Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο 5G κινητό της LG είναι το V50 ThinQ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά γελαω παρα πολύ με ολους οσους ειναι τοσο φαντασμενοι με τα iPhone....

Υ.Γ. για να προλάβω μερικους αν ρίξετε μια ματιά στις αγγελίες μου εχω περασει και απο ολες τις συσκευές apple μεχρι και το X.. απλα επειδη το εχω χούι να αλλαζω συσκευή ανά λιγο καιρο.. αυτο ομως δε σημαινει οτι η apple δεν ειναι πίσω πλευρας καινοτομιών...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, fg9000 είπε

Ναί άμα είχαν καμία καινοτομία σαφέστατα και θα μου έκανε εντύπωση.

Λογικά τα νέα iphones κάτι νέο θα έχουν , αν όχι τότε σε 3 - 4 χρόνια δεν θα ασχολείται κανείς μαζί τους. Η τεχνολογία προχωρά γρήγορα και ότι ακμάζει πάρα ακμάζει.

Αλλά  μιλάμε για συσκευές που κατέχουν το 6,4% πλέον στην Ελλάδα .

Για αυτά που παρουσίασαν λέω.Το XR και τα xS.μετα από 9 μήνες εννοείται ότι κάτι θα αντιγράψουν.

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Οταν δεν υπαρχουν οι γνωστες ελλειψεις μετα παμε σε θεμα που αφορα την τιμη και την ιδια την εταιρεια(ενημερωσεις,skin).

Και δυστηχως η LG εχει τα χαλια της.

Το LG V50 είναι από τις πιο ολοκληρωμένες και ποιοτικές συσκευες.Μακαρι να συνεχίσει έτσι.Αν και θέλει ακόμα περισσότερη προσπάθεια για να παρουσιάσει κάτι πραγματικά ξεχωριστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, spyros1908 είπε

Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά έχω μπερδευτεί!Πριν ένα μήνα περίπου δεν βγήκε το V40,αν δεν κάνω λάθος;Και παρουσιάζεται ήδη το v50;

Ανακοινώθηκε πριν από τέσσερις και όντως κυκλοφόρησε κανονικά πριν από κανένα δίμηνο, αλλά ούτως ή άλλως το V50 απλά ανακοινώθηκε για να μη φανεί η LG ότι έμεινε πίσω από τις εξελίξεις του 5G. Παρόμοια τηλέφωνα είναι, και λογικά το V50 θα αργήσει πολύ να κυκλοφορήσει, όπως συνηθίζει η LG άλλωστε.

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Istros είπε

Για αυτά που παρουσίασαν λέω.Το XR και τα xS.μετα από 9 μήνες εννοείται ότι κάτι θα αντιγράψουν.

Το LG V50 είναι από τις πιο ολοκληρωμένες και ποιοτικές συσκευες.Μακαρι να συνεχίσει έτσι.Αν και θέλει ακόμα περισσότερη προσπάθεια για να παρουσιάσει κάτι πραγματικά ξεχωριστό.

Πες μου με ποια συσκευή τα συγκρίνεις για να σου πως την άποψη μου με επιχειρήματα και αριθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα μόλις είδα ότι πρόκειται για ένα V40 με 5g, 855 και μεγαλύτερη μπαταρία 

Επεξ/σία από eemix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Πες μου με ποια συσκευή τα συγκρίνεις για να σου πως την άποψη μου με επιχειρήματα και αριθμούς.

Γενικά μιλάω.ειδαμε τόσες νέες τεχνολογίες και καινοτομίες εάν αύριο παρουσίαζαν τις συσκευές που παρουσίασαν πριν 4 μήνες θα σ εντυπωσίαζε κάτι σ αυτές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Istros είπε

Γενικά μιλάω.ειδαμε τόσες νέες τεχνολογίες και καινοτομίες εάν αύριο παρουσίαζαν τις συσκευές που παρουσίασαν πριν 4 μήνες θα σ εντυπωσίαζε κάτι σ αυτές?

Δεν έχει νόημα αυτό, είναι σαν να μου λες ότι αύριο πχ θα παρουστει το nokia 3210.  Αυτα πάνε, παρουσιαστήκαν πριν 5 μήνες, έχουν το κοινό τους και τις πωλήσεις τους.

Μην ξεχνάμε ότι τα μισά που έχει παρουσιάσει η apple στα iphone οι άλλοι τα πληρώνουν και τα χρησιμοποιούν στις δικές τους συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Istros είπε

Γενικά μιλάω.ειδαμε τόσες νέες τεχνολογίες και καινοτομίες εάν αύριο παρουσίαζαν τις συσκευές που παρουσίασαν πριν 4 μήνες θα σ εντυπωσίαζε κάτι σ αυτές?

Έλα μωρέ τώρα ποιές καινοτομίες; 

Τα αναδιπλούμενα τα οποία είναι projects για beta testers ή που εμφανίστηκε SoC ψιλοανταγωνιστικό του A12 μετά από 6 μήνες;

Η το πολύ χρήσιμο μόνο για να πουλήσεις μούρη στην παρέα, reverse charging?

Μια χαψιά θα τους κάνει το Μήλο-Που-Μοιράζει-Πόνο τον Σεπτέμβριο.

Ένα poco 2 που αυτή τη φορά θα έρθει φτιαγμένο από πεπιεσμένο χαρτί και θα έχει 250€ θα σώσει το android στρατόπεδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, stafaf είπε

Έλα μωρέ τώρα ποιές καινοτομίες; 

Τα αναδιπλούμενα τα οποία είναι projects για beta testers ή που εμφανίστηκε SoC ψιλοανταγωνιστικό του A12 μετά από 6 μήνες;

Η το πολύ χρήσιμο μόνο για να πουλήσεις μούρη στην παρέα, reverse charging?

Μια χαψιά θα τους κάνει το Μήλο-Που-Μοιράζει-Πόνο τον Σεπτέμβριο.

Ένα poco 2 που αυτή τη φορά θα έρθει φτιαγμένο από πεπιεσμένο χαρτί και θα έχει 250€ θα σώσει το android στρατόπεδο. 

Του χρόνου τώρα και βλέπουμε.ερχεται και ο πυραυλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, stafaf είπε

Η το πολύ χρήσιμο μόνο για να πουλήσεις μούρη στην παρέα, reverse charging?

Οχι αν το χρησιμοποιεις αυτο για να φορτιζεις τις αλλες συσκευες σου ασυρματα οπως τα ακουστικα ή το smartwatch.

Αυτο δεν ειναι ποζερια γιατι στην ουσια δειχνεις οτι αξιοποιεις αυτο το νεο feature.

Το ιδιο ισχυει και για την θυρα ακουστικων. Μπορει προσωπικα πλεον να εχω βολευτει τερμα τα ασυρματα ακουστικα,αλλα θελω να υπαρχει σαν επιλογη και η θυρα ακουστικων και ας την χρειαστω 1-2 φορες(πχ οταν φορτιζω τα ασυρματα ακουστικα).

Με λιγα λογια προτιμω να εχω πολλα features και αν τα χρειαστω λιγο,πολυ ή και ποτε παρα να μην τα εχω καθολου.

Το ιδιο ισχυει και για τον ταχυφορτιστη.Δωσε μου εμενα μεσα στο κουτι  ταχυφορτιστη και ασε με εμενα σαν πελατη να κρινω ποτε θα φορτιζω με αυτον και ποτε με αργο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οχι αν το χρησιμοποιεις αυτο για να φορτιζεις τις αλλες συσκευες σου ασυρματα οπως τα ακουστικα ή το smartwatch.

Αυτο δεν ειναι ποζερια γιατι στην ουσια δειχνεις οτι αξιοποιεις αυτο το νεο feature.

Το ιδιο ισχυει και για την θυρα ακουστικων. Μπορει προσωπικα πλεον να εχω βολευτει τερμα τα ασυρματα ακουστικα,αλλα θελω να υπαρχει σαν επιλογη και η θυρα ακουστικων και ας την χρειαστω 1-2 φορες(πχ οταν φορτιζω τα ασυρματα ακουστικα).

Με λιγα λογια προτιμω να εχω πολλα features και αν τα χρειαστω λιγο,πολυ ή και ποτε παρα να μην τα εχω καθολου.

Το ιδιο ισχυει και για τον ταχυφορτιστη.Δωσε μου εμενα μεσα στο κουτι  ταχυφορτιστη και ασε με εμενα σαν πελατη να κρινω ποτε θα φορτιζω με αυτον και ποτε με αργο.

Πλάκα έκανε δεν το εννοούσε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γατακια.. Bootloop κακια lg! μην το παρετε.. να πεσει η τιμη συντομοτερα.. εγω αγαπω bootloop!

😂😂

Επεξ/σία από emperor4her
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, axaios1989 είπε

evlepa poso vlavero einai gia thn ygeia to 5g kai ti mporei na mas kanei kai poso tha mas elegxoun kai mpainw isnomnia gia na dw tis aggelies kai vlepw diafimisi kinitou me 5g TIPOTA DEN TYXAIO TELIKA

1. γραφε ελληνικα.

2. Εισαι μοντελο του '90 κοντα και μου λες οτι το 5g τους ελειπε για να σε ελεγχουν? μια χαρα το κανουν και με 2g 

6 λεπτά πριν, gerassis είπε

Κλαμα αυτος που προσπαθει να πουλήσει μεσω του Φορουμ αγγελιων το V40 thing Q 800€.

750 εχει στο skroutz.. το v50 θα ερθει ελλαδα σε 6 μηνες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, axaios1989 είπε

evlepa poso vlavero einai gia thn ygeia to 5g kai ti mporei na mas kanei kai poso tha mas elegxoun kai mpainw isnomnia gia na dw tis aggelies kai vlepw diafimisi kinitou me 5g TIPOTA DEN TYXAIO TELIKA

Ναι το 5G περίμεναν για να μας ελέγξουν

11 λεπτά πριν, emperor4her είπε

750 εχει στο skroutz.. το v50 θα ερθει ελλαδα σε 6 μηνες

 

Εκεί είναι το πρόβλημα της LG.750€ όταν στα 650€ παίρνεις το note 9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...