Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογές για SONY A6000


darvinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο forum. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει σχετικά με την εγκατάσταση εφαρμογών σε φωτογραφική μηχανή SONY A6000. Θέλω να εγκαταστήσω την εφαρμογή time lapse. Έχω δημιουργήσει λογαριασμό, έχω πιστώσει τα χρήματα αλλά δεν μπορώ να την εγκαταστήσω από το τηλέφωνο. Προσπαθώντας να την εγκαταστήσω από το laptop από τη σελίδα https://www.playmemoriescameraapps.com/portal/  δε μου επιτρέπει την είσοδο γιατί δεν υποστηρίζεται η χώρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, darvinos είπε

Καλησπέρα στο forum. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει σχετικά με την εγκατάσταση εφαρμογών σε φωτογραφική μηχανή SONY A6000. Θέλω να εγκαταστήσω την εφαρμογή time lapse. Έχω δημιουργήσει λογαριασμό, έχω πιστώσει τα χρήματα αλλά δεν μπορώ να την εγκαταστήσω από το τηλέφωνο. Προσπαθώντας να την εγκαταστήσω από το laptop από τη σελίδα https://www.playmemoriescameraapps.com/portal/  δε μου επιτρέπει την είσοδο γιατί δεν υποστηρίζεται η χώρα μας.

Θα κανεις Αγγλικο λογαριασμο και θα αγορασεις υπολοιπο με psn card uk, την οποια θα βρεις σε διαφορα sites.

Δεν θα δουλεψει ο Ελληνικος λογαριασμος, ουτε θα δουλεψουν στον Αγγλικο λογαριασμο καρτες psn απο Ελληνικα καταστηματα, το ιδιο και η paysafe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Θα κανεις Αγγλικο λογαριασμο και θα αγορασεις υπολοιπο με psn card uk, την οποια θα βρεις σε διαφορα sites.

Δεν θα δουλεψει ο Ελληνικος λογαριασμος, ουτε θα δουλεψουν στον Αγγλικο λογαριασμο καρτες psn απο Ελληνικα καταστηματα, το ιδιο και η paysafe.

έχω κάνει ένα λογαριασμό us και mail με στοιχεία αμερικής. Κάρτα που θα βρω? το amazon uk τις βγάζει μη διαθέσιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, darvinos είπε

έχω κάνει ένα λογαριασμό us και mail με στοιχεία αμερικής. Κάρτα που θα βρω? το amazon uk τις βγάζει μη διαθέσιμες

Αν εκανες us, πιθανοτατα θα χρειαστεις us καρτες psn, χωρις να το εχω δοκιμασει. Με uk δουλεψε μονο ετσι.

Με μια γρηγορη αναζητηση google μου βγαζει π.χ. αυτο και πολλα ακομα παρομοια sites.

Επεξ/σία από Razor333
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, antdouki είπε

εμένα δούλεψε από UK.

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. Έκανα Αγγλικό λογαριασμό πήρα καρτούλα από ebay και όλα καλά.

Ευχαριστώ και πάλι και καλή συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...