Προς το περιεχόμενο

Lenovo ideapad 330s (προσφορά από germanos.gr)


ChrisN.S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 hours ago, Rm.Geko said:

Εχετε παρατηρησει οτι το πληκτρο Εnter εχει καπως τριβη με το απο πανω πληκτρο οταν το πατατε; H εγω ειμαι περιεργος;😏

στο δικο μου δεν παρατηρησα κατι τετοιο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, denthnpalevw είπε

Κάνε ένα ρεστορ.

Και στο δικό μου μετά το κλόουν το περίμενα πολύ πιο γρήγορο. Μετά το ρεστορ άλλος υπολογιστής. 

Αυτο ακριβώς,  μετά το cloning μου φάνηκε πολύ αργός για m.2 , ύστερα όμως από καθαρή εγκατάσταση δεν έχω ξαναδεί τέτοια απόκριση στο οτιδήποτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d_gkal είπε

εγώ πάλι λέω να κάνω καθαρή εγκατάσταση από usb 

Έτσι και αλλιώς δε με ενδιαφέρει το bloatware της lenovo, ούτε θέλω να κρατήσω κάτι back up

με την ενεργοποιηση των windows Πως θα γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το restore εννοώ την επαναφορά που έχουν ενσωματωμένη τα Windows 10.

Σου έχει επιλογή να φορμαρουν δίσκους. 

Το κάνα και μετά πετάει. Και ας έχει τα πάντα από lenovo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι bios φοράτε εσείς; εμένα είναι στο 7SCN20WW, δεν βγάζει κάποιο νεότερο μέσα από το Vantage αλλά από τη σελίδα support της lenovo για το συγκεκριμένο μοντέλο υπολογιστή βγάζει διαθέσιμο το 7SCN29WW με επισήμανση critical κιόλας..  🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, αγορασα και γω το λαπτοπ και του περασα ssd nvme, ηθελα να ρωτησω πως μπορω να αποθηκευσω αυτα που κατεβαζω στον hdd γιατι μου εμφανιζει μονο τον ssd στις επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σε bios υπάρχει το  7SCN29WW στο site, αλλά όχι στο vantage. Εγώ το έβαλα, και όλα μια χαρά. Τώρα με τον 970 evo, το μηχάνημα πετάει. Παίζει να bootarei σε 3second, και όλα είναι σφαιράτα, χωρίς να κάνω κάποιο restore ή format κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Stefanos83b είπε

Καλησπέρα. Σε bios υπάρχει το  7SCN29WW στο site, αλλά όχι στο vantage. Εγώ το έβαλα, και όλα μια χαρά. Τώρα με τον 970 evo, το μηχάνημα πετάει. Παίζει να bootarei σε 3second, και όλα είναι σφαιράτα, χωρίς να κάνω κάποιο restore ή format κλπ.

Έκανες όμως clean install ή clone τον hdd στον ssd?

Επεξ/σία από summit1_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου παιδιά, να κάνετε μια καθαρή εγκατάσταση Windows και να πετάξετε έξω όλα τα προγράμματα της lenovo.... Έτσι κι αλλιώς άχρηστα είναι, δεν προσφέρουν τίποτα. 

Που και που ρίχνετε μια ματιά στο site της lenovo, μηπως έχει βγάλει κάποιο καινούργιο bios ή driver για τα γραφικά. Το Laptop σας θα πετάει! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...