Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημα renders των Galaxy S10E, S10 και S10+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, dterzakis είπε


και επιπλέον περιμένουμε να δούμε UFS 3.0 και LPDDR5..

μην τα λες αυτά....δεν είναι καινοτομία.

Αυτό πραγματικά που αρκετοί κρίνουν την καινοτομία από μια φωτογραφία, με ξεπερνάει. Η καινοτομία μπορεί να είναι ακόμα και σε 10 γραμμές αλγορίθμου μέσα στο Modem που να κάνει το κινητό να πιάνει απίστευτες ταχύτητες, οι νέες μνήμες που λέει ο φίλος, το  νέο UI κ.α, όχι πάντως το design.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, JcD είπε

Κοίτα το headphone Jack και η μη υιοθέτηση notch δείχνει ότι όντως ακούνε τον κόσμο μέχρις ενός σημείου. Το θέμα του Bixby button είναι όντως περίεργο, καλα θα κάνουν να δώσουν τουλάχιστον την δυνατότητα προγραμματισμού του.

Το bixby button καλά κανει και υπάρχει, ακριβώς διότι υπάρχει ήδη δυνατότητα προγραμματισμού του μέσω εφαρμογών. Κάτοχος S8 και με εχει βολέψει πάρα πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Texas07 είπε

Μια ερώτηση πολύ φιλικά και καθαρά από περιέργεια. 

Γιατί τόσο συχνή αλλαγή; Σου προσφέρουν κάτι παραπάνω;

Τι δουλειά κάνεις; 😋

Από το 8 στο 9 δεν υπάρχει διαφορά, από τα 8άρια θα πρέπει να περάσει κάποιος στα 11άρια αφού θα τραβάνε και φέτος μία χαρά!  Απλά από χόμπι αλλάζω, δουλεια δεν είχε ο διάολος που λένε 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JcD είπε

Από το 8 στο 9 δεν υπάρχει διαφορά, από τα 8άρια θα πρέπει να περάσει κάποιος στα 11άρια αφού θα τραβάνε και φέτος μία χαρά!  Απλά από χόμπι αλλάζω, δουλεια δεν είχε ο διάολος που λένε 😄

Παιδί του Διαβόλου δλδ και εσυ... 🤣 

Εγώ αντάλλαξα το S7 μου με XZ1 για upgrade και καλά  και τωρα κλαίω... 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Texas07 είπε

Παιδί του Διαβόλου δλδ και εσυ... 🤣 

Εγώ αντάλλαξα το S7 μου με XZ1 για upgrade και καλά  και τωρα κλαίω... 🤣

Δεν ήξερες δεν ρώταγες. Φέτος πήρα δύο φορές s9+ διότι έκανα την χαζομάρα να το αλλάξω την πρώτη. Το δεύτερο κατόπιν το έδωσα γιατί πέτυχα καλή τιμή και πήγα σε note. Δεν φεύγεις εύκολα από την σαμυ! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JcD είπε

Δεν ήξερες δεν ρώταγες. Φέτος πήρα δύο φορές s9+ διότι έκανα την χαζομάρα να το αλλάξω την πρώτη. Το δεύτερο κατόπιν το έδωσα γιατί πέτυχα καλή τιμή και πήγα σε note. Δεν φεύγεις εύκολα από την σαμυ! 😁

Μόνο για την ποιότητα του ήχου έφυγα. Περίμενα να έχει καλύτερη απόδοση με headphones... Αλλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Plapoutas είπε

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια καινοτομία πλέον για να ξοδεύεις κάθε τόσο ένα σκασμο λεφτά. Υπάρχει κορεσμός στην ανάπτυξη των Smartphone, η Samsung μου θυμίζει την Apple μετά το iPhone 6, το ίδιο Design ξανά και ξανά δίχως ουσιαστικές αλλαγές. Περιμένουμε να δούμε το επόμενο προϊόν από κάποια εταιρία που θα αλλάξει ξανά τα δεδομένα.

Πλαπούτα άλλαξε γυαλιά θα πρέπει να έχεις τα ίδια με το '95. Το S7 έχει κάποια σχέση σχεδιαστικά με τα S8 και S9; Και το S10 έχει σχεδιαστικά σχέση με τα S8 και S10; Και ποια είναι τελικά αυτή η περιλάλητη καινοτομία που περιμένετε; Να γίνεται το κινητό Decepticon;

Επεξ/σία από panathatube
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panathatube είπε

Πλαπούτα άλλαξε γυαλιά θα πρέπει να έχεις τα ίδια με το '95. Το S7 έχει κάποια σχέση σχεδιαστικά με τα S8 και S9; Και το S10 έχει σχεδιαστικά σχέση με τα S8 και S10; Και ποια είναι τελικά αυτή η περιλάλητη καινοτομία που περιμένετε; Να γίνεται το κινητό Desepticon;

Decepticon... 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

Οι παραπανω τρυπες στην οθονη ανοικουν στην κατηγορια του notch αν δεν το εχεις παρει χαμπαρι ομως. Ειναι ιδιο ακριβως με το Notch σταγονα απλα σε αλλο σημειο στην οθονη και στην εν λογω συγκεκριμενη περιπτωση λειτουργει και αρνητικα η επιλογη να το κρυψεις επειδη δεν ειναι μεσα στην μεση.

Notch σημαίνει εγκοπή. Hole τρύπα. Βρες τη διαφορά. Επίσης σε landscape mode η εν λόγω τρύπα είναι ουσιαστικά αόρατη γι' αυτό και τη βάλανε στη γωνία κι όχι στο κέντρο. Ειδικά όταν παίζεις παιχνίδια η οπή καλύπτεται από τους αντίχειρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mpermpatis είπε

Μείνε με το σεμεδακι και άσε αυτούς που ξέρουν το ωραίο να το θαυμάζουν.

Είδες να γράφω πουθενά για σεμεδακι; ή δεν ξέρεις να διαβάζεις ή έχεις πρόβλημα αντίληψης αυτών που διαβάζεις. Δεν ξέρω τι ειναι χειρότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, panathatube είπε

 Επίσης σε landscape mode η εν λόγω τρύπα είναι ουσιαστικά αόρατη γι' αυτό και τη βάλανε στη γωνία κι όχι στο κέντρο. Ειδικά όταν παίζεις παιχνίδια η οπή καλύπτεται από τους αντίχειρες.

Και αν δεν παιζεις παιχνιδια και κανεις κανεις browsing?

Αν βλεπεις video/ταινιες fullscreeen?

Εγω απο video που ειδα για το HonorV20 με αναλογη''τρυπα'' μια χαρα αορατη δεν ειναι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...