Προς το περιεχόμενο

Τους 25 εκατομμύρια παίκτες έφτασε το Apex Legends μία εβδομάδα μετά το λανσάρισμα του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, DarthGRE είπε

Για σκέψου να λουταρεις και  τριγυρνάς στον χάρτη για 15 λεπτά και να φύγεις με ένα μονόταπο.

pubg ..  Ειναι απαραιτητο να πειθεις τον εαυτο σου οτι δεν παιζεις competitive στα BR 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω ερθει στο συμπερασμα οτι δεν αξιζει να ασχολεισαι με δωρεαν παιγνιδια πια (εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων) , γεμιζουν κοσμο γιατι πολυ απλα ειναι τσαμπα , το community συνηθως ειναι toxic μεχρι εκει που δεν παει και γενικος ανεβαινουν παιγνιδια που εαν εκαναν εστω και 20 ευρω δεν θα ειχαν ουτε τους μισους ( βλεπε fortnite).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

best br game out there....

23 λεπτά πριν, Pandelos είπε

Στο χέρι τους είναι να το φτάσουν στην κορυφή.Πληρεί όλες τις προδιαγραφές να γίνει το καλύτερο BR έως τώρα.
Με την προσθήκη Solo/duo , και κάποιο είδος battle pass θα απογειωθεί. 
Θέλει και λίγο Optimization η αλήθεια είναι.

optimazation θελει?που τρεχει 500 φορες καλυτερα απο καθε game μαλλον εσυ δν εχεις παιξει Pubg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DarthGRE είπε

Δεν είμαι μεγάλος φαν των BR, έπαιξα αρκετούτσικο PUBG οταν βγήκε στο Xbox κι έκτοτε έπαιξα 3 μέρες Blackout στις free play days. Το  Fortnite δεν θέλω να το βλέπω μπροστά μου. Το APEX είναι ό,τι πιο addicting fun έχω παίξει τον τελευταίο καιρό, και αξίζει κάθε επιτυχία.

Είναι ενα απίστευτα balanced, smooth, polished , hero battle royale παιχνιδάκι και δεν μπορώ να σταματήσω παίζω με την παρέα μου.

Έχει πάρει όλα τα καλά απο όλα τα υπόλοιπα BR και έχει διορθώσει όποιο λάθος είχαν, και απο πάνω προσέθεσε 3-4 δικές του πινελιές που κάνουν την τεράστια διαφορά. 

Well done Respawn, μακάρι να μην σταματήσεις να βγάζεις τα Titanfall. Το 2 είναι το καλύτερο campaign και multiplayer fps της γενιάς.

pubg on xbox OMEGALUL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, lawlezz είπε

best br game out there....

optimazation θελει?που τρεχει 500 φορες καλυτερα απο καθε game μαλλον εσυ δν εχεις παιξει Pubg

Η αλήθεια είναι πως έχω μόνο 300 ώρες pubg και άλλες 500 fortnite.
To pubg είναι κάδος ΔΥΣΤΥΧΏΣ .και λέω δυστυχώς γιατί είναι το πιο ρεαλιστικό shooter ever για εμένα.
Το Fortnite είναι αριστούργημα.
Το Apex θέλει δουλειά για να φτάσει το Fortnite πόσο μάλλον για να το ξεπεράσει.

Αλλά πληρεί τις προϋποθέσεις για να το πετύχει.Όταν το παιχνίδι κολλάει και έχει αποσυνδέσεις σε έναν στους 3 και άλλα διάφορα προφανώς θέλει "φτιάξιμο".μάλλον δεν έχεις παίξει apex.

Επεξ/σία από Pandelos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Pandelos είπε

Η αλήθεια είναι πως έχω μόνο 300 ώρες pubg και άλλες 500 fortnite.
To pubg είναι κάδος ΔΥΣΤΥΧΏΣ .και λέω δυστυχώς γιατί είναι το πιο ρεαλιστικό shooter ever για εμένα.
Το Fortnite είναι αριστούργημα.
Το Apex θέλει δουλειά αλλά για να φτάσει το Fortnite πόσο μάλλον για να το ξεπεράσει.

Αλλά πληρεί τις προϋποθέσεις για να το πετύχει.Όταν το παιχνίδι κολλάει και έχει αποσυνδέσεις σε έναν στους 3 και άλλα διάφορα προφανώς θέλει "φτιάξιμο".μάλλον δεν έχεις παίξει apex.

Το building στο Fortnite είναι αυτό που με απωθεί εντελώς. Μα εντελώς. Σουπερ μακακια να φτιαχνεις καστρα σε 3 δευτερόλεπτα ενώ πολεμάς.

Επεξ/σία από possiz
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pandelos είπε

Η αλήθεια είναι πως έχω μόνο 300 ώρες pubg και άλλες 500 fortnite.
To pubg είναι κάδος ΔΥΣΤΥΧΏΣ .και λέω δυστυχώς γιατί είναι το πιο ρεαλιστικό shooter ever για εμένα.
Το Fortnite είναι αριστούργημα.
Το Apex θέλει δουλειά αλλά για να φτάσει το Fortnite πόσο μάλλον για να το ξεπεράσει.

Αλλά πληρεί τις προϋποθέσεις για να το πετύχει.Όταν το παιχνίδι κολλάει και έχει αποσυνδέσεις σε έναν στους 3 και άλλα διάφορα προφανώς θέλει "φτιάξιμο".μάλλον δεν έχεις παίξει apex.

ιδη εχω στα wins μαλλον εγω παιζω κ εσυ οχι reconnect button κανανε ολα τα games Μηνες να τα βαλουν μην απαιτεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απαιτώ reconnect button.Απαιτώ να μην κρασάρει το παιχνίδι μου στα καλά του καθουμένου.Δεν το κάνουν τα παιχνίδια αυτό.Αλλά θα το φτιάξουν πιστεύω.

3 λεπτά πριν, possiz είπε

Το building στο Fortnite είναι αυτό που με απωθεί εντελώς. Μα εντελώς. Σουπερ μακακια να φτιαχνεις καστρα σε 3 δευτερόλεπτα ενώ πολεμάς.

Πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί σου , αλλά εγώ το θεωρώ πολύ πρωτότυπο και διασκεδαστικό.Του δίνει έναν παραπάνω βαθμό δυσκολίας.όπως και περιθώρια να βελτιωθεί ένας παίχτης (όχι μόνο στον στόχο) για να κερδίσει.Δύσκολα το βαριέσαι και δύσκολα το κάνεις μάστερ.και όταν το κάνεις τότε δύσκολα χάνεις.Σε αντίθεση με τα υπόλοιπα που μπορεί να κερδίσει και ένας παίχτης που έπαιξε το πρώτο του παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos_12345 είπε

Είναι το middle ground μεταξύ του pubg και του fortnite. Το fortnite θέλει κουβάδες skill για να το παίξεις, καθώς έχει πολύ μεγάλη δύναμη το building στα fights και δεν νικάς μόνο με καλό aim + movement. Το pubg έχει πολύ μεγάλο πρόβλημα με τα τεράστια maps και το πόσο εύκολα μπορεί να νικήσει κάποιος με χαμηλό skill και καλό positioning ή καμπέρωμα. Το Apex, γεφυρώνει το χάσμα των δύο και δεν κάνει 30 ευρώ.

συμφωνω 100 % 

Επίσης ένα ακόμα ''γεφύρωμα'' που κανει είναι στα γραφικά.

Έχει το animation του fortnite αλλά και το ρεαλιστικό στοιχείο όπως ειναι το PUBG στα γραφικά.

Όπως και να χει , δυνατό παιχνίδι για δωρεάν...

Το τσάμπα πάντα ειναι καλύτερο :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ χαρηκα για την εταιρεια γιατι ηταν ανεκαθεν αδικημενη απτο πρωτο της παιχνιδι titanfall ποσο μαλλον στο δευτερο της παιχνιδι tf2.Να σπασει πια αυτη η μονοτονια του pubg fortnite που παιζει και η κουτση μαρια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...