Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο diesel καύσιμο v2019


pogchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλύτερο είναι αυτό που είναι το λιγότερο νοθευμένο και το πιο καθαρό,άσχετα από ποια εταιρεία. Και Ελλάδα δύσκολο εως απίθανο να το βρεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο για εμένα είναι ένα Ά. Π.  κοντά στην Αγία Ελεούσα δίπλα στην ταβέρνα του βαγενά. 

Τα πρωινά συνήθως είναι μια μελαχρινή που άμα της την πέσεις στην ψύχρα θα φας άγριο μπινελίκι ,ενώ άμα είσαι κυριλέ ευγενικός παίζει να σου την πέσει . Το βράδυ είναι ένας από το Μπαγκλαντές με ραστα και ακούει ρέγκε μουσική στην διαπασών. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βάζω ελιν crystal και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Τώρα για να βγάλεις άκρη ποιο είναι το καλύτερο που λες πρέπει να τα δοκιμάσεις όλα και κατά 99% το αποτέλεσμα που θα βγάλεις θα ισχύει μόνο για την περιοχή σου.Κάπου αλλού που η νοθεία θα είναι διαφορετική ανα εταιρεία θα έχεις διαφορετικά αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jmmys είπε

Το καλύτερο είναι αυτό που είναι το λιγότερο νοθευμένο και το πιο καθαρό,άσχετα από ποια εταιρεία. Και Ελλάδα δύσκολο εως απίθανο να το βρεις.

Απλός και περιεκτικός. 

Τα vpower-ultra turbo-ecoplus-evo super special-hyper κτλ είναι μαρκετιστικοι οροι. 

Έχει συζητηθεί πολλές φορές. Τα ίδια καύσιμα είναι με κάποια πρόσθετα χαρακτηριστικά από κάθε εταιρεία. Μετά βέβαια οι ιδιοκτήτες πρατηρίων προσθέτουν και άλλα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pogchamp είπε

Ούτε μία χρήσιμη απάντηση ή έστω σχετική με την ερώτηση. Κλασσικό ιντερνετ.

Φίλε μου είναι πολύ γενικό αυτό που ρωτάς. Για ποια περιοχή μιλάς,θέλεις να σου υποδείξουν συγκεκριμένα πρατήρια;

Η Ελλάδα έχει άθλια καύσιμα σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη. Το ξέρω κυρίως απο φορτηγά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, jmmys είπε

 

Η Ελλάδα έχει άθλια καύσιμα σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη. Το ξέρω κυρίως απο φορτηγά.

τυπε μην απαξιωνεις το μαγαζακι μας :(

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε δυτική Θεσσαλονίκη καμία πρόταση?? 

Έχει ένα σελ προ γέφυρα μοναστηριού που γίνεται χαμός. 

Επεξ/σία από di maria kun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, pogchamp είπε

Όχι μόνο σε κατανάλωση αλλα και σε προστασία του κινητήρα κλπ.

Αν έχει καλή κατανάλωση έχει και καλή καύση, άρα όλα πάνε ρολόι .

Στην Ελλάδα είναι πονεμένη η ιστορία με τα σωστά καύσιμα αλλά η ερώτηση σου έτσι και αλλιώς δεν έχει βάση. 

Είναι θέμα μεμονωμένου πρατηριου και όχι επωνυμιας. Υποτίθεται ότι ένα diesel κίνησης πρέπει να έχει έναν συγκεκριμένο αριθμό κεκτανιων,  τώρα αν έχει νερό, λάσπες, νοθεία κτλ αυτό εξαρτάται από το πρατήριο/πρατηριουχο.

 

Οπότε στην περιοχή που βρίσκεσαι ρωτάς ανθρώπους που εμπιστεύεσαι και δοκιμάζεις. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, pogchamp είπε

Ούτε μία χρήσιμη απάντηση ή έστω σχετική με την ερώτηση. Κλασσικό ιντερνετ.

Υπάρχουν πάρα πολλά ανάλογα θέματα έχουν ξανά συζητηθεί πολλές φορές.. άμα έκανες μια αναζήτηση θα έβρισκες απαντήσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, pogchamp είπε

Ούτε μία χρήσιμη απάντηση ή έστω σχετική με την ερώτηση. Κλασσικό ιντερνετ.

Γιατί τι περίμενες όταν άνοιξες το θέμα;;;

Ότι στο insomnia είναι στέκι χημικών και τεχνολόγων καυσίμου;;;;

 

Επεξ/σία από bromiaris
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, christopher0016 είπε

Υπάρχουν πάρα πολλά ανάλογα θέματα έχουν ξανά συζητηθεί πολλές φορές.. άμα έκανες μια αναζήτηση θα έβρισκες απαντήσεις

Υπάρχουν, αλλά δεν σημαίνει ότι, ότι ίσχυε 2 χρόνια πριν ισχύει και σήμερα. Γι'αυτό έγραψα και v2019. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...