Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy S10 και Galaxy S10+ από τη Samsung με Dynamic AMOLED οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, newton91 είπε

ΝΑΙ ΜΩΡΗ!ΠΑΜΕ!! ΚΑΥΛΩΣΕ ΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ!

water resistant λεγεται ,noobs 

Το σχόλιο μου ήταν ειρωνικό! Ο φίλος πιο πάνω δεν είχε τι να σχολιάσει και είπε να χλευάσει που το έγραψα "water drop". Εκτός αν πιστεύεις κι εσυ ότι είναι από τα λίγα 😂

Επεξ/σία από patentas11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την τρύπα στην οθόνη  και εγώ κράξιμο θέλω ριξω αλλά. Έχω παρατηρήσει ότι και στα γι Ρεάλ Θα στο YouTube Δεν κάνω σχεδόν ποτέ ζουμ για να γεμίσει η οθόνη οπότε δε θα πολύ ενοχλεί λογικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενας   συμβασιουχος πρεπει να δουλευει μονο 4 μηνες χωρις να φαει τιποτα ...νηστικος δηλαδη.. και χωρις παγια εξοδα..  για να παρει την κεραμικη εκδοση....... ολο προσφορες ειναι οι εταιριες ...τρεχατε να προλαβετε ...για εσας δουλευουνε ... δουλους τους εχουμε κανει <δεν εννοω  φυσικα το κινεζο εργατη που δουλευει  το πολυ για 2 ευρω τη μερα 60 ευρω το μηνα το πολυ δηλαδη ... ;) >

Επεξ/σία από bilios40
  • Confused 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, bilios40 είπε

ενας   συμβασιουχος πρεπει να δουλευει μονο 4 μηνες χωρις να φαει τιποτα ...νηστικος δηλαδη.. και χωρις παγια εξοδα..  για να παρει την κεραμικη εκδοση....... ολο προσφορες ειναι οι εταιριες ...τρεχατε να προλαβετε ...για εσας δουλευουνε ... δουλους τους εχουμε κανει <δεν εννοω  φυσικα το κινεζο εργατη που δουλευει  το πολυ για 2 ευρω τη μερα 60 ευρω το μηνα το πολυ δηλαδη ... ;) >

δε φταει η samsung αν εισαι φτωχομπινες ή αν ζεις σε πτωχευμενη χωρα

Επισης οι μισθοι στην Κινα ειναι ΠΟΛΥ πιο μεγαλοι απο αυτο που γραφεις, τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ

Επεξ/σία από sezebo
  • Like 8
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s10e είναι μια ευχάριστη έκπληξη για μένα λόγω μεγέθους,παραδοσιακού Fingerprint Scanner και μη Edge Display 

Στα 500€ είναι ότι πρέπει  για αγορά 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Agony είπε

Ip68 ειναι waterproof δλδ μπορει να ειναι κατω απο το νερο σε ορισμενη πιεση και σε ορισμένες εναλαγες θερμοκρασίας . Water resistant δεν παιρνει πιστοποίηση ip68 και ουσιαστικα ειναι επαφή με νερο πλύσιμο χέρια και αν δεχθει εστο και μικρή πιεση η εναλλαγή θερμοκρασίας πχ σε ενα ντουζ. Τοτε περνάει νερο.

Διαβασε εχει αρκετα αρθρα να μάθεις κατι. Για αρχη ....https://hzo.com/waterresistant-waterrepellent-waterproof-whats-difference/

https://www.google.com/amp/s/www.trustedreviews.com/opinion/what-is-ip68-ip-ratings-explained-2947135/amp

Απο οτι βλεπεις τα ip ειναι waterproof ratings ... Εκτος αν ειναι Noobs οι επαγγελματίες και ειδικοί στο θεμα και εσυ ξερεις καλύτερα τοτε πασο.

Worry less about your phone, regardless of the environment. Galaxy S10e, S10, and S10+ feature an IP68 rating, the highest mobile device standard for water and dust resistance.13  13.

  1. Based on test conditions for submersion in up to 1.5 meters of freshwater for up to 30 minutes. Not advised for beach or pool use. Water or dust damage not covered by warranty.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχόλια μερικών είναι γελοία!!

Είναι σαν να είμαι σε φόρουμ για αυτοκίνητα, να ανακοινώνεται π.χ. το νέο Golf όπου θα ξεκινά από τα 22.000€ και η έκδοση GTI θα βγαίνει στα 35.000.

Και ξεκινανε και βρίζουνε γιατί το golf κάνει 35000 ενώ στην πραγματικότητα ενδιαφέρονται για την βασική έκδοση! Αστείοι.

Αφήστε την 1TB κεραμική έκδοση κύριοι. Δεν είναι για την Ελλάδα. Δεν είστε το κέντρο του κόσμου. Τα ίδια διάβαζα και για το mi9. Ενώ ξεκινάει από τα 430€ μερικοί κολλούσαν στα 6 κατοστάρικα που φτάνει η τιμή του..

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superuser είπε

Το s10e είναι μια ευχάριστη έκπληξη για μένα λόγω μεγέθους,παραδοσιακού Fingerprint Scanner και μη Edge Display 

Στα 500€ είναι ότι πρέπει  για αγορά 

500 θα αργησει να παει, δες προς mi9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικα ορισμενα σχολια εκτος τοπου και χρονου μια ζωη.

Επισημη αρχικη τιμη του S9+ 64gb περυσι ηταν τα 975ευρω,και καποιοι''πεφτουν απο τα συννεφα''με τα 999του S10+....

Αν δεν εχει ο αλλος τι να σχολιασει...

Κατα τα αλλα ειναι ισως οτι καλυτερο προκειται να κυκλοφορησει τουλαχιστον για το μισο 2019 απο Android μερια μεχρι να δουμε και τι αλλο εχει να κυκλοφορησει αργοτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα αληθεια πειτε μου...

ισως να ειμαι εγω ο περιεργος...

αλλα.....πως διαολο γινεται καποιος να δωσει ΤΟΣΑ λεφτα για να εχει μια τρυπα στην οθονη...

ΠΩΣ?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, newton91 είπε

Worry less about your phone, regardless of the environment. Galaxy S10e, S10, and S10+ feature an IP68 rating, the highest mobile device standard for water and dust resistance.13  13.

  1. Based on test conditions for submersion in up to 1.5 meters of freshwater for up to 30 minutes. Not advised for beach or pool use. Water or dust damage not covered by warranty.

Τα μισα γραφουν water ressistance τα αλλα μισα waterproof εγω ξερω οτι τα ip ειναι waterproof. Τι να πω... Αστο καλυτερα , εχεις δικιο . Δεν το βλεπω να γινεται κουβεντα εδώ ( δεν αναφέρομαι σε σενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...