Προς το περιεχόμενο

Με τιμή από €449, το Xiaomi Mi 9 προσγειώνεται στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, rakeesh είπε

Δε ξέρω αν έχουν χαλάσει τα xiaomi τώρα τελευταία (αμφιβάλω) εγώ πάντως σου γράφω από ένα redmi note 3 pro τριετίας και δεν έχω δει ούτε lag ούτε bug. Λες να είμαι τυχερός? 

Δεν έχεις δει lag ούτε bug σε Xiaomi 3ετίας.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Εχώ γράφω από Nokia 3310 τώρα, τι δεν με πιστεύεις;

Το τερμάτισες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Istros είπε

Σου έπαθε κάτι όσο καιρό το έχεις?

Οχι δουλευει κανονικα απλώς σουρνεται πλεον καμια σχεση με το ν πρωτο καιρο,Υποθετο με κανενα factory reste θα στρωσει βεβαια..

Γιατι ειπα καπου  οτι τα χιομι χαλανε? Ειπα οτι δεν σκαω 500 ευρω σε κινεζια και να καθομαι και να το εκθιαζω και απο πανω.Εσεις σκατε τα 500αρικα στις κινεζιες και παιρνετε με την σειρα τα φορουμ προσπαθωντας να πεισετε τον ευαυτο σας για το ποσο υπεργαματη αγορα κανατε και ποσο κοροιδα ειναι οι αλλοι που τα σκανε σε επωνυμα ακριβα μοντελα τυπο samsung, apple κτλ κτλ

Κοντευετε να βγαλετε το mi9 σαν το πιο πληρες και καλυτερο κινητο του πλανητη.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Στο χούμε πει τα iPhone δεν πιάνουν καλά δεν μας ακουσες.παιξε με τη σφεντόνα τωρα

Και που ξέρεις εσύ από iPhone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Zus είπε

Και που ξέρεις εσύ από iPhone?

Είχα την ατυχία να αγορασω.Πεταμενα λεφτα

Επεξ/σία από Istros
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, evagelou είπε

Πώς φαίνεται πως δεν έχεις καμία ιδέα  από xiaomi αλλά αν είσαι funboy θα ευχηθώ και με ένα πόνο 😂😂

Ωρα για το ταχύρρυθμο μάθημα αγγλικών των Κινεζωνfans καθώς έχω δει πολλές φορές να γράφεται πάλι:

Fun = η πλάκα, η διασκέδαση 

Fan= ο οπαδός, ο φίλαθλος (ο ανεμιστήρας κλπ) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς θα αποχωρήσω από το πανηγύρι σας. Ντάξει ρε παιδιά, στην τελική πάρτε τώρα την Χιαομάρα με 500 ευρώ και σε ένα χρόνο αγοράζετε την επόμενη στα ίδια χρήματα, δεν χάλασε ο κόσμος

Επεξ/σία από TzortzisJosh
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Αυτο λεω ρε αδερφε τι συσγκριση να κανουμε.

Το ενα ειναι επωνυμο με το καλυτερο after sale support της αγορας και το αλλο κινεζια, λογικο ειναι να ειναι φθηνοτερο, αν ειχε ιδια τιμη με τα κανονικα flafships να το αγορασει ποιος.

Το καλύτερο aftersale είναι υποκειμενικό. Είχα αρκετά sX μέχρι που χάλασε η πυξίδα του S7 edge. Το πήγα για service στο μεγαλύτερο service centre του Ηνωμένου Βασιλείου. Το κράτησαν 4 μέρες για να μου πουν ότι περνάει όλα τα test και δεν βρίσκουν το πρόβλημα, λες και δεν μπορούσα να τρέξω μόνος μου τα sensor tests της συσκευής. Ήρθε ο προϊστάμενος με το δικό του s7 δίπλα δίπλα να παίζει η πυξίδα του κανονικά και στο δικό μου να μην γίνεται calibrate με τίποτα. Η απάντηση του: "Λυπάμαι αλλά τα τεστ βγήκαν όλα θετικά".

Ευχαριστώ καλύτερο aftersale. /s

Επεξ/σία από Mourloz
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Οχι δουλευει δεν χαλασε.Γιατι ειπας οτι τα χιομι χαλανε? Ειπα οτι δεν σκαω 500 ευρω σε κινεζια και να καθομαι και να το εκθιαζω και απο πανω.Εσεις σκατε τα 500αρικα στις κινεζιες και παιρνετε με την σειρα τα φορουμ προσπαθωντας να πεισετε ποσο υπεργαματη αφορα κανατε και ποσο κοροιδα ειναι οι αλλοι που τα σκανε σε επωνυμα ακριβα μοντελα τυπο samsung, apple κτλ κτλ

Κοντευετε να βγαλετε το mi9 σαν το πιο πληρες και καλυτερο κινητο του πλανατη,.

Βλέπεις που δεν χαλάνε?οπότε δεν χρειάζεται να μπαίνεις στη λογική αυτή.Δεν πάμε να βγάλουμε τίποτα.Τα Καίσαρος Καίσαρι δεν πάμε να βγάλουμε τίποτα.λεμε ότι στα λεφτά του είναι τίμια συσκευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...