Προς το περιεχόμενο

Με τιμή από €449, το Xiaomi Mi 9 προσγειώνεται στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Απορία. Γιατί να πάει να δώσει κάποιος χρήματα για 5G ενώ ακόμα δεν έχουμε δίκτυο 5G;

Γιατι να βαλουν κεραιες 5G ενω δεν εχει κανεις κινητο 5G?

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Istros είπε

Στα λεφτά του δεν έχει ανταγωνιστή

Αυτο λες εσυ που εχεις  κριτηρια αγορας 15χρονου. Εγω σε αυτα τα λεφτα χιλιες φορες το s9/s9+ θα επαιρνα και ας ειναι περσινα παρα να δωσω ενα 500αρικο σε κινεζια.

Καλα τα xiomi αλλα για μενα εχουν νοημα μονο στις φθηνες συσκευες των 200 ευρω εκει ναι πραγματικα δεν εχουν αντιπαλο αλλα μεχρι εκει.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 8
  • Thanks 3
  • Confused 8
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Ntinaras said:

Γιατι να βαλουν κεραιες 5G ενω δεν εχει κανεις κινητο 5G?

 Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα;

Δεν απαντάμε σε ερώτηση με ερώτηση. Αν έχεις απάντηση στην απορία μου βεβαίως να σου απαντήσω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό για όσους βλέπουν τα πάντα μόνο ως €.  και στην Ελλάδα είμαστε μανούλες σε αυτό. φθηνό να είναι και 'οτι ναναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Αυτο λεω ρε αδερφε τι συσγκριση να κανουμε.

Το ενα ειναι επωνυμο με το καλυτερο after sale support της αγορας και το αλλο κινεζια, λογικο ειναι να ειναι φθηνοτερο, αν ειχε ιδια τιμη με τα κανονικα flafships να το αγορασει ποιος.

Ποιό καλύτερο after sale support? Της Samsung? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Like 10
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Αυτο λες εσυ που εχεις  κριτηρια 15χρονου. Εγω σε αυτα τα λεφτα χιλιες φορες το s9/s9+ θα επαιρνα και ας ειναι περσινα παρα να δωσω ενα 500αρικο σε κινεζια.

Καλα τα xiomi αλλα για μενα εχουν νοημα μονο στις φθηνες συσκευες των 200 ευρω εκει ναι πραγματικα δεν εχουν αντιπαλο αλλα μεχρι εκει.

Στα 450€ δεν έχει ανταγωνιστή.Τι συγκρίνουμε τώρα 845 με 855 η την οθόνη 5.8 με 6.4 η την κάμερα του mi9 με imx 586 που έχει 107 βαθμούς στο dxomark?.Σοβαρευτειτε μερικοι

Επεξ/σία από Istros
  • Like 17
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TzortzisJosh είπε

Ποιό καλύτερο after sale support? Της Samsung? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ενοειτε με διαφορα.

Παρε χιαμι και αμ χαλσει στειλτο κινα λογικα σε κανα 2μηνο θα στο στειλουν επισκευασμενο.

  • Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχύει το η διαφορά των 50 ευρώ στα 6/64 και 6/128, νομίζω αυτόματα πας στα 6/128 (από τη στιγμή που δεν παίρνει SD). 

-- εκτός από περιπτώσεις χρηστών που έχουν budget 350-400 και κάνουν την υπέρβαση στα 450 για το 6/64.. -- 

θα ήθελα να δω αν έρθει και η έκδοση με τα 8 GB RAM στην Ελλάδα "επίσημα" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Istros είπε

Στα 450€ δεν έχει ανταγωνιστή.Τι συγκρίνουμε τώρα 845 με 855 η την οθόνη 5.8 με 6.4 η την κάμερα του mi9 με imx 586 που έχει 107 βαθμούς στο sxomark?.Σοβαρευτειτε μερικοι

Καλα εσυ αγορι μου κοιτα τα νουμερα και αγοραζε με αυτα. Εδω στο αλλο θεμα μας εβγαλες τον α12 της apple πατατα και οτι το Xr εχει hardware κινητου με 150 ευρω και καποιος (δεν θυμαμαι αν ησουν εσυ) κοντεψε να βγαλει το mi9 Καλυτερη συσκευη απτο s10.

Γελανε και τα τσιμενατα

  • Like 1
  • Thanks 5
  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Ενοειτε με διαφορα.

Παρε χιαμι και αμ χαλσει στειλτο κινα λογικα σε κανα 2μηνο θα στο στειλουν επισκευασμενο.

Εννοείται με διαφορά σε σχέση με την Xiaomi θες να πεις. Ντάξει ναι έχεις δίκιο δεν το κατάλαβα. Xiaomi και δώρο να μου το έκαναν θα το χρησιμοποιούσα σαν καθρεπτάκι

Μην πάει προς Apple support η κουβέντα όμως, τσάμπα καρδιές θα χαλάσουν

Επεξ/σία από TzortzisJosh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Theofi είπε

καλό για όσους βλέπουν τα πάντα μόνο ως €.  και στην Ελλάδα είμαστε μανούλες σε αυτό. φθηνό να είναι και 'οτι ναναι

Όταν συζητάμε για μια συσκευή παίζει και η τιμή το ρόλο της.Και λέμε ότι στα χρήματα του είναι value for money.Αλλιως να πούμε ότι το S10 5G στα 1700€ είναι η καλύτερη συσκευή και όλοι να παρουμε όλοι αυτο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εσείς είδατε κανένα κινητό με αναδιπλούμενη οθόνη; Επειδή εγώ όσο είδα την παρουσίαση μισή ώρα μιλούσαν για την πλάτη του κινητού mi 9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...