Προς το περιεχόμενο

overshop


babis2523

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Ειναι σιγουρο οτι εριξε λουκετο? Βλεπω βγηκε το καταστημα απο το σκρουτζ.

δεν σηκώνει τα τηλέφωνα. δεν απαντάει σε εμαιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε μήπως τους βρεις από το τηλέφωνο στο http://www.overtech.gr/ που διαφημίζουν ως σέρβις. Πάρε στο 1520 και προχώρα σε καταγγελία για να λυθεί το θέμα μια και καλή οριστικά. Χθες ήταν στο Skroutz πάντως γιατί κοιτούσα κάτι RAM 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, είμαι και γω από αυτούς που μάλλον την πάτησαν άσχημα με αυτό το μαγαζί.
Αγόρασα τα κομμάτια ενός υπολογιστή, ένα τετρακοσάρι ευρώ, με παράδοση σε δέκα ημέρες και επειδή άργησε άρχισα να ψάχνομαι και να googlαρω. 
Στο skroutz δεν υπάρχει πλέον και τα τηλέφωνά τους είναι νεκρά, με ενα bot να απαντάει οτι δεν βγάζει σέρβερ.

Έχετε ιδέα τι διαδικασίες χρειάζονται για να πάρουμε τα χρήματα μας πίσω;
Το πρωί σκοπέυω να πάρω τη ΓΓΚ αλλά ρωτάω μήπως κάποιος άλλος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Πάρτε την ΓΓΚ για να δείτε άσπρη μέρα. Στο Σκρουτζ επεστρεψε παντως 

Μόλις τώρα μπήκα και λεει το κατάστημα δεν υπάρχει πλέον στο skroutz. Παρήγγειλα μία κάρτα γραφικών τη Δευτέρα και δεν έχουν στείλει ούτε email ούτε τίποτα. Παίρνω τηλ και κάνει μόνο ένα (τουτ τουτ τουτ τουτ τουτ) και δεν χτυπάει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ήδη πάρει τηλέφωνο και έκανα καταγγελία στο site της γγκ. Το φυσικό υποκατάστημα overshop στον Πειραιά και το περιστέρι είναι κλειστά.

Από τη γγκ με συμβούλεψαν να απευθυνθεί κι άλλος κόσμος εκεί, οπότε θα πρότεινα να το κάνετε απευθείας.

Επεξ/σία από Nikos Kon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το έμαθα ότι έκλεισε και εκείνο, πήρα τηλέφωνα σε γειτονικά μαγαζιά... Έχω κάνει καταγγελία στη γγκ, αμφισβήτηση συναλλαγής στην τράπεζα και θα στείλω ό,τι έχω βγάλει και στον συνήγορο του καταναλωτή. 

Όποιος άλλος έχει καμιά ιδέα να βγάλουμε άκρη, ας πει καμιά γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως εγω που ειχα παρει ενα PS4 game απο το καταστημα τους στο Μαρουσι, κατι μου βρωμαγε. Ενα καταστημα χωρις καμια διακοσμηση, με 10 κουτες απο εδω και εκει λες και ηταν σε φαση μετακομισης. Παλι καλα που ειχα παρει μονο αυτο και οχι τιποτα παραπανω.
Απαραδεκτοι παντως. Κλεινουν νυχτα με τα λεφτα του κοσμου και αντε γεια.

Επεξ/σία από omega
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιλάμε για 4 κατοστάρικα...

Αν κάτι δεν σου στρώνει, κλείσε το eshop του site και μην παίρνεις άλλες παραγγελίες!
Το site ήταν ανοιχτό τουλάχιστον μέχρι αρχές Ιουνίου, με το eshop να τρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα.  Αγόρασα πριν 1,5 χρόνο περίπου ενα ssd δίσκο απο εκεί ο οποίος μόλις κρασαρε.  Είναι εντός εγγύησης αλλα δεν τους βρίσκω πουθενά τους τύπους.  Τι μπορώ να κάνω;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...