Προς το περιεχόμενο

LG Q6 (3GB/32GB) 130 euro


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παράδοση 4-10 μέρες λέει. Χλωμό το βλέπω να παραλάβει κάποιος, ίσως πρόκειται για λάθος.

Όπως και να έχει έριξα μία παραγγελία και βλέπουμε, thanx TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Zus είπε

Παράδοση 4-10 μέρες λέει. Χλωμό το βλέπω να παραλάβει κάποιος, ίσως πρόκειται για λάθος.

Όπως και να έχει έριξα μία παραγγελία και βλέπουμε, thanx TS

Κάποιος ήθελε μάλλον να γράψει 192 και αντ' αυτού έγραψε 129.

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με κάλεσαν και με ρώτησαν αν έχω δει ότι το προϊόν είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας και χρειάζεται 4-10 εργάσιμες. Τους είπα ότι δεν με πειράζει η αναμονή αρκεί να μου το φέρουν και μου είπε, οκ, προχωράμε...

Ρε λες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Petrosmou είπε

Εγω βλεπω στο skroutz οτι υπαρχει στα 120 απο onething και παραδοση 1 εως 3 εργασιμες

σωστός.

Δεν καταλαβαίνω που είναι η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην βλεπεται απλα ποσο ειχε εδω δειτε τι χαρακτηριστικα εχει το κινητο . Μιλαμε για κινητο με 435 το 2019 επιδοσεις χαμηλοτερες απο snapdragon 800 του 2013!!!! Μιλαμε για κινητο που το πιο δυνατο του σημειο ειναι ο σχεδιασμος του για οσους αρεσει και η αξιοπρεπης μπαταρια, κακη καμερα αθλιο επεξεργαστη απατο εχει παει σαν συσκευη. Αν σας αρεσει η lg και ο σχεδιασμος του συγκεκριμενου και δεν εχετε απαιτησεις για πολλες καρτελες, φορτωση με εφαρμογες , παιχνιδια και γρηγορη ανταποκριση τοτε ειναι οκ για εσας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Αν δεν πάρει κανείς τούτο εδώ με ~120 ευρώ τότε τι να πάρει;; π.χ. το πιο καινούργιο samsung j4 plus (που είναι πάνω κάτω στα ίδια χρήματα) είναι καλύτερο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

^Αν δεν πάρει κανείς τούτο εδώ με ~120 ευρώ τότε τι να πάρει;; π.χ. το πιο καινούργιο samsung j4 plus (που είναι πάνω κάτω στα ίδια χρήματα) είναι καλύτερο;;

Να δώσει 20 με 30 ευρώ παραπάνω και να πάρει redmi note 5. Αλλιώς πετάει 120 ευρώ σε αυτήν τη μετριότητα.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^Ευχαριστώ για την απάντηση.

Καταλαβαίνω την λογική. Βέβαια το πρόβλημα είναι πως όταν αρχίζεις σκεπτόμενος "ας μην πάρω ένα  dumbphone με 30-50 ευρώ μάλλον δεν μου φτάνει, θέλω να ανοίγω wikipedia μια στο τόσο στο δρόμο, να έχω Wechat (για τους ξενιτεμένους φίλους στην Κίνα!) και να παίζω καννα flac" μετά πας στο "ας βάλω 20-30 ευρώ να πάρω κάτι καλύτερο απ'το σχετικά απλοϊκό motorola E5 play που σχεδίαζα να πάρω, δεν πειράζει" να πεις αμέσως μετά "ας βάλω 20-30 ευρώ να πάρω κάτι καλύτερο απ'το samsung j4/lg q6" πάλι λίγο παραπάει. Στο τέλος θα σκέφτομαι να πάρω καννα Samsung Galaxy S9+ ή Iphone 8+. :P

Επεξ/σία από Sanjuro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

^Ευχαριστώ για την απάντηση.

Καταλαβαίνω την λογική. Βέβαια το πρόβλημα είναι πως όταν αρχίζεις σκεπτόμενος "ας μην πάρω ένα  dumbphone με 30-50 ευρώ μάλλον δεν μου φτάνει, θέλω να ανοίγω wikipedia μια στο τόσο στο δρόμο, να έχω Wechat (για τους ξενιτεμένους φίλους στην Κίνα!) και να παίζω καννα flac" μετά πας στο "ας βάλω 20-30 ευρώ να πάρω κάτι καλύτερο απ'το σχετικά απλοϊκό motorola E5 play που σχεδίαζα να πάρω, δεν πειράζει" να πεις αμέσως μετά "ας βάλω 20-30 ευρώ να πάρω κάτι καλύτερο απ'το samsung j4/lg q6" πάλι λίγο παραπάει. Στο τέλος θα σκέφτομαι να πάρω καννα Samsung Galaxy S9+ ή Iphone 8+. :P

Ωραια.Τοτε βγαλε 20-30 ευρω και παρε το xiaomi redmi 6 με 64gb.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...