Προς το περιεχόμενο

rx 590 plaisio games


Gkoukouz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σημεα το πρωι αγορασα την καρτα απο το πλαισιο,αφου μου εστειλαν τον κωδικο για το amd reward,μπαινω και μου βγαζει πως δεν υπαρχει καρτα στο συστημα ενω την εχω τοποθετησει με τους τελευταιους drivers.Εχει καποιος αλλος θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν ήδη στο πλαίσιο και μου έστειλαν επιτόπου έναν μεγάλο κωδικό και μ είπαν πως θα πρέπει να μπω στο site της amd

Δεν αναγνωρίζει λέει το υλικό στο pc όταν πάω να τον περασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανες unintall τους παλιους driver πριν περασεις τους νεους?

δοκιμασε να διαγραψεις με αυτο  και να τους ξαναπερασεις

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

το πιθανοτερο ειναι οτι δεν εκανες απεγκατασταση σωστα και σε βλεπει ακομα με 480

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κάνει 2 φορές μέσα σε μια ώρα.. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Έχεις ένας φίλος μια rx 580,μηοως να δοκιμάσω να μπω στο pc του; 

Είναι για 580 τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

Το έχω κάνει 2 φορές μέσα σε μια ώρα.. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Έχεις ένας φίλος μια rx 580,μηοως να δοκιμάσω να μπω στο pc του; 

Πάλι δεν θα γίνει.. η 590 δικαιούται 3 παιχνίδια... Είσαι στην ίδια κατηγορία με τις vega ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάνεις ένα παιχνίδι έτσι... Μίλα με Πλαίσιο μήπως σου δώσουν σωστό κωδικό, αν δεν βγάλεις άκρη , στέλνεις μήνυμα και θα στο αλλάξουν από το amd rewards... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απ ότι βλέπω τα κλειδιά γα τα δύο παιχνίδια τα δίνουν μόλις κυκλοφόρησουν τα games. Απορώ γιατί πουλάνε σε αγγελίες όλοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Gkoukouz είπε

Και απ ότι βλέπω τα κλειδιά γα τα δύο παιχνίδια τα δίνουν μόλις κυκλοφόρησουν τα games. Απορώ γιατί πουλάνε σε αγγελίες όλοι 

Γιατί όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, leros2004 είπε

Χάνεις ένα παιχνίδι έτσι... Μίλα με Πλαίσιο μήπως σου δώσουν σωστό κωδικό, αν δεν βγάλεις άκρη , στέλνεις μήνυμα και θα στο αλλάξουν από το amd rewards... 

Όσο για την AMD… φίλος αγόρασε και αυτός σαν και εμένα μια 570…

Και έκανε το λάθος να κλειδώσει τον κωδικό, γιατί πήγε να τον ενεργοποιήσει από το λαπτοπ και όχι από τον σταθερό του…

Έχει στείλει πάνω από 20 mail στην AMD από τον Δεκέμβριο και το μόνο που του έχουν απαντήσει στο 12ο μήνυμα του, είναι ότι σύντομα (από τον Δεκέμβριο και έχουμε σήμερα 7 Φεβρουαρίου) κάποιος θα ασχοληθεί με το θέμα του κωδικού της προσφοράς!

3 ώρες πριν, Gkoukouz είπε

Δεν μου έδωσε κλειδί για devil May cry. Θα μου το δώσει όταν βγει στην κυκλοφορία το παιχνίδι 

Για να καταλάβω… αγόρασες μια RX590… Άρα δικαιούσαι και τα 3 παιχνίδια…

Επικοινώνησε με το Πλαίσιο και ζήτα τον σωστό κωδικό…

Λογικό είναι μιας και τα 3 παιχνίδια θα κυκλοφορήσουν σε διαφορετικές ημερομηνίες, για το παιχνίδι που κυκλοφόρησε νωρίτερα, να σου έχουν στείλει το αντίστοιχο κλειδί…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσα να πάρει το reward ένας φίλος με μια rx 580..επελεξε 2 από τα 3 παιχνίδια αλλά στο steam μόνο το re2 του εβγαλε κ κατέβασε. Για το dmc4 έγραφε πως θα του στείλουν κλείδι πριν βγει το παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

Έδωσα να πάρει το reward ένας φίλος με μια rx 580..επελεξε 2 από τα 3 παιχνίδια

Εσύ λέμε έχασες ένα παιχνίδι, ενώ το δικαιούσαι… αλλά από ότι φαίνεται δεν σε απασχολεί…

 

33 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

αλλά στο steam μόνο το re2 του εβγαλε κ κατέβασε. Για το dmc4 έγραφε πως θα του στείλουν κλείδι πριν βγει το παιχνίδι  

Λογικό μιας και το re2 κυκλοφόρησε πριν 15 ημέρες….

Τα άλλα 2 παιχνίδια θα κυκλοφορήσουν τον Μάρτιο…

image.png.d023194da0e283cc98be964aaa615e36.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Gkoukouz είπε

Έδωσα να πάρει το reward ένας φίλος με μια rx 580..

Άλλη φορά να μας πεις σε πια γλώσσα σε βολεύει να γράφουμε μπας και καταλάβεις... Έχασες ένα παιχνίδι.. Και να πεις δε στο γράψαμε..... 

1 ώρα πριν, bromiaris είπε

 

Και έκανε το λάθος να κλειδώσει τον κωδικό, γιατί πήγε να τον ενεργοποιήσει από το λαπτοπ και όχι από τον σταθερό του…

Δλδ πως το κλείδωσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...