Προς το περιεχόμενο

Lenovo ideapad 330s (προσφορά από germanos.gr)


ChrisN.S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 minutes ago, pantelikas said:

Ο ίδιος κόπος είναι για το άνοιγμα του σασί. Με μια εφαρμογή μεταφέρεις τα δεδομένα όταν πάρεις nvme.

Κόπος με την έννοια ξανά από την αρχή στήσιμο τα windows/προγράμματα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οσοι το πηρατε σας εδωσαν κανονικα κατι το backpack που δινανε δωρο? 

ειναι να παω για παραλαβη σημερα και την δευτερα που με πηραν τηλεφωνο ο πωλητης μου ειπε οτι ηρθε μονο το λαπτοπ οποτε σε αυτη την περιπτωση πως το παιζω για να παρω την τσαντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, sipiak1992 είπε

παιδια οσοι το πηρατε σας εδωσαν κανονικα κατι το backpack που δινανε δωρο? 

ειναι να παω για παραλαβη σημερα και την δευτερα που με πηραν τηλεφωνο ο πωλητης μου ειπε οτι ηρθε μονο το λαπτοπ οποτε σε αυτη την περιπτωση πως το παιζω για να παρω την τσαντα?

Πήρε ένα η κοπέλα μου και ένα μια οικογενειακή φίλη από το ίδιο κατάστημα όπου δεν υπήρχε η τσάντα όταν το πήραν. Μάλιστα δεν το γνώριζαν κιόλας και προφανώς δεν  τους ανέφερε εκεί  κάποιος κάτι και έτσι πήραν οι δύο τηλέφωνο την επόμενη μέρα αφού τους το είπα. 

Τους είπαν ότι έχουν δίκιο και ότι θα ενημερώσουν μόλις έρθουν τσάντες. Πράγματι πήραν την κοπέλα μου τηλέφωνο ότι έχει έρθει (δεν πήγε ακόμα να την πάρει) και η οικογενειακή φίλη πήρε μόνη της και της είπαν ότι έχει έρθει και πράγματι την πήρε ήδη.

Καμία από τις δύο αγορές δεν έγιναν ηλεκτρονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MrPanozzz είπε

Πήρε ένα η κοπέλα μου και ένα μια οικογενειακή φίλη από το ίδιο κατάστημα όπου δεν υπήρχε η τσάντα όταν το πήραν. Μάλιστα δεν το γνώριζαν κιόλας και προφανώς δεν  τους ανέφερε εκεί  κάποιος κάτι και έτσι πήραν οι δύο τηλέφωνο την επόμενη μέρα αφού τους το είπα. 

Τους είπαν ότι έχουν δίκιο και ότι θα ενημερώσουν μόλις έρθουν τσάντες. Πράγματι πήραν την κοπέλα μου τηλέφωνο ότι έχει έρθει (δεν πήγε ακόμα να την πάρει) και η οικογενειακή φίλη πήρε μόνη της και της είπαν ότι έχει έρθει και πράγματι την πήρε ήδη.

Καμία από τις δύο αγορές δεν έγιναν ηλεκτρονικά.

οκ φιλε thanks... ελπιζω να μην το παιξουν χαζοι γιατι υπαρχουν και screenshots οποτε δεν παιζει να την βγαλουν καθαρη😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που έκανα ηλεκτρονική παραγγελία στις 31 Ιανουαρίου, δεν έστειλαν τσάντα.

Αν θυμάμαι καλά στο site μπήκε μετά τα μεσάνυχτα.

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το eshop τους μου είπαν ότι δίνουν κανόνια τσάντες για παραγγελίες που έγιναν από πρώτη Φεβρουαρίου και μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sipiak1992 είπε

οκ φιλε thanks... ελπιζω να μην το παιξουν χαζοι γιατι υπαρχουν και screenshots οποτε δεν παιζει να την βγαλουν καθαρη😂

Τουλάχιστον στο κατάστημα Κ. Πατησίων ήταν σωστοί και πράγματι ακόμα και μια βδομάδα μετά όντως τις φέρανε και τις δινιυν, τώρα σε άλλα δεν ξέρω.

Σωστός με το screenshot πάντως. Κι εγώ επειδή πίστευα ότι θα λένε βλακείες, είχα κάνει screenshot την προσφορά όταν τους ενημέρωσα για να πάρουν να την ζητήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάββατο που το πήρα από κατάστημα δεν είχαν τσάντα κ μου είπαν ότι θα τους πήγαιναν αργότερα. Τη χτύπησαν κανονικά στην απόδειξη μαζί με το λάπτοπ (άρα φαινόταν 100% έκπτωση) κ με πήραν τηλέφωνο τη Δευτέρα να περάσω να την παραλάβω όποτε μπορώ που μου την είχαν κρατημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 265 που το πήρα είναι κλεψιά!

Ωραίο μηχανηματακι. Θα επιθυμούσα i5, αλλά έτσι και αλλιώς δε θα κάνω βαριά χρήση. 

Αρκετά καλή οθόνη, η μπαταρία λιιιγο μικρή. 

Βέβαια με τον hdd δε θα μείνει πολύ. Καλως η κακώς ο ssd είναι must αγορά. 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτε SSD (Εχω βαλει Crucial και παιζει κανονικα) και μια 4αρα τουλαχιστον RAM και το λαπτοπ πεταει! :) 

Επισης οσοι δεν εχετε ξανακανει clone , απλα κατεβαστε το minitool partition wizard και ειστε ετοιμοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, michey13 είπε

Βαλτε SSD (Εχω βαλει Crucial και παιζει κανονικα) και μια 4αρα τουλαχιστον RAM και το λαπτοπ πεταει! :) 

Επισης οσοι δεν εχετε ξανακανει clone , απλα κατεβαστε το minitool partition wizard και ειστε ετοιμοι!

Φιλε, παρατηρω οτι στα μηνυματα σου γραφεις οτι εχεις βαλει crucial αλλα στο λινκ εβαλες εναν corsair.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...