο διαφορετικά δίκτυα με το ίδιο PC. Το αυτό. Untitled-1.jpg.27199a6471b7117201928728b6a33c33.jpg

Τρελά μεγάλο packet loss.
τρέχεις firewall?Αν ναι δώστου πρόσβαση του παιχνιδιού ή κλείστο τελείως.
θα σου έλεγα να κάνεις dmz και να ανοίξεις το ΝΑΤ ,αλλά είπες ότι δοκίμασες 2 διαφορετικά δίκτυα.
Τώρα να ρωτήσω το χαζό, παίζεις ενσύρματα ή ασύρματα; Αν παίζεις ασύρματα,δοκίμασε καλώδιο.
δοκίμασες κανα driver update την κάρτα δικτύου σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Doufekaleuris, όποιος θέλει με κάνει add. Δεν με ενδιαφέρει να είναι μουγκρί ο άλλος. Ούτε κι εγώ είμαι ο παιχταράς. Αρκεί να υπάρχει απλή λογική και να κλείνετε τις πόρτες!!!

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το γελάς καθόλου φίλε. Είναι τόσο σημαντικό και κανείς δεν το κάνει. Και είναι και τόσο εύκολο να κλείσεις την πόρτα με διπλό ταπ ενώ τρέχεις. Δεν σε καθυστερεί σε κάτι δηλαδή. Μόνο καλό κάνει. Γι' αυτό λοιπόν παιδιά, να κλείνετε τις πόρτες. Κάνει καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να κανω μια ερωτηση. να ξεκαθαρισω οτι εχει να κανει με εναν φιλο μου, εγω μονο Overwatch παιζω.

αυτος ειναι πορωμενος με το Apex, αλλα επειδη εχανε συνεχεια απο τα πιτσιρικια, εκανε την βλακεια να βαλει cheats, και εφαγε μονιμο ban. αυτο συνεβει νομιζω τον Απριλιο.

απο τοτε προσπαθησε να ξαναπαιξει το παιχνιδι κανοντας bypass το ban του με διαφορους τροπους. χρησιμοποιησε στην αρχη καποια anti-ban apps, τα οποια δουλεψαν μονο για λιγο διαστημα και μετα ξαναεφαγε ban. τα καινουργια updated apps που βγηκανε πιο μετα, ζηταγανε συνδρομη για να δουλεψουν οποτε τα παρατησε. αργοτερα αγορασε το πρωτο season pass και εστειλε email στην Respawn, οπου τους εξηγησε οτι αγαπαει το παιχνιδι,  ζητησε συγνωμη για την βλακεια που εκανε,  οτι εμαθε το παθημα του και υποσχεθηκε οτι δεν θα το ξανακανει, οτι αγορασε το season pass για να δειξει οτι το εννοει, και την παρακαλεσε να αρει το ban του. φυσικα δεν εγινε τιποτα.

η ερωτηση μου, υπαρχει καποιος νομιμος τροπος να μπορεσει να ξαναπαιξει το παχινιδι;  αυτο το hardware ID που τον ταυτοποιει, πως μπορει να το αλλαξει χωρις να χρειαστει να αγορασει καινουργιο υπολογιστη; η αυτο ηταν, και δεν μπορει να κανει απολυτως τιποτα γιαυτο;

ρωταω εδω σε περιπτωση που γνωριζει καποιος καποια λυση. αλλιως θα μεινει να παιζει OW μαζι μου. 😁

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, KilliK είπε

να κανω μια ερωτηση. να ξεκαθαρισω οτι εχει να κανει με εναν φιλο μου, εγω μονο Overwatch παιζω.

αυτος ειναι πορωμενος με το Apex, αλλα επειδη εχανε συνεχεια απο τα πιτσιρικια, εκανε την βλακεια να βαλει cheats, και εφαγε μονιμο ban. αυτο συνεβει νομιζω τον Απριλιο.

απο τοτε προσπαθησε να ξαναπαιξει το παιχνιδι κανοντας bypass το ban του με διαφορους τροπους. χρησιμοποιησε στην αρχη καποια anti-ban apps, τα οποια δουλεψαν μονο για λιγο διαστημα και μετα ξαναεφαγε ban. τα καινουργια updated apps που βγηκανε πιο μετα, ζηταγανε συνδρομη για να δουλεψουν οποτε τα παρατησε. αργοτερα αγορασε το πρωτο season pass και εστειλε email στην Respawn, οπου τους εξηγησε οτι αγαπαει το παιχνιδι,  ζητησε συγνωμη για την βλακεια που εκανε,  οτι εμαθε το παθημα του και υποσχεθηκε οτι δεν θα το ξανακανει, οτι αγορασε το season pass για να δειξει οτι το εννοει, και την παρακαλεσε να αρει το ban του. φυσικα δεν εγινε τιποτα.

η ερωτηση μου, υπαρχει καποιος νομιμος τροπος να μπορεσει να ξαναπαιξει το παχινιδι;  αυτο το hardware ID που τον ταυτοποιει, πως μπορει να το αλλαξει χωρις να χρειαστει να αγορασει καινουργιο υπολογιστη; η αυτο ηταν, και δεν μπορει να κανει απολυτως τιποτα γιαυτο;

ρωταω εδω σε περιπτωση που γνωριζει καποιος καποια λυση. αλλιως θα μεινει να παιζει OW μαζι μου. 😁

Λογικα εχει φαει και ip ban και hardware ban,το πρωτο παιρνει ιντερνετ απο αλλου ,το δευτερο αλλαζει μητρικη,και σορρυ που θα το πω,αλλα ας προσεχε,και μπραβο στην εταιρια που ειναι τοσο αυστηρη στους κλεφτες

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...