Προς το περιεχόμενο

H εταιρεία Spigen αποκάλυψε renders των νέων P30 και P30 Pro της Huawei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, Έλεος είπε

Μόνο εγώ προτιμώ το κανονικό Notch έναντι του Teardrop?

Μονο εγω προτιμω 2 εκατοστα παραπανω μπεζελ στο πανω μερος χωρις τρυπες και μπουρδες? 

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα (λέμε τώρα) ή αυτό σημαίνει ότι η spigen θα αποκλειστεί (στην καλύτερη περίπτωση) από μελλοντικές συνεργασίες από τη Huawei, ή είναι εσκεμμένη διαρροή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Οδυσσέας Τρίκαλα είπε

Μονο εγω προτιμω 2 εκατοστα παραπανω μπεζελ στο πανω μερος χωρις τρυπες και μπουρδες? 

Όχι αλλά το ότι πολλοί αντιπαθούν το notch το γνωρίζουμε κάνα χρόνο τώρα. 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καμία σχέση ένα κινητό όταν το βλέπεις "γυμνό", με ένα "ντυμένο". Δυστυχώς, όσο όμορφο κι αν είναι ένα κινητό, η μοίρα του είναι να καλυφθεί άμεσα με προστατευτικά (στο σώμα και στην οθόνη) για την προστασία του. Πόσο δε μάλλον, όταν το κλείνεις σε flip case.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Οδυσσέας Τρίκαλα είπε

Μονο εγω προτιμω 2 εκατοστα παραπανω μπεζελ στο πανω μερος χωρις τρυπες και μπουρδες? 

Και εγώ,είναι χειρότερα απο το notch γιατί η τρύπα/ες δεν κρύβονται.Μπορεί με bezels 5mm πάνω και 5mm κάτω να αρκούν για να χωρέσει η κάμερα και οι αισθητήρες.

Φαντάζεστε να κουρευτεί κάποιος στο ίδιο σχήμα με το notch;Πχ πατέρας full notch και το παιδί με waterdrop notch σαν Ινδιάνος.😄.Αν η μητέρα δεν ακολουθήσει και κρατήσει τα bezels διαζύγιο.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μακραν οι καλύτερες θήκες στην αγορά με τρομερη διακύμανση τιμής. Η τιμη πώλησης στις μεγάλες αλυσίδες δεν έχει καμία σχέση με τα Skroutzομάγαζα η αλλα e-shop. Πχ μια Spigen rugged armor για P20 pro είχε στο πλαίσιο 21,0€ (μετα την έκπτωση) και στο e-shop.gr 11,9€, οσο δηλαδή και στα περισσότερα  Skroutzομάγαζα. Απο την άλλη δεν μπόρεσα να βρω με τίποτε το πορτοφόλι της πουθενά.

 

 

2932245.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...