Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημα renders των Galaxy S10E, S10 και S10+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Πες μου τι διαφορα εχει(περαν της θεσης)το Notch σταγονα απο αυτο που βλεπουμε παραπανω στα νεα Galaxy κινητα.

Η Honor που το πρωτο παρουσιασε αυτο το σχεδιο με το V20 εχει μαλιστα μεσα επιλογη για να ''κρυβεις''το notch ολως τυχαιως.

Οι εμπρόσθια κάμερα υπήρχε ανέκαθεν(δεν είναι καινοτομία της apple)Απλά προσπαθούν να βρουν που θα την βάλουν.Την ομοιότητα που ακριβώς τη βλέπεις?

Header-2.jpg

  • Thanks 2
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

To p20pro που ηταν περυσι το καλοκαιρι απο τα πιο καλοπουλημενα κινητα στην Ευρωπη,ειχε αρχικη τιμη κοντα 900ευρω(με παλιο επεξεργαστη κιολας).

Τωρα για το mate οκ λογικο μιας και υπηρξε το γνωστο θεμα με τις οθονες.

Αποκλείεται να πούλησαν στα 850 που πρώτο βγήκαν αδερφέ. Επίσης 3 p20 pro πούλησα τον Οκτώβριο με μεγάλη δυσκολία κάτω από τα 500 ευρω, σφραγισμένα εννοείτε, τσέκαρε τις αξιολογήσεις μου αν νομίζεις ότι λέω λαλακίες. Όταν οι τιμές των huawei είναι κοντά στις των σάμυ οι απαντήσεις που παίρνεις στα παζάρια είναι "προτιμώ να πάρω samsung σε αυτά τα λεφτά!' Η huawei ανεβαίνει όταν τα flagship killers της είναι σε τιμές μακριά από τα flaghip της samsung, αυτή την εντύπωση έχω σχηματίσει, αν έχεις άλλα στοιχεία δώσε μας τα...ειλικρινά το λέω χωρίς διάθεση χλευασμού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Istros είπε

Οι εμπρόσθια κάμερα υπήρχε ανέκαθεν(δεν είναι καινοτομία της apple)Απλά προσπαθούν να βρουν που θα την βάλουν.Την ομοιότητα που ακριβώς τη βλέπεις?

Header-2.jpg

Τι σχεση εχει το Notch σταγονα με το Notch του Iphone?Το ανεφερα κιολας για αυτο ακριβως τον λογο.

Notch σταγονα εχει πχ το Oneplus6t ή το Huawei mate 20(το απλο).

Εντομεταξυ ακομα και το παραπανω''design'' το ειδαμε πρωτα στην Honor με το honor v20.

 

3 λεπτά πριν, JcD είπε

Αποκλείεται να πούλησαν στα 850 που πρώτο βγήκαν αδερφέ. Επίσης 3 p20 pro πούλησα τον Οκτώβριο με μεγάλη δυσκολία κάτω από τα 500 ευρω, σφραγισμένα εννοείτε, τσέκαρε τις αξιολογήσεις μου αν νομίζεις ότι λέω λαλακίες. Όταν οι τιμές των huawei είναι κοντά στις των σάμυ οι απαντήσεις που παίρνεις στα παζάρια είναι "προτιμώ να πάρω samsung σε αυτά τα λεφτά!' Η huawei ανεβαίνει όταν τα flagship killers της είναι σε τιμές μακριά από τα flaghip της samsung, αυτή την εντύπωση έχω σχηματίσει, αν έχεις άλλα στοιχεία δώσε μας τα...ειλικρινά το λέω χωρίς διάθεση χλευασμού!

Δεν σκεφτονται ομως ολοι οπως εδω στην Ελλαδα,και το συγκεκριμενο δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου,ειναι τι διαβασα πριν 1χρονο

https://www.gizchina.com/2018/06/14/huawei-p20-pro-becomes-best-seller-in-parts-of-europe/

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν εχει σημασια τι πιστευω εγω.

Εγω λεω οτι αν ο κοσμος δεν ηθελε καθολου μα καθολου το notch σε σχημα iphone οπως γραφεται συχνα πυκνα στα forum,τοτε δεν προκειται να εβλεπαν οι εν λογω εταιρειες ανεξαρτητως hardware/συσκευων υψηλες πωλησεις καθαρα λογω αυτου.

Δηλαδή πήγε ο άλλος και αγόρασε το P20 pro με κριτήριο το notch?Μάλλον το αγόρασε για τη φοβερή κάμερα και έκανε υποχώρηση στο notch.Εαν ο κόσμος ήθελε το notch δεν θα έμπαιναν οι εταιρείες σε διαδικασία αντικατάστασης του με πιο ακριβές λύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Istros είπε

Δηλαδή πήγε ο άλλος και αγόρασε το P20 pro με κριτήριο το notch?

Ουτε αυτο εγραψα πουθενα.

Ειπα οτι αν ο κοσμος δεν ηθελε καθολου το notch οπως γραφεται συχνα στα forum,δεν θα εκανε υποχωρηση σε αυτο,δεν θα αγοραζε καθολου κινητο με notch. Δεν ειπα πουθενα οτι το Notch ειναι selling point.

Ειναι ιδια περιπτωση με αυτους που λενε οτι δεν προκειται να αγορασουν κινητο χωρις θυρα ακουστικων οσο υπαρχουν ακομα επιλογες.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τι σχεση εχει το Notch σταγονα με το Notch του Iphone?Το ανεφερα κιολας για αυτο ακριβως τον λογο.

Δεν σκεφτονται ομως ολοι οπως εδω στην Ελλαδα,και το συγκεκριμενο δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου,ειναι τι διαβασα πριν 1χρονο

https://www.gizchina.com/2018/06/14/huawei-p20-pro-becomes-best-seller-in-parts-of-europe/

Από αυτό το link από που ακριβώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι ο κόσμος αγόρασε το P20 για το notch και όχι για την κάμερα?

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ουτε αυτο εγραψα πουθενα.

Ειπα οτι αν ο κοσμος δεν ηθελε καθολου το notch οπως γραφεται συχνα στα forum,δεν θα εκανε υποχωρηση σε αυτο,δεν θα αγοραζε καθολου κινητο με notch. Δεν ειπα πουθενα οτι το Notch ειναι selling point.

Ειναι ιδια περιπτωση με αυτους που λενε οτι δεν προκειται να αγορασουν κινητο χωρις θυρα ακουστικων οσο υπαρχουν ακομα επιλογες.

Κάνενας δεν θέλει μια τρύπα στην οθόνη του η ένα notch αναγκαστικά κάποιοι το αγόρασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πάντα διαρρέουν εικόνες, renders και specs από τα νέα κινητά των μεγάλων εταιρειών μάλλον είναι πάγια τακτική των διαφημιστικών τους έτσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν σκεφτονται ομως ολοι οπως εδω στην Ελλαδα,και το συγκεκριμενο δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου,ειναι τι διαβασα πριν 1χρονο

https://www.gizchina.com/2018/06/14/huawei-p20-pro-becomes-best-seller-in-parts-of-europe/

Ρε τρελέ το άρθρο λέει ότι το p20 pro είναι το: the company’s best selling smartphone in Western Europe. όχι συνολικά το ποιο πουλημένο smartphone στην ευρώπη! Αυτό είχε πουλήσει περί τα 10 εκατομμύρια συσκευές μέχρι τις 31 αυγούστου όπως λέει η ίδια η huawei. Έχω την εντύπωση ότι η σάμυ είχε πουλήσει τα διπλάσια s9 μέχρι τότε.! Άμα βρεις τίποτα συγκρίσεις στις πωλήσεις με ενδιαφέρουν, ιδιαίτερα το mate 20 pro πως έχει πάει μέχρι τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το notch δεν σας αρέσει, οι τρύπες δε σας αρέσουν, η πτυσσόμενη κάμερα δεν σας αρέσει (καλά αυτό είναι το μόνο που δεν αρέσει σε μενα).

Που να την βάλουν την κάμερα; Να δίνουν κάνα drone δώρο να μας τραβάει φωτογραφίες;

Έλεοc κάπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, stafaf said:

Το notch δεν σας αρέσει, οι τρύπες δε σας αρέσουν, η πτυσσόμενη κάμερα δεν σας αρέσει (καλά αυτό είναι το μόνο που δεν αρέσει σε μενα).

Που να την βάλουν την κάμερα; Να δίνουν κάνα drone δώρο να μας τραβάει φωτογραφίες;

Έλεοc κάπου. 

ΑΥΤΟ:

Spoiler

image.png.f4c82c632442dfb07e6086685b568b38.png

δε όλντ φάσιον γουέη.

  • Like 12
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mindworm είπε

ΑΥΤΟ:

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.f4c82c632442dfb07e6086685b568b38.png

δε όλντ φάσιον γουέη.

Αυτό είναι παλιακό φίλος. Τα αρκουδομπέζελς είναι ρετρό. 

Σαν τον Γαρδέλη στα «τσακάλια» να λέει «με θυμάσαι ρε π@ύστη;»

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Ρε τρελέ το άρθρο λέει ότι το p20 pro είναι το: the company’s best selling smartphone in Western Europe. όχι συνολικά το ποιο πουλημένο smartphone στην ευρώπη! Αυτό είχε πουλήσει περί τα 10 εκατομμύρια συσκευές μέχρι τις 31 αυγούστου όπως λέει η ίδια η huawei. Έχω την εντύπωση ότι η σάμυ είχε πουλήσει τα διπλάσια s9 μέχρι τότε.! Άμα βρεις τίποτα συγκρίσεις στις πωλήσεις με ενδιαφέρουν, ιδιαίτερα το mate 20 pro πως έχει πάει μέχρι τώρα!

Best selling κινητο στην Ευρωπη ειπα προφανως για τα δεδομενα της ιδιας της εταιρειας σε σχεση με τα προηγουμενα μοντελα της.

Ειναι ακριβως ιδια περιπτωση και με τις Honor και Oneplus που και αυτες ανεβηκαν την προηγουμενη χρονια στην Ευρωπη.

Προφανως και η Samsung συνολικα ειχε παραπανω πωλησεις γιατι εχει και ποσα διαφορετικα μοντελα που κυκλοφορει(μιας και η Huawei εχει ψιλο χωρισει και απο την Honor).

Ουτε προκειται ποτε να περασει την Samsung συνολικα σε πωλησεις,οσο συνεχιζει να τρωει ακυρο απο την αγορα της Αμερικης.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, stafaf είπε

Αυτό είναι παλιακό φίλος. Τα αρκουδομπέζελς είναι ρετρό. 

Σαν τον Γαρδέλη στα «τσακάλια» να λέει «με θυμάσαι ρε π@ύστη;»

Ενετομεταξύ παίρνουμε τα bazeless και τα βάζουμε σε κάτι spigen με 2 εκατοστά μπέζελς σε κάθε πλευρά! 😂

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Best selling κινητο στην Ευρωπη ειπα προφανως για τα δεδομενα της ιδιας της εταιρειας σε σχεση με τα προηγουμενα μοντελα της.

Ειναι ακριβως ιδια περιπτωση και με τις Honor και Oneplus που και αυτες ανεβηκαν την προηγουμενη χρονια στην Ευρωπη.

Προφανως και η Samsung συνολικα ειχε παραπανω πωλησεις γιατι εχει και ποσα διαφορετικα μοντελα που κυκλοφορει(μιας και η Huawei εχει ψιλο χωρισει και απο την Honor).

Ουτε προκειται ποτε να περασει την Samsung συνολικα σε πωλησεις,οσο συνεχιζει να τρωει ακυρο απο την αγορα της Αμερικης.

Μπάλα θα πάνε οι κινέζοι, ο κόσμος έχει πάρει χαμπάρι ότι δεν αξίζει ένα χιλιάρικο όταν υπάρχουν τα Honor τα xiaomi κλπ. Εγώ ο ίστρος κι ο μπιλντάνος θα παραμείνουμε να τρώμε τις φόλες 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...