Προς το περιεχόμενο

Lenovo ideapad 330s (προσφορά από germanos.gr)


ChrisN.S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με πήραν και εμένα σήμερα τηλέφωνο για παραγγελία που έκανα ηλεκτρονικά να μου πουν ότι το κατάστημα που επέλεξα για παραλαβή έχει κλείσει και αν θέλω να παραλάβω από κάποιο άλλο κατάστημα. Αν μπορέσω να κάνω αλλαγή στα στοιχεία της απόδειξης και το θέλει κάποιος από το φόρουμ ευχαρίστως να του το παραχωρήσω να παραλάβει σε κατάστημα επιλογής του. Μόνο όμως αν γίνεται η αλλαγή στα στοιχεία, γιατί συνήθως αν έχει τιμολογηθεί ήδη στο ηλεκτρονικό κατάστημα του γερμανού  λένε ότι δεν μπορούν να κάνουν αλλαγές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fanis1234 είπε

Με πήραν και εμένα σήμερα τηλέφωνο για παραγγελία που έκανα ηλεκτρονικά να μου πουν ότι το κατάστημα που επέλεξα για παραλαβή έχει κλείσει και αν θέλω να παραλάβω από κάποιο άλλο κατάστημα. Αν μπορέσω να κάνω αλλαγή στα στοιχεία της απόδειξης και το θέλει κάποιος από το φόρουμ ευχαρίστως να του το παραχωρήσω να παραλάβει σε κατάστημα επιλογής του. Μόνο όμως αν γίνεται η αλλαγή στα στοιχεία, γιατί συνήθως αν έχει τιμολογηθεί ήδη στο ηλεκτρονικό κατάστημα του γερμανού  λένε ότι δεν μπορούν να κάνουν αλλαγές. 

Σου εστειλα pm εδιαφερεται ενας φιλος μου, αν μπορεις πες μου, σ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο laptopάκι, παρέλαβα κ εγώ σήμερα το απόγευμα. Ωραία κατασκευή, ωραία οθόνη, ο επεξεργαστής είναι λίγο αδύναμος αλλά για χρήση εκτός gaming δεν θα το καταλάβεις πουθενά. Τα μόνα αρνητικά για μένα η μπαταρία 2cell (3-4 ώρες χρήσης) κ ο μηχανικός δίσκος. Για την τιμή βέβαια που αγοράστηκε εννοείται πως τα παραβλέπω. 👍🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Πολύ ωραίο laptopάκι, παρέλαβα κ εγώ σήμερα το απόγευμα. Ωραία κατασκευή, ωραία οθόνη, ο επεξεργαστής είναι λίγο αδύναμος αλλά για χρήση εκτός gaming δεν θα το καταλάβεις πουθενά. Τα μόνα αρνητικά για μένα η μπαταρία 2cell (3-4 ώρες χρήσης) κ ο μηχανικός δίσκος. Για την τιμή βέβαια που αγοράστηκε εννοείται πως τα παραβλέπω. 👍🏻

Εβγαλες ακρη με το δισκο τελικα?Τι θα κανεις / εκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, michey13 είπε

Εβγαλες ακρη με το δισκο τελικα?Τι θα κανεις / εκανες?

Προς το παρόν θα το αφήσω έτσι για λίγο καιρό κ βλέπω αργότερα, απ' ότι έχω καταλάβει οι περισσότεροι δίσκοι M.2 pcie (όχι sata) δουλεύουν κανονικά. Απλά θα πρέπει τα upgrades να είναι σε λογικό ποσοστό € της αξίας του laptop κατά τη γνώμη μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω προσανατολιζομαι στην αγορά nvme κ είμαι ανάμεσα σε evo 970 kingston a1000 και crucial.οι τελευταίο είναι γύρω στα 25 E φτηνοτεροι.Παντα για 250 gb.Δεν ξέρω αξίζει η διαφορά για απλή χρήση multitasking και λίγο autocad.ολα αυτά σε συνδυασμό με 4gb ακόμα ραμ.Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα εδινα πολλα χρηματα για ssd σε λαπτοπ αυτης της κατηγοριας.  Οποιον και να βαλετε,ακομα και τον χειροτερο, δε θα δειτε διαφορα σε καθημερινη χρηση.  250 ευρω λαπτοπ με super-duper ssd, δεν πανε μαζι.   Προσωπικα θα βαλω κατι φθηνο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και εγω εχθες,αλλα ο δισκος του δουλευει σχεδον συνεχεια στο 100% και εχει και κατακερματισμενο 8%

εκανα ανασυγκροτηση(πηρε 4 ωρες)αλλα παλι εχει κατακερματισμενο..

και τα δικα σας ετσι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, Kostas93 said:

Η προσφορά με το 10% ισχύει ακόμη; 

Μέχρι 3/2/2019 ηταν

18 minutes ago, james9tito said:

Διαθέσιμο πάλι στην cosmote 

Τσίμπησα ένα. 

 

 

Αν βγάλω τον hdd και στη θέση του βάλω 2.5" ssd είναι οκ κινηση;

 

Ποιον οικονομικό να επιλεξω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβάθμιση στο bios κάνατε? Το ένα μου ήρθε με 7SCN20WW, το άλλο με 7SCN23WW και στο site της Lenovo βλέπω ότι έχει βγει 7SCN29WW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...