Προς το περιεχόμενο

Τους 25 εκατομμύρια παίκτες έφτασε το Apex Legends μία εβδομάδα μετά το λανσάρισμα του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Ηλίας_1988 είπε

Θα βάλουν σίγουρα duo & solo συν ότι θα βάλουν rank για να μην είναι ραντομ οι μάχες με διαφορά ποιότητας παιχτών, αλλά για squads δεν είδα τπτ.

Ναι για solo και duo το ειδα κ εγω,πιστευω ηταν δρομολογημενα αυτα απλα θα μπαινουν σιγα σιγα.ειδικα αυτο με τα rank,εμπαινα τωρα εγω και επαιζα με τυπους με 100kill ηδη οταν εγω ημουν στα 4-5 πχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To παιξα και το κανα uninstall.

Ότι και να λέμε, σαν το Overwatch δεν υπάρχει άλλο....

Ξέρω, διαφορετικός τύπος παιχνιδιού, απλά σε σύγκριση μεταξύ τους το Overwatch είναι ΠΟΛΥ προτιμότερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, rallistas είπε

Εχω την αισθηση οτι δε γινοταν αυτη η τρελα ή απλα δεν το βλεπαμε γιατι δεν υπηρχε αυτο το "ιντερνετ και προβολη παντου".

Δε θυμαμαι να γινεται τοσος χαμος σε online και να τρεχουν ολοι σαν ακεφαλα κοτοπουλα μεσα στην πιστα.

 

 

Επεξ/σία από Phoenix4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, PeterMay είπε

Δεν σχολιάζω μόνο τα battle Royale αλλα όλη την κατάσταση του σημερινού gaming. Τα παιχνίδια έχουν γίνει αργά, με τίτλους χωρίς θέμα και ουσία. Δεν μπορώ πχ να βρω τίτλο τόσο συγκινητικό όσο το Mass Effect ή ένα παιχνίδι με ωραίο OST που σε ανατριχιάζει κάθε φόρα που το ακούς (NeverWinter Nights). Δεν έπιασα το gaming από την αρχή οκ. Αλλα πρόλαβα Quake III Arena Millennium Racer Y2K και Fakk 3. Όταν περνάς την εφηβεία σου με Halo 2 και 3, Nwn, ME, Morrowind - παιχνίδια που είχαν τόσο μπόλικο περιεχόμενο που δεν τα βαριόσουν, είναι προσβλητικό να βλέπεις τους developers να σπαταλάνε χρόνο και χρήμα στο να αναπτύξουν μια πλατφόρμα online in game market, αντί να δημιουργήσουν ένα σωστό soundtrack η μια όμορφη ιστορία.

Δυστυχώς τα ψευτο φρεε BR games δείχνουν ότι τα σημερινά παιχνίδια γίνονται με γνώμονα το σύντομο κερδος και όχι το μακροχρόνιο , ένας ακόμη λόγος που δεν έχουμε καινούργια episodic titles όπως half life αλλα μπαρούφες τύπου fortnite και overwatch

 

 

Ευτυχώς κάτι υπάρχει ακόμα από αυτά. Red Dead Redemption, Soulsborne series, Horizon Zero Dawn, Last of Us, God of War, άντε και κανένα Assassin's Creed, είναι κάποια από τα games που πρόσφατα με έκαναν να καθήσω και να ασχοληθώ, και σχεδόν όλα από αυτά ήταν αριστουργήματα με το βαθμό του emotional engagement που περιγράφεις. Τα έβαλα ανάκατα pc-κονσόλες γιατί ενώ προτιμώ το pc μου, κάποια ομολογουμένως καταπληκτικά παιχνίδια ειναι διαθέσιμα μόνο στις κονσόλες. Πήρα ps4 για το bloodborne όντας τεράστιος φαν των Dark Souls και έμεινα για τα υπόλοιπα. 

Όσο συνεχίζουν και βγαίνουν τέτοιοι τίτλοι, θα διατηρείται η ελπίδα. Αν και κοιτώντας το online του Red Dead Redemption, τείνω να την ξαναχάσω...

Επεξ/σία από Mandurang
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NotAliki177 είπε

Και αυτό το λες για καλό για τους νέους παίχτες? δεν καταλαβαίνεις ότι οι νέοι παίχτες αποθαρρύνονται και leavaroun?

Και εμένα τι με απασχολεί; Ακόμα καλύτερα.

Θέλω να παίξω όσο πιο competitive γίνεται. 

Και γω ήμουν noobas. Έπαιξα 2 ώρες μόνος μου στο playground και έμαθα να χτίζω και να κάνω edits στα buildings μου και πλέον χάνω πολύ δύσκολα από κάποιον. 

Άμα δεν θες να είσαι καλός σε αυτό που παίζεις και θες απλά να παίζεις για πλάκα με οπλακια και σκοτωμους και να τρεχεις από εδώ και από εκεί το Apex είναι ένα ακόμα παιχνίδι όπως το cs cod battlefield κλπ 

Το φορτναιτ είναι πιο competitive γι'αυτό και έχει αρκετά fun game modes για τους νέους παίκτες ώστε να κάνουν practice 

6 ώρες πριν, duende είπε

το ρεαλιστικο σε ενα br ειναι αυτο, να κινεισαι προσεχτικα, να καμουφλαρεσαι, να  αξιοποιεις ο,τι μπορεις να βρεις γυρω σου για να επιβιωσεις. οχι να τρεχεις σα παλαβος χοροπηδωντας σε στυλ quake arena "χτιζοντας" ταυτοχρονα τοιχους και καστρα απο το πουθενα με το μαγικο ραβδακι για να προστατευτεις λες και παιζεις minecraft on steroids. να βαλουμε και spells αμα ειναι και κανενα ποκεμον να ριχνει flamethrower και earthquake, γιατι οχι? 😄

τεσπα, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, απλως ελπιζω ο,τι momentum και χρηματα τους αποφερει η κινηση να τα αξιοποιησουν ωστε να βγαλουν ενα καλο titanfall 3 και οχι να το παρατησουν για αυτη την αηδια

Ρεαλιστικά br υπήρχαν χρόνια.

Μέχρι που βγήκε το φορτναιτ και έκανε όλο το είδος διάσημο στη gaming κοινότητα

Επίσης όταν μιλάς για ρεαλιστικά δε μπορείς να μου μιλάς για το Apex που εχεις δυνάμεις ρομποτακια shields κλπ κλπ 🤷

Επίσης φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα από φορτναιτ γτ νομίζεις πως το χτίσιμο είναι για να προστατεύσαι μόνο. Ενώ υπάρχουν 1000 διαφορετικοί τρόποι όπως να κάνεις ramp rush και πολλά αλλα. Αλλά λογικο να μην τα ξέρεις όλα αυτά γιατί απλά βγάζεις κομπλεξ επειδή είσαι απλά κακός παίκτης στο πιο διάσημο γκειμ στον πλανήτη αυτή την στιγμή. 

Τα φιλιά μου 

6 ώρες πριν, LeonV12 είπε

Θελεις ρεαλιστικες μαχες;Παιζεις Battlefield,Θελεις arcade παιζεις COD,θελεις δυσκολο τερμα με τακτικες παιζεις CS,θελεις ενα παιχνιδι εισαι 10 χρονω και αμπαλος;;;Παιζεις fortnite και APEX.Ολα αυτα τα παιχνιδια που στηριζονται σε microtransactions ειναι προχειροδουλειες και δεν ειναι σε καμμια περιπτωση αξια να ασχοληθεις "σοβαρα".

Ότι πιο χαζό έχω διαβάσει. 

Συγχαρητήρια.

Όλοι οι επαγγελματίες streamers και όλες οι gaming ομάδες παίζουν φορτναιτ και βγάζουν λεφτά από αυτο. 

Ακόμα ένα άτομο που δεν έχει ιδέα από το πόσο καλή στρατηγική πρέπει να έχει στα br κάποιος και στο φορτναιτ γενικότερα. 

Φαντάζομαι είσαι ο τύπος που πηγαίνει στα νεταδικα και παίζει ακόμα cs 1.6 

Get outta here 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kluader είπε

To παιξα και το κανα uninstall.

Ότι και να λέμε, σαν το Overwatch δεν υπάρχει άλλο....

Ξέρω, διαφορετικός τύπος παιχνιδιού, απλά σε σύγκριση μεταξύ τους το Overwatch είναι ΠΟΛΥ προτιμότερο.

Kι εμένα μου αρέσουν οι μπριζόλες αλλά σαν το καρπούζι δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Και εμένα τι με απασχολεί; Ακόμα καλύτερα.

Θέλω να παίξω όσο πιο competitive γίνεται. 

Και γω ήμουν noobas. Έπαιξα 2 ώρες μόνος μου στο playground και έμαθα να χτίζω και να κάνω edits στα buildings μου και πλέον χάνω πολύ δύσκολα από κάποιον. 

Άμα δεν θες να είσαι καλός σε αυτό που παίζεις και θες απλά να παίζεις για πλάκα με οπλακια και σκοτωμους και να τρεχεις από εδώ και από εκεί το Apex είναι ένα ακόμα παιχνίδι όπως το cs cod battlefield κλπ 

Το φορτναιτ είναι πιο competitive γι'αυτό και έχει αρκετά fun game modes για τους νέους παίκτες ώστε να κάνουν practice 

Ρεαλιστικά br υπήρχαν χρόνια.

Μέχρι που βγήκε το φορτναιτ και έκανε όλο το είδος διάσημο στη gaming κοινότητα

Επίσης όταν μιλάς για ρεαλιστικά δε μπορείς να μου μιλάς για το Apex που εχεις δυνάμεις ρομποτακια shields κλπ κλπ 🤷

Επίσης φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα από φορτναιτ γτ νομίζεις πως το χτίσιμο είναι για να προστατεύσαι μόνο. Ενώ υπάρχουν 1000 διαφορετικοί τρόποι όπως να κάνεις ramp rush και πολλά αλλα. Αλλά λογικο να μην τα ξέρεις όλα αυτά γιατί απλά βγάζεις κομπλεξ επειδή είσαι απλά κακός παίκτης στο πιο διάσημο γκειμ στον πλανήτη αυτή την στιγμή. 

Τα φιλιά μου 

Ότι πιο χαζό έχω διαβάσει. 

Συγχαρητήρια.

Όλοι οι επαγγελματίες streamers και όλες οι gaming ομάδες παίζουν φορτναιτ και βγάζουν λεφτά από αυτο. 

Ακόμα ένα άτομο που δεν έχει ιδέα από το πόσο καλή στρατηγική πρέπει να έχει στα br κάποιος και στο φορτναιτ γενικότερα. 

Φαντάζομαι είσαι ο τύπος που πηγαίνει στα νεταδικα και παίζει ακόμα cs 1.6 

Get outta here 

Στρατηγικη στο fortnite...😂😂😂 οταν εβαλα ιντερνετ στο σπιτι ακομα πινατε γαλα απο το μπιμπερο.ΟΛΑ τα BR ειναι θεμα τυχης να βρεις καλα οπλα γρηγορα και μετα να εχεις παλι τυχη να εχεις καλη ομαδα και μετα στο τελος ερχεται το skill....get out now 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Και εμένα τι με απασχολεί; Ακόμα καλύτερα.

Θέλω να παίξω όσο πιο competitive γίνεται. 

Και γω ήμουν noobas. Έπαιξα 2 ώρες μόνος μου στο playground και έμαθα να χτίζω και να κάνω edits στα buildings μου και πλέον χάνω πολύ δύσκολα από κάποιον. 

Άμα δεν θες να είσαι καλός σε αυτό που παίζεις και θες απλά να παίζεις για πλάκα με οπλακια και σκοτωμους και να τρεχεις από εδώ και από εκεί το Apex είναι ένα ακόμα παιχνίδι όπως το cs cod battlefield κλπ 

Το φορτναιτ είναι πιο competitive γι'αυτό και έχει αρκετά fun game modes για τους νέους παίκτες ώστε να κάνουν practice 

Ρεαλιστικά br υπήρχαν χρόνια.

Μέχρι που βγήκε το φορτναιτ και έκανε όλο το είδος διάσημο στη gaming κοινότητα

Επίσης όταν μιλάς για ρεαλιστικά δε μπορείς να μου μιλάς για το Apex που εχεις δυνάμεις ρομποτακια shields κλπ κλπ 🤷

Επίσης φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα από φορτναιτ γτ νομίζεις πως το χτίσιμο είναι για να προστατεύσαι μόνο. Ενώ υπάρχουν 1000 διαφορετικοί τρόποι όπως να κάνεις ramp rush και πολλά αλλα. Αλλά λογικο να μην τα ξέρεις όλα αυτά γιατί απλά βγάζεις κομπλεξ επειδή είσαι απλά κακός παίκτης στο πιο διάσημο γκειμ στον πλανήτη αυτή την στιγμή. 

Τα φιλιά μου 

Ότι πιο χαζό έχω διαβάσει. 

Συγχαρητήρια.

Όλοι οι επαγγελματίες streamers και όλες οι gaming ομάδες παίζουν φορτναιτ και βγάζουν λεφτά από αυτο. 

Ακόμα ένα άτομο που δεν έχει ιδέα από το πόσο καλή στρατηγική πρέπει να έχει στα br κάποιος και στο φορτναιτ γενικότερα. 

Φαντάζομαι είσαι ο τύπος που πηγαίνει στα νεταδικα και παίζει ακόμα cs 1.6 

Get outta here 

Όχι οτι με ενδιαφέρει να μπω στην αντιπαράθεση, αλλα το fortnite είναι πιο competitive απο τα άλλα BR επειδή έχει το χτίσιμο?

 

Αυτό εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Tokyo είπε

Πολύ βαρετό. 

Μια μίξη overwatch με pubg και Black ops.

Δε φέρνει τίποτα καινούργιο στα br. 

Είναι ότι πρέπει για τους noobαδες που δε μπορούν να χτίσουν στο φορτναιτ :)

Οι χρήστες ανέβηκαν επειδή πλήρωσαν όλους τους streamers του φορτναιτ για να το streamαρουν. Μετα που θα στριμαρουν και αυτοί πάλι φορτναιτ και θα βγει η σεζόν 8 θα πάει α πα το και αυτό όπως όλα τα άλλα 

Εσύ πρέπει να έχεις αγοράσει μετοχές της Epic, δεν εξηγείται αλλιώς. 

1) Δεν πρέπει να είσαι πάνω απο 17-18.

2) Φέρνει το ping system, τα tag retrievals που μπορείς να φέρεις πίσω τον πεθαμένο teammate. Φέρνει το Hero system που μπορεί ένα καλό squad να συντονίσει abilities ή ένα τυχαίο squad να παίξει με heros που έχουν περισσότερο lone wolf abilities. Φέρνει το group drop που ήταν και συνεχίζει να είναι γάγγραινα στα άλλα br που ο καθένας πέφτει όπου θέλει. Φέρνει το first person perspective, που μάλλον για αυτό δεν μπορείτε να παίξετε οι fortnite wall peekers.

3) Δεν λέω οτι δεν θέλει skill το χτίσιμο, αλλα να ξέρεις οτι όποιος είναι αρκετά καλός στο shooting μπορεί να γίνει κι αρκετά καλός στο χτίσιμο αν τον ενδιαφέρει. Είναι ένα ηλίθιο mechanic κατα την άποψή μου, αλλα δεν σε λέω noobά επειδή σου αρέσει εσένα κι όχι εμένα.

4) Oι streamers πάνε όπου έχει χρήμα και δεν τους ενδιαφέρει αν εσάς σας αρέσει ή όχι. Αν ο καθε Ninja αποφασίσει οτι θα παίζει Tetris γιατί έτσι βγάζει χρήματα, αυτό θα κάνει και θα σου αρέσει κι όλας.

Κάποια στιγμή σε κάποια χρόνια, θα θυμηθείς τις αρλούμπες που έλεγες στα φόρουμ μικρότερος και θα χαζογελάς. 

2 ώρες πριν, mples είπε

αληθεια ολοι εσεις που υπερασπιζεστε το χαζοφορναιτ  ποσο χρονων ειστε ??

14-18.

41 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Επίσης φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα από φορτναιτ γτ νομίζεις πως το χτίσιμο είναι για να προστατεύσαι μόνο. Ενώ υπάρχουν 1000 διαφορετικοί τρόποι όπως να κάνεις ramp rush και πολλά αλλα. Αλλά λογικο να μην τα ξέρεις όλα αυτά γιατί απλά βγάζεις κομπλεξ επειδή είσαι απλά κακός παίκτης στο πιο διάσημο γκειμ στον πλανήτη αυτή την στιγμή

Δεν θέλω να σου την σπάσω, αλλα και η Καρντάσιαν είναι διάσημη χωρίς να δρέπει δάφνες ποιότητας σαν άνθρωπος. Έγινε διάσημη επειδή ανέβασε στα πορνοσάιτ ένα προσωπικό σεξ βίντεο.

Επεξ/σία από DarthGRE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παμε απο σαβουροπαιχνιδα χωρις κανενα νοημα. Ο καρκινος του gaming μαζι με τα dlc τα in app purchases που γινεται χαμος στα κινητα και ηρθαν τελευταια και στους υπολογιστες κονσολες. Μεινετε μακρια γιατι βλεπω σε μια 10ετια να μην εχει μεινει τιποτα για τους πραγματικους gamers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LeonV12 είπε

Στρατηγικη στο fortnite...😂😂😂 οταν εβαλα ιντερνετ στο σπιτι ακομα πινατε γαλα απο το μπιμπερο.ΟΛΑ τα BR ειναι θεμα τυχης να βρεις καλα οπλα γρηγορα και μετα να εχεις παλι τυχη να εχεις καλη ομαδα και μετα στο τελος ερχεται το skill....get out now 😂

Όταν έβαζες ίντερνετ στην σάπια Ελλάδα ήμουν στην Οσακα, Ιαπωνία σε ίντερνετ καφέ.

Μόνο και μόνο που νομίζεις πως δεν υπάρχει στρατηγική δείχνεις πόσο νουμπας είσαι. Καλύτερα μη το συνεχίζεις.

Ψάξε Fortnite Scrims βίντεο να καταλάβεις .

1 ώρα πριν, DarthGRE είπε

Όχι οτι με ενδιαφέρει να μπω στην αντιπαράθεση, αλλα το fortnite είναι πιο competitive απο τα άλλα BR επειδή έχει το χτίσιμο?

Αυτό εννοείς?

Όχι. 

Έχει και το χτίσιμο.

Έχει meta στα οπλα. 

Αλλάζουν πολλά πράγματα και γρήγορα. 

Βάζουν και βγάζουν όπλα συνεχεια.

Δεν είναι όπως τα άλλα παιχνίδια που για μια 10ετια είναι τα τα ίδια πεντε-δεκα όπλα με τα ίδια damage + πολλά άλλα items που δεν είναι οπλα. 

Άμα δεν παίζεις δε μπορώ να σου εξηγήσω ακριβώς. Πάντως πρέπει να είσαι ενημερωμένος συνεχώς αν θες να παίξεις competitive και να δοκιμάζεις/μαθαίνεις συνέχεια νέα combo με τα όπλα σου, εκτός και αν παίζεις τελείως φορ φαν 

1 ώρα πριν, DarthGRE είπε

Εσύ πρέπει να έχεις αγοράσει μετοχές της Epic, δεν εξηγείται αλλιώς. 

1) Δεν πρέπει να είσαι πάνω απο 17-18.

2) Φέρνει το ping system, τα tag retrievals που μπορείς να φέρεις πίσω τον πεθαμένο teammate. Φέρνει το Hero system που μπορεί ένα καλό squad να συντονίσει abilities ή ένα τυχαίο squad να παίξει με heros που έχουν περισσότερο lone wolf abilities. Φέρνει το group drop που ήταν και συνεχίζει να είναι γάγγραινα στα άλλα br που ο καθένας πέφτει όπου θέλει. Φέρνει το first person perspective, που μάλλον για αυτό δεν μπορείτε να παίξετε οι fortnite wall peekers.

3) Δεν λέω οτι δεν θέλει skill το χτίσιμο, αλλα να ξέρεις οτι όποιος είναι αρκετά καλός στο shooting μπορεί να γίνει κι αρκετά καλός στο χτίσιμο αν τον ενδιαφέρει. Είναι ένα ηλίθιο mechanic κατα την άποψή μου, αλλα δεν σε λέω noobά επειδή σου αρέσει εσένα κι όχι εμένα.

4) Oι streamers πάνε όπου έχει χρήμα και δεν τους ενδιαφέρει αν εσάς σας αρέσει ή όχι. Αν ο καθε Ninja αποφασίσει οτι θα παίζει Tetris γιατί έτσι βγάζει χρήματα, αυτό θα κάνει και θα σου αρέσει κι όλας.

Κάποια στιγμή σε κάποια χρόνια, θα θυμηθείς τις αρλούμπες που έλεγες στα φόρουμ μικρότερος και θα χαζογελάς. 

14-18.

Δεν θέλω να σου την σπάσω, αλλα και η Καρντάσιαν είναι διάσημη χωρίς να δρέπει δάφνες ποιότητας σαν άνθρωπος. Έγινε διάσημη επειδή ανέβασε στα πορνοσάιτ ένα προσωπικό σεξ βίντεο.

Δεν χρειάζεται να έχω αγοράσει μετοχές επειδή απλά απαντάω σε άτομα που είναι κακοι πλειερς.

Δεν είμαι 18 δυστυχως. 

Το ότι δε σου αρέσει το building η το ότι το θεωρείς χαζό μου είναι άκυρο. Χάρη σε αυτό το building κατάφερε να γίνει διάσημο το παιχνίδι και να απολαμβάνεις εσύ τα απεξ και τα υπόλοιπα br που ήταν βυθισμένα στον πάτο της αφανειας. 

Μόλις φτάσεις στην ηλικία μου θα λες "μα γιατί είχα τόσο μίσος για ένα γκειμ; Έπρεπε να αποδεχτώ ότι είμαι απλά Μουμπάι"

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξ παιδιά ότι αρέσει στον καθένα.

Εγώ αυτό που λέω είναι ότι το aiming/shoting στο fortnite είναι πιο εύκολο και γενικά δεν θέλει high skills. (αυτό το λένε αρκετοί pros). Για αυτό υπάρχει το building. Για να δώσει ένα ενδιαφέρον στις μάχες.

Μερικοί απλά προτιμάμε τα old-classic BR/FPS games... that's all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...