Προς το περιεχόμενο

[PC Case] CoolerMaster MasterBox MB500 32€ τελικη @Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


yilarakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν πολλοί μαζευτήκαμε τελικά, θα ζητήσω ποσοστά απ τον Κώτσο μου φαίνεται :P
Περίμενα διακυμάνσεις στα μεταφορικά, ειδικά για εκτός Αττικής, γι αυτό δεν έβαλα τελική, χαίρομαι που 'ναι χαμηλά για όλους.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πήρα. Τώρα πρέπει να αγοράσω: τροφοδοτικό, μητρική, επεξεργαστή, ραμ, κάρτα γραφικών

(τα υπόλοιπα τα έχω)

Ευχαριστώ! :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσίμπησα κι εγώ ενα, άντε να δούμε ποσοι θα παραλάβουν, εν το μεταξύ εγω εχω το masterbox 5 lite που είναι ιδιο σασί για να πάρω το glass και την πρόσοψη, γιατι το δικό μου εχει ακριλικό, και με την πρόσοψη πολύ κακό air flow και ανακγαστικα έκανα πατεντα με dremel το έκοψα. μονο το glass sto site εχει 24ε 

wefwefwe.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα και εγώ ένα. Για το κύριο pc μάλλον θα κρατήσω αυτό που έχω αλλά για το pc στο γραφείο που έχω ένα κουτί turbox του 20ευρου θα παίξει το coolermaster. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ότι συνεχίζει να είναι διαθέσιμο με την "σωστή" τιμή, δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικό μάλλον. Θα δείξει.

Επεξ/σία από Questioner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι το χτύπησα και εγώ. Μακάρι να παραλάβουμε. Θα είναι λουκούμι για δεύτερο build με τα κομμάτια που έχω και έψαχναν σπιτικο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να δώσουν αυτό το κουτι σε αυτήν την τιμή?

Μακάρι βέβαια να το δώσουν άλλα από την στιγμή που παρέμεινε τόση πολύ ώρα διαθέσιμο και τώρα άλλαξε η τιμή και φαίνεται ακόμη διαθέσιμο μάλλον το βλέπω για άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...