Προς το περιεχόμενο

Στις 26 Μαρτίου η Huawei θα παρουσιάσει επίσημα τη σειρά smartphones P30


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Huawei κατάλαβε νωρίς ότι για πολλούς χρήστες η κάμερα αποτελεί ένα βασικό κριτήριο αγοράς ειδικά όταν κάποιος ξοδεύει αρκετά χρήματα για κινητό έτσι έχει επενδύσε σε hardware και στην τεχνητή νοημοσύνη.Πλεον η σειρά P είναι συνώνυμη με την φωτογραφία.Το P30 pro όπως αναμένεται θα τα σαρώσει όλα 

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο για καθενα απο εμας, κατι που για σενα ειναι αστειο και τρομακτικο σε καποιον αλλον φαινεται πολυ ωραιο, η ιδια εταιρεια εχει βγαλει και κινητο με 3 καμερες οι οποιες δεν ειναι στην σειρα, επισης εχει βγαλει και κινητο 3 καμερες στην σειρα...

Διαλεγουμε και παιρνουμε

συμφωνω σαυτο. αλλα πχ η φιατ εχει αυτο

 

multiplafet.jpg.8d5284b493f59f123a5bc2244db9efa5.jpg

και αυτο

500-slide_A.png.eb6d05e2538e01b2e74da679564e3cb5.png

σε επιπεδο λεφτων πρεπει υποθετικα να ταν το ιδιο αν πουμε οτι κυκλοφορουσαν και τα δυο ταυτοχρονα, αλλα 'υποκειμενικα" το ενα εχει ψηφιστει ως το πιο ασχημο αυτοκινητο που βγηκε ποτε.(σκεψου οτι εστω και ετσι υπηρξε κοσμος που το αγορασε και σε αυτο παω πασο) αλλα εγω θα θελα οτι αγορασω να μαρεσει και σαν εμφανιση αυτο που θα παρω. Η συγκεκριμενη εταιρια HUAWEI εχει δυνατοτητες και ειναι κριμα να κανει την επανασταση της με 4 καμερες σε ενα ασχημο περιτυλιγμα

Επεξ/σία από kaka199322
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kaka199322 είπε

συμφωνω σαυτο. αλλα πχ η φιατ εχει αυτο

multiplafet.jpg.8d5284b493f59f123a5bc2244db9efa5.jpg

και αυτο

500-slide_A.png.eb6d05e2538e01b2e74da679564e3cb5.png

σε επιπεδο λεφτων πρεπει υποθετικα να ταν το ιδιο αν πουμε οτι κυκλοφορουσαν και τα δυο ταυτοχρονα, αλλα 'υποκειμενικα" το ενα εχει ψηφιστει ως το πιο ασχημο αυτοκινητο που βγηκε ποτε.(σκεψου οτι εστω και ετσι υπηρξε κοσμος που το αγορασε και σε αυτο παω πασο) αλλα εγω θα θελα οτι αγορασω να μαρεσει και σαν εμφανιση αυτο που θα παρω. Η συγκεκριμενη εταιρια HUAWEI εχει δυνατοτητες και ειναι κριμα να κανει την επανασταση της με 4 καμερες σε ενα ασχημο περιτυλιγμα

Αστοχο το παραδειγμα, 2 διαφορετικες κατηγοριες αυτοκινητων για διαφορετικους σκοπους, το fiat 500 ειναι νεανικο-μικρο 2πορτο ομορφοτερο απο το multipla, φιλε μου τσεκαρε λιγο το εσωτερικο του multipla να δεις... σκεψου μια 6μελης οικογενεια... το μουλτιπλα πιστεψε θα σε βολευε πολυ περισσοτερο απο οποιοδηποτε αλλο οικογενειακο, μιλαμε για 6 ξερα καθισματα στο εχωτερικο του, κοιτα να δεις, εχει 6 μονα καθισματα, αυτη η πατατα που βλεπεις χωραει 6 ατομα μεσα... Στα 25 μου θα επερνα το 500, στα 40 μου το μουλτιπλα

13 λεπτά πριν, kaka199322 είπε

αλλα 'υποκειμενικα" το ενα εχει ψηφιστει ως το πιο ασχημο αυτοκινητο που βγηκε ποτε.(σκεψου οτι εστω και ετσι υπηρξε κοσμος που το αγορασε και σε αυτο παω πασο) αλλα εγω θα θελα οτι αγορασω να μαρεσει και σαν εμφανιση αυτο που θα παρω. Η συγκεκριμενη εταιρια HUAWEI εχει δυνατοτητες και ειναι κριμα να κανει την επανασταση της με 4 καμερες σε ενα ασχημο περιτυλιγμα

κατσε να δουμε οταν θα βγει και να δουμε αν ψηφιστει και το p30 το πιο ασχημο κινητο που βγηκε ποτέ και τοτε θα μπορουμε να κανουμε τοσο ξεχειλωμενες συγκρισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Istros είπε

Χαλιά οι κάμερες που τις έβαλαν κάθετα σε σειρά.Τελικα το Nokia 9 με τις πέντε κάμερες είναι πιο ομορφο,ομοίως και το light l16.

Ρε συ το παρακολουθω καιρο... οτι και να βγει καποιοι θα κραξουν απο κατω διχως αυριο... αμα εβαζε 1 καμερα θα το εκραζαν γιατι εβαλαν 1 καμερα, οτι ναναι ειμαστε, με τιποτα δεν ευχαριστιομαστε, ο αλλος μου εκανε συγκριση το p30 που δεν εχει βγει ακομα στην αγορα (προσωπικα εμενα μαρεσει) με το πιο ασχημο αμαξι ,ψηφισμενο μαλιστα, που εχει βγει ποτε...

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος αυτος ειναι ο βασιλιας των κινητων οπως ηταν το p20 pro. θα εχει ενδιαφερον τι σκορ θα πιασει τωρα η καμερα μετα την πρωτια του p20 pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Ρε συ το παρακολουθω καιρο... οτι και να βγει καποιοι θα κραξουν απο κατω διχως αυριο... αμα εβαζε 1 καμερα θα το εκραζαν γιατι εβαλαν 1 καμερα, οτι ναναι ειμαστε, με τιποτα δεν ευχαριστιομαστε, ο αλλος μου εκανε συγκριση το p30 που δεν εχει βγει ακομα στην αγορα (προσωπικα εμενα μαρεσει) με το πιο ασχημο αμαξι ,ψηφισμενο μαλιστα, που εχει βγει ποτε...

Είπαμε είναι χάλια η διάταξη πίσω αλλά όχι και έτσι.Σαν συσκευή είναι όμορφη και ευτυχώς δεν έχει notch.Ξερεις πόσες φορές στο p20 όταν ήθελα να το ξεκλειδώσω πάνω στη βιασύνη μου έβαζα το δάχτυλο στην selfie?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Solatorobo είπε

Γιατί δεν σταματάνε να φτιάχνουν smartphones αλλά κάμερες με δυνατότητα να παίρνεις και τηλέφωνο;

Εάν δεν σ ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες υπάρχουν πολλές επιλογές με λιγότερα χρηματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό κινητό. Με σπασμένα φρένα πάνε πλέον οι εταιρίες. Αδυσώπητος ανταγωνισμός. Οι premium συσκευές πέφτουν βροχή. 

Το θέμα είναι οι τιμές. Τα κόστη έχουν ανέβει πολύ και πλέον δε μπορούμε να ακολουθήσουμε οικονομικά.  Αναγκαστικά πάμε σε περσινά και προπέρσινα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nikcrf είπε

Αφού δεν έχει αυτο την κάμερα σε τρύπα θα περιμένω το P40 του χρόνου που θα το έχει.

Αμα περιμένεις για να δεις τρύπα το P40 ..... πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...