Προς το περιεχόμενο

Audi A1 1.4 122hp s-tronic αποψεις!


natasaaaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω ο  στόχος 2005-2010 μέχρι 11 χιλιάδες ευρώ και 2 λίτρα είναι εφικτός .  Φαντάσου τα τέλη για τα 2 λίτρα είναι περίπου 320 ευρώ από όσο έχω δει.  

Και έχεις επιλογές BMW Z4 , Audi TT κτλ που έχουν καλύτερο πάτημα 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, giotis1982 είπε

Νομίζω ο  στόχος 2005-2010 μέχρι 11 χιλιάδες ευρώ και 2 λίτρα είναι εφικτός .  Φαντάσου τα τέλη για τα 2 λίτρα είναι περίπου 320 ευρώ από όσο έχω δει.  

Και έχεις επιλογές BMW Z4 , Audi TT κτλ που έχουν καλύτερο πάτημα 

Tα τελη για 2λιτρα ειναι 640. Τουλαχιστον τοσα εδωσα πριν 2 μηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άποψη μου και εμένα είναι να κοιτάξεις για ιδιώτες, θεωρώ πως έχεις επιλογές. Το a1 πχ που σου παρέθεσα είναι πολύ καλύτερη περίπτωση από το ιταλικό.

bmw 116

audi a3

audi a3

Peugeot 3008

Volkswagen Scirocco

Opel Insignia

Seat Leon

Opel Astra

Audi A1

 

Επεξ/σία από Thanos1921
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, primeragt είπε

Tα τελη για 2λιτρα ειναι 640. Τουλαχιστον τοσα εδωσα πριν 2 μηνες.

Νομιζω απο μια χρονολογια και μετα παει με τους ρυπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

12 ώρες πριν, Thanos1921 είπε

Άποψη μου και εμένα είναι να κοιτάξεις για ιδιώτες, θεωρώ πως έχεις επιλογές. Το a1 πχ που σου παρέθεσα είναι πολύ καλύτερη περίπτωση από το ιταλικό.

bmw 116

audi a3

audi a3

Peugeot 3008

Volkswagen Scirocco

Opel Insignia

Seat Leon

Opel Astra

Audi A1

Σευχαριστω πολυ που καθησες κ ασχοληθηκες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2019 στις 10:32 ΠΜ, jmmys είπε

Καλά μην παίρνεις και όρκο.Η απόλυτη γενίκευση.Εσύ ξέρεις προφανώς τον κάθε μαντρα  σε όλη την Ελλάδα και το κάθε αμάξι που πουλάνε.Σαν τον άλλο που λέει ότι το πήρε στη χειρότερη στη μισή τιμή. 

Τα ακουσαμε και αυτά από τους insomnia experts που ξέρουν όλη την αγορά.

Προς TS,

Αν μπορείς να πάρεις αμάξι απο Γερμανία,έχεις πολύ παραπανω επιλογες,και θα είναι καθαρά γερμανικό.Υπάρχει η γραμμή για κυκλοφορία στην Γερμανια και η γραμμή για εξαγωγη.

Δεν ξέρω τον ΚΑΘΕ μαντρά, αλλά ώς ασφαλιστικός πράκτορας 21 χρόνια, έχοντας δει εκατοντάδες ή και χιλιάδες αυτοκίνητα, γνωρίζοντας δεκάδες πραγματογνώμονες που γνωρίζουν ουσιαστικά όλη την αγορά μεταχειρισμένων στην Ελλάδα, εχει νομίζω μία βαρύτητα η άποψη που εκφράζω.

Σιγουρα θα υπάρχουν και φωτεινές εξαιρέσεις. Ας ψάξει να τις βρει.

 

Στις 17/2/2019 στις 1:42 ΜΜ, ideal09 είπε

Απ τα πιο σοβαρα σχολιο εδω μεσα. Τελικα τι αγορασες εσυ;

Δεν ηταν για μενα το ψάξιμο. Ηταν για κολλητο φιλο που ζητησε την βοηθεια μου λογω γνωριμιών.

Αγόρασε ενα BClass πρώην leasing με ολικο βαψιμο, και 87000χλμ (αν θυμαμαι καλα).

 

 

Στις 17/2/2019 στις 2:56 ΜΜ, paylidis είπε

Και τους δίνουν ψίχουλα. Εγώ δίνω το δικό μου και με έχουν πάρει πάνω από 10 μαντράδες για να τους το πάω επειδή είναι προσεγμένο με βιβλία σέρβις κλπ αλλά όλοι δίνουν 1-2 χιλιάρικα κάτω από ότι το ζητάω τη στιγμή που πουλάνε χειρότερα με παραπάνω από ότι ζητάω. Να ήταν 500€ χαλάλι τα έκοβα αλλά το παράέκαναν! Άρα πάνε για τρέλα κέρδη σε ένα νοικοκυρεμένο αμάξι.......

500€ ηταν οταν πουλαγαν 5 αυτοκινητα την ημερα.

Σημερα που πουλανε 5 τον μήνα, πρέπει να έχουν μεγαλύτερα περιθώρια κέρδους. Είτε γιατί είναι λουλούδι το αυτοκίνητο και θα φύγει άμεσα, είτε γιατί είχε γίνει πίτα και το πήραν ένα κομμάτι ψωμί και το πουλάνε σε τιμή "λίγα χιλιόμερα-ατρακάριστο".

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, andreaspA είπε

Δεν ξέρω τον ΚΑΘΕ μαντρά, αλλά ώς ασφαλιστικός πράκτορας 21 χρόνια, έχοντας δει εκατοντάδες ή και χιλιάδες αυτοκίνητα, γνωρίζοντας δεκάδες πραγματογνώμονες που γνωρίζουν ουσιαστικά όλη την αγορά μεταχειρισμένων στην Ελλάδα, εχει νομίζω μία βαρύτητα η άποψη που εκφράζω.

Σιγουρα θα υπάρχουν και φωτεινές εξαιρέσεις. Ας ψάξει να τις βρει.

Δεν ηταν για μενα το ψάξιμο. Ηταν για κολλητο φιλο που ζητησε την βοηθεια μου λογω γνωριμιών.

Αγόρασε ενα BClass πρώην leasing με ολικο βαψιμο, και 87000χλμ (αν θυμαμαι καλα).

500€ ηταν οταν πουλαγαν 5 αυτοκινητα την ημερα.

Σημερα που πουλανε 5 τον μήνα, πρέπει να έχουν μεγαλύτερα περιθώρια κέρδους. Είτε γιατί είναι λουλούδι το αυτοκίνητο και θα φύγει άμεσα, είτε γιατί είχε γίνει πίτα και το πήραν ένα κομμάτι ψωμί και το πουλάνε σε τιμή "λίγα χιλιόμερα-ατρακάριστο".

Τι προτεινεις εσυ δηλαδη; Μιας κ εισαι σαφως πιο εμπειρος απο εμενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/2/2019 στις 10:47 ΜΜ, natasaaaki είπε

Σευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!

Μαλλον παω προς Golf 5 ή 6 ...

Αφού έχεις γούστο ρε Νατάσα,  πως κατέληξες τελικά σε ένα golf?  

Έχει καλό πάτημα, μόνο αυτό (όπως όλα τα γερμανικά)  ιδιαίτερα σχεδιαστικά εδώ και 30 χρόνια είναι ένα αδιάφορο τετράγωνο αυτοκίνητο. Επίσης έχει τα θεματακια του και τις ζημιουλες του. Υπάρχουν τόσο ωραία αυτοκίνητα και με άλογα και θα πας σε golf? 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλά 1600 άρια με αρκετά άλογα σπορ.. μερικά πού μου έρχονται 

 

Citroen DS3 1600 cc turbo

Mini cooper 

Alfa Romeo MiTo 

Mitsubishi Colt 

Seat Leon cupra

Renault Mégane coupe 

Peugeot rally 207

Renault clio gt

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.car.gr/14243202-mitsubishi-colt

Κάτι τέτοιο ας πούμε, άλογα, ομορφιά, κάμπριο,θα έχεις κάτι ξεχωριστό και θα σου πάει. 

Μικρό για την πόλη με άγρια διάθεση αν χρειαστεί! 

Η συγκεκριμένη αγγελία φαίνεται μουφα, το αμάξι θέλω να σου δείξω και τι τιμές παίζουν  

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...