Προς το περιεχόμενο
Apex Legends [F2P Battle Royale]

JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 608
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Πάντως @Psycho_Warhead είναι πολύ δύσκολο να μην δηλητηριάσεις κάθε θέμα με κατάρες, υπερβολές, υστερίες ξερολίασης και fps counter εθισμό. Χρήσιμη η αντίδραση ως μηχανισμός αλλαγής (ή και άμυνας) αλλ

αν είσαι κοπέλα add me , else περίμενε να σε κάνει add κάποιος άλλος  

όταν τα βλέπεις να τα κάνουν άλλοι και τελικά γίνεσαι ένας από αυτούς  win με κλωτσιά μετά από run του κακού   (κακό λέω με την παρέα το zone που σε καίει)    

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να δούμε. Καλές φαίνονται οι αρένες. Το θέμα είναι τι θα γίνεται με όλους τους butthurt που θα ψοφάνε με την μία και θα την κάνουν από τον πρώτο γύρο...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 1 μήνα μετά...

Πολύ άδικο το match point system στο ALGS και πολύ άτυχοι οι TSM που δεν κατάφεραν να κλειδώσουν το πρωτάθλημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σε όλους, αν και βλέπω ότι έχει ψιλοπεθάνει το παιχνίδι και το συγκεκριμένο thread, θα κάνω την προσπάθεια μου. Πρόσφατα με έπεισε φίλος μου να  κατεβάσω το παιχνίδι, την πρώτη μέρα το παιχνίδι έπαιξε καλά από εκεί και έπειτα όμως χωρίς να γίνει κάποια αλλαγή στο σύστημα μου, ανεβάζει υψηλό cpu usage 95-100%, με αποτέλεσμα να μου κολλάει υπερβολικά πολύ (σε άλλα παιχνίδια, pubg, warzone, fifa, δεν παρουσιάζεται αυτό το πρόβλημα). Το σύστημα μου είναι cpu: ryzen 5 2600, mobo: Asus TUF B450, RAM: GSKILL 16GB 3200, GPU: Rx 580 8GB , Psu: corsair rmx 650x. Τώρα αυτά που έχω δοκιμάσει είναι τα εξής:

• Να παίξω με τις ρυθμίσεις low-utra μέσα από το παιχνίδι
  • Επανεγκατάσταση σε διαφορετικό ssd και hdd
  • update drivers gpu και windows
  • Να τρέχω το παιχνίδι σαν διαχειριστής
  • Να βάλω αυτά στο steam:  -high -dev -forcenovsync -fullscreen +fps_max 0 -preload +mat_compressedtextures 1 +cl_ragdoll_collide 0 -console
  • να τρέξω malwarebytes
  • Να κλείσω το antivirus (bitdefender) όταν παίζω

Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, στο laptop του φίλου μου με  Ryzen 5 3500U παίζει απροβλημάτιστα με φυσιολογικό cpu usage. Υπάρχει κάτι άλλο να δοκιμάσω, πριν το παρατήσω;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
18 ώρες πριν, MariaLog είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, δοκίμασα αυτό με το Windows Defender (τα υπόλοιπα τα έχω κάνει ήδη), αλλά δεν διορθώθηκε το πρόβλημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

https://www.gameworld.gr/news/other-games/45558-developer-του-apex-legends-απολύθηκε-για-σεξιστικά-σχόλια-που-έκανε-το-2007?

Προσοχή μπορεί να γράψαμε τίποτα "μη κοινωνική αΠοΔεΚτΟ " το 2005 σε κάνα sms και να μας ψάχνει η Κεμπετάι σύντομα μάγκες!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.