Προς το περιεχόμενο

Noname τηλεκοντρόλ; Έλεος


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, opcorsa είπε

να εγραφες τιμη ημιτασιον φιατ που θα ηταν τιμη χωμα...

στα τουοτα ακομα και τα ημιτασιον πανακριβα ειναι

(ειμαι ειδημων στα οφφ τοπικ ομως)

Που είναι το τυπε α;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zoranb είπε

Χαλάει το τηλεκοντρόλ της tv σου. Πας στο συνοικιακό ηλεκτρονικάδικο, κ φεύγεις -με μικρό κόστος- με ένα noname τηλεκοντρολ, με τη σωστή συχνότητα μεν αλλά ελάχιστες λειτουργίες της 50" tv σου, για το δε εμφανισιακό design θέμα, δεν το συζητάω καν, τραγικό. Και σκέφτομαι και απορώ, άραγε δεν υπάρχουν πχ. Sony, Samsung, Philips (κ άλλων εταιριών τηλεκοντρόλ) που να μπορεί να βρεί κανείς με χαμηλότερο κόστος από τα original, να είναι πχ ιματασιόν; Έχετε καμιά λύση να προτείνετε;

Πριν 10 μέρες πήρα για τη δική μου LG από ιντερνιτικό κατάστημα με 4,80 οπτικά ίδιο με το δικό μου ποιοτικά (πλαστικά - κουμπιά) μπορώ να πω και καλύτερο από το γνήσιο στο οποίο δουλεύουν άψογα όλες οι λειτουργίες όπως το δικό του.

Για ψάξε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, adi32 είπε

Εγώ πχ πήρα κάτι τέτοιο πριν καιρό και δουλεύει κανονικά. Ψάξε με τη μάρκα της tv σου 

Δε χρειάζεται καμία ρύθμιση 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.ca%2Fulk%2Fitm%2F132393776143

 

Universal Replacement TV Remote Control For Samsung AA59-00581A 3D Smart TV LCD

Ο κωδικός αυτός πρέπει να είναι γραμμένος στο κοντρόλ, είτε πάνω είτε μέσα στο πορτάκι. Κάνεις αναζήτηση με αυτό και βρίσκεις το φθηνότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...