Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημα renders των Galaxy S10E, S10 και S10+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς αποτελώ εξαίρεση πως μου αρέσει....ειδικά αυτό με τη διπλή εμπρός?Είμαι και σχεδιαστής -αν αυτό λέει και κάτι ή τίποτα-αλλά το βρίσκω πολύ όμορφο στο σύνολό του...όχι βέβαια πως θα το αγοράσω, πρώτον για την τιμή και δεύτερον για το samsung - κατανάλωση μπαταρίας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα με τι "διαρροές" έχει καταντήσει πραγματικά γελοίο....

Είτε το μάρκετινγκ δεν έχει ιδέες για να πασάρει κάτι καινούργιο, είτε το IT security μπάζει απο παντού σε αυτές τις εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, nefos78 είπε

δεύτερον για το samsung - κατανάλωση μπαταρίας....

Αν το S10+ εχει 4000μπαταρια,παπαδες θα κανει το κινητο στην καταναλωση μπαταριας.

Το μονο κακο(που θα εχει και αυτο καποια σχεση με την καταναλωση)ειναι οτι στην Ευρωπη για αλλη μια φορα θα εχουμε το κατωτερο τσιπακι σε σχεση με την Αμερικη.

 

15 λεπτά πριν, JcD είπε

Ενετομεταξύ παίρνουμε τα bazeless και τα βάζουμε σε κάτι spigen με 2 εκατοστά μπέζελς σε κάθε πλευρά! 😂

Μπάλα θα πάνε οι κινέζοι, ο κόσμος έχει πάρει χαμπάρι ότι δεν αξίζει ένα χιλιάρικο όταν υπάρχουν τα Honor τα xiaomi κλπ. Εγώ ο ίστρος κι ο μπιλντάνος θα παραμείνουμε να τρώμε τις φόλες 😂

Τωρα που η Xiaomi εκανε την Redmi ξεχωριστο brand οπως και η Huawei την Honor,θα παρουν και αυτοι την πανω βολτα και ανετα θα φτανουν τις τωρινες τιμες των γνωστων εταιρειων.

Εδω LG και Sony που εχουν πολυ λιγοτερες πωλησεις και παιζουν στα 800-1000ευρω τελευταια και ηδη η Huawei εσπασε και αυτη το φραγμα των 1000ευρω.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vastegial_74 είπε

ΧΙλιες φορες 2-3 χιλιοστα μεγαλυτερο μπαζελ παρα μια ξεκαρφωτη τρυπα στη μεση του πουθενα.......:mad:

Μείνε με το σεμεδακι και άσε αυτούς που ξέρουν το ωραίο να το θαυμάζουν.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nefos78 είπε

Προφανώς αποτελώ εξαίρεση πως μου αρέσει....ειδικά αυτό με τη διπλή εμπρός?Είμαι και σχεδιαστής -αν αυτό λέει και κάτι ή τίποτα-αλλά το βρίσκω πολύ όμορφο στο σύνολό του...όχι βέβαια πως θα το αγοράσω, πρώτον για την τιμή και δεύτερον για το samsung - κατανάλωση μπαταρίας....

 

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αν το S10+ εχει 4000μπαταρια,παπαδες θα κανει το κινητο στην καταναλωση μπαταριας.

Έχουνε θέμα οι exynos με την κατανάλωση. Ελπίζουμε σε 4200 τουλάχιστον στο επόμενο note. Ξέρει κανείς αν τα snapdragon samsung που πωλούνται καινούργια στο γερμανικό και το βρετανικό ebay καλύπτονται από την ευρωπαϊκή εγγύηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αν το S10+ εχει 4000μπαταρια,παπαδες θα κανει το κινητο στην καταναλωση μπαταριας.

Το μονο κακο(που θα εχει και αυτο καποια σχεση με την καταναλωση)ειναι οτι στην Ευρωπη για αλλη μια φορα θα εχουμε το κατωτερο τσιπακι σε σχεση με την Αμερικη.

σίγουρα ναι για το τσιπάκι αλλά κάτοχος κάποτε s5 s6 s6+ από μπαταρία δεν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JcD είπε

Έχουνε θέμα οι exynos με την κατανάλωση. Ελπίζουμε σε 4200 τουλάχιστον στο επόμενο note. Ξέρει κανείς αν τα snapdragon samsung που πωλούνται καινούργια στο γερμανικό και το βρετανικό ebay καλύπτονται από την ευρωπαϊκή εγγύηση?

Τα Samsung με τους Snapdragon επεξεργαστες προοριζονται για την Αμερικανικη αγορα.

Απο την στιγμη λοιπον που η Samsung δεν εχει παγκοσμια εγγυηση αλλα Ευρωπαικη,δεν τα καλυπτει(η δικη μας Smartec πχ)και νομιζω ουτε καν επισκευη δεν κανει ακομα και επι πληρωμη σε αυτα.

Σε περιπτωση αγορας τους,μονο ο πωλητης σε καλυπτει σε περιπτωση προβληματος/βλαβης.

5 λεπτά πριν, nefos78 είπε

σίγουρα ναι για το τσιπάκι αλλά κάτοχος κάποτε s5 s6 s6+ από μπαταρία δεν....

Ναι αλλα τι σχεση εχουν τα παλιοτερα μοντελα που αναφερεις που ειχαν και πολυ μικροτερες μπαταριες με τα τωρινα?

παρε δουλεψε(εστω απο καποιο γνωστο πχ) ενα Note9 και συγκρινε με το S6 edge και πες μου αν θα εχεις αναλογη μπαταρια/αυτονομια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τα Samsung με τους Snapdragon επεξεργαστες προοριζονται για την Αμερικανικη αγορα.

Απο την στιγμη λοιπον που η Samsung δεν εχει παγκοσμια εγγυηση αλλα Ευρωπαικη,δεν τα καλυπτει(η δικη μας Smartec πχ)και νομιζω ουτε καν επισκευη δεν κανει ακομα και επι πληρωμη σε αυτα.

Σε περιπτωση αγορας τους,μονο ο πωλητης σε καλυπτει σε περιπτωση προβληματος/βλαβης.

Ναι αλλα τι σχεση εχουν τα παλιοτερα μοντελα που αναφερεις που ειχαν και πολυ μικροτερες μπαταριες με τα τωρινα?

παρε δουλεψε(εστω απο καποιο γνωστο πχ) ενα Note9 και συγκρινε με το S6 edge και πες μου αν θα εχεις αναλογη μπαταρια/αυτονομια.

θα συμφωνήσω μαζί σου για τα παλαιότερα μοντέλα με το σήμερα, και σίγουρα κάθε φορά που πιάνω στα χέρια μου το note9 πραγματικά εντυπωσιάζομαι...αλλά είναι σαν να έχεις πάρει την ίδια μάρκα π.χ πλυντηρίου και να σε έχει αφήσει ανικανοποίητο ε δεν την ξανά παίρνεις  όπως και να έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Plapoutas είπε

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια καινοτομία πλέον για να ξοδεύεις κάθε τόσο ένα σκασμο λεφτά. Υπάρχει κορεσμός στην ανάπτυξη των Smartphone, η Samsung μου θυμίζει την Apple μετά το iPhone 6, το ίδιο Design ξανά και ξανά δίχως ουσιαστικές αλλαγές. Περιμένουμε να δούμε το επόμενο προϊόν από κάποια εταιρία που θα αλλάξει ξανά τα δεδομένα.

Οπως τα foldable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nefos78 είπε

θα συμφωνήσω μαζί σου για τα παλαιότερα μοντέλα με το σήμερα, και σίγουρα κάθε φορά που πιάνω στα χέρια μου το note9 πραγματικά εντυπωσιάζομαι...αλλά είναι σαν να έχεις πάρει την ίδια μάρκα π.χ πλυντηρίου και να σε έχει αφήσει ανικανοποίητο ε δεν την ξανά παίρνεις  όπως και να έχει...

Σε αυτο εχεις δικιο.Εγω απλα ανεφερα οτι η αυτονομια των galaxy κινητων απο το S7 edge και μετα εχει βελτιωθει αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Istros είπε

Από τα s7

Σε Ευχαριστώ

46 λεπτά πριν, mpermpatis είπε

Μείνε με το σεμεδακι και άσε αυτούς που ξέρουν το ωραίο να το θαυμάζουν.

Και εμενα το προηγουμενο s9 s8 μπυ αρεσε περισσότερο. Γουστα ειναι αυτα .

46 λεπτά πριν, nefos78 είπε

σίγουρα ναι για το τσιπάκι αλλά κάτοχος κάποτε s5 s6 s6+ από μπαταρία δεν....

Το s7 edge που ειχα ηταν πολυ καλο σε θεμα μπαταριας παντος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JcD είπε

έχω περάσει από s7 edge σε s8+ σε s9+ και τώρα στο note 

Μια ερώτηση πολύ φιλικά και καθαρά από περιέργεια. 

Γιατί τόσο συχνή αλλαγή; Σου προσφέρουν κάτι παραπάνω;

Τι δουλειά κάνεις; 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...