Προς το περιεχόμενο

Περιφερειακά για PS2, Xbox κλπ κλπ πωληση


ΜΑΝΩΛΗΣ1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από λίγους μήνες πήραμε κάποια πράγματα στην δουλειά κυρίως ποντίκια ηχεία και ακουστικά και μέσα σε όλα αυτά ήταν πολλά Περιφερειακά για παλαιότερες κονσόλες . Συμβατά remote control ps2 xbox κάποια πράγματα για wii ,κάτι τιμονιερες gameboy .Γενικά έχω ενοχλήσει 3 4 μαγαζιά αλλά δεν ενδιαφέρεται κανένας . Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κόψω λιανική πχ και να τα βάλω σε αγγελιες . Γνωρίζει κανείς κάνα τρόπο να τα διώξω μην πάνε για καταστροφή; Είναι κλειστές συσκευασίες . Οι τιμές που τα δίνουμε είναι κάνα ευρώ το κομμάτι και είναι γύρω στα 150 με 200 τεμαχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το δώσεις χονδρική ? Υπάρχουν μερικά μαγαζιά Αθήνα που πουλάνε παλιότερες κονσόλες. Ίσως να τους ενδιαφέρει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Μπορείς να το δώσεις χονδρική ? Υπάρχουν μερικά μαγαζιά Αθήνα που πουλάνε παλιότερες κονσόλες. Ίσως να τους ενδιαφέρει

Τους έχω ενοχλήσει αλλά  δεν ενδιαφερονται. Πιάνουν χώρο αλλά δεν θέλω να τα πετάξω. Είναι κρίμα να πάνε για καταστροφή . Και 100 ευρώ να τα δώσω να φύγουν δεν μας πειράζει. Αλλά θα πρέπει να κοπεί τιμολόγιο αναγκαστικα

Η άλλη λύση είναι ebay business αλλά θέλει τρεξιμο και δεν έχω ασχοληθεί. Δεν ενδιαφέρομαι για μεμονωμένα αλλά να τα πάρει κάποιος όλα μαζι

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αύριο γιατί είμαι από κινητό και τις έχω στο pc της δουλειάς

Απλά μόνο με τιμολόγιο .

Θα έχω και ποσότητες αυριο

 

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειναι γνησια της sony,microsoft,nintendo αλλά συμβατά. Εχω και καποια για wii (κατι φωτοσπαθα, κατι θηκες για wii ροζ, μπλε αλλά δεν τα έχω βγάλει φώτο),

Απλά πουλάμε μόνο χονδρική . Δεν μπορώ δηλαδή να δώσω κάτι λιανική σε κάποιον. Και ειδικά ψάχνομαι να τα δώσω όλα μαζί να αδειάσει ο χώρος σε πολύ χαμηλή τιμή

 

 

IMG_20190122_105647.jpg

IMG_20190122_105822.jpg

IMG_20190122_110249.jpg

IMG_20190122_110833.jpg

IMG_20190122_110917.jpg

IMG_20190122_111043.jpg

IMG_20190122_111134.jpg

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Μάλλον πάνε για πέταμα. Σας ευχαριστώ πάντως

Εγώ θα σου πρότεινα να τα βάλεις σε αγγελίες και να τα πουλάς σιγά σιγά. Υπάρχουν κάποιοι που ενδιαφέρονται. Ούτως ή άλλως το τιμολόγιο που λες, αν θες το κόβεις σε κάποιον άλλον. Το να τα πάρει όλα μαζί κάποιος, είναι μάλλον απίθανο.

Επίσης, ίσως να δοκιμάσεις στο eBay, αν θες να φύγουν όλα μαζί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά. Απλά τα δίνω κοψοχρονια να φυγουν και να αδειάσει ο χωρος. Θα το δω και με τα αφεντικά και θα ενημερώσω. Δεν πετάω φυσικά κάτι ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Ευχαριστώ παιδιά. Απλά τα δίνω κοψοχρονια να φυγουν και να αδειάσει ο χωρος. Θα το δω και με τα αφεντικά και θα ενημερώσω. Δεν πετάω φυσικά κάτι ακομα

Πάντως αν τα πετάξεις ρε Μανολιο πες μου που θα τα πετάξεις..😆😆😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αφού μπορείς να τα πετάξεις, άρα να φύγουν από σας και να μη κοπεί τιμολόγιο, που είναι το πρόβλημα να τα πουλήσεις κομμάτι κομμάτι σε ιδιώτες;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/2/2019 στις 9:47 ΜΜ, zio10 είπε

Αφού μπορείς να τα πετάξεις, άρα να φύγουν από σας και να μη κοπεί τιμολόγιο, που είναι το πρόβλημα να τα πουλήσεις κομμάτι κομμάτι σε ιδιώτες;

Μπορώ να τα πετάξω και να τα πάρω σπίτι μου να τα πουλάω με το κομμάτι..Θα μου φέρνεις τσιγάρα στην φυλακή? Το να δώσω 1-2 δεν ειναι πρόβλημα. Το να πάρω 150-200 κομμάτια και να αρχίσω να τα πουλάω πάει να πει οτι κάνω εμπόριο χωρίς παραστατικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...