Προς το περιεχόμενο

Εικόνες του OnePlus 7 που διέρρευσαν δείχνουν την ύπαρξη «pop-up» εμπρόσθιας κάμερας


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, ben3os είπε

Δεν ξέρω γιατί αλλά σαν έχω μια αίσθηση απογοήτευσης από την 1+ αν και κάτοχος κινητού της..Κάτι δεν μ αρέσει πλέον....

εσενα σαν κατοχως κατι δεν σ αρεσει πλεον . κ εμενα σαν μη κατοχως κατι αρχιζει να μ αρεσει από τ 6τ κ μετα σιγουρα θα χτυπησω το 7 σαν πρωτο 1+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, cp5120 είπε

Καλά, το πιάσαμε το υπονοούμενο. Μ' αυτά και μ' αυτά η NOKIA βγήκε εκτός παιχνιδιού...

Πλάκα κάνεις, έτσι; Γιατί μ'αυτά και μ'αυτά η Nokia ήταν No1 για πολλά χρόνια. Η συνεργασία με τη microsoft την έβγαλε εκτός παιχνιδιού και άργησε γιατί το hardware της άξιζε.

Επεξ/σία από kostasSTi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, odystam είπε

6.5 ίντσες, οτι να ναι....Δε μπορούν ρς γαμωτο να βγάλουν ένα βολικό 5ιντσο με μικρά bezels?? 

Πες τα χρυστοστομε! Ο μονος λογος που σκεφτομαι να παω σε iphone ειναι αυτος! Ελεος πια με τα κινητα παντοφλες, καποτε τα κοροιδευαμε...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αδιανόητο το να μην αρέσει σε κάποιο το όλο οθόνη. Το μόνο που καταλαβαίνω είναι το για μένα επίσης αδιάφορο να χρησιμοποιώ το κινητό με το ένα χέρι. Υπάρχουν χρήσεις για ένα χέρι που θα συνεχίσει να έχει το τηλέφωνο και πράγματα που θα χρειάζονται δύο. Καλά υπερβάλλω προφανώς καθότι το θέμα είναι υποκειμενικό αλλά γενικά απίστευτα όμορφο σχέδιο (μέχρι να βγάλει κάνα φολντ η εταιρειαρα).

 

Δε με χαλάει καθόλου το νοτς και είμαι από τους υποστηρικτές του αλλά λατρεύω επίσης και το όσο μεγαλύτερη οθόνη γίνεται. 

 

Μακάρι η 1+ να κάνει το λογικό και να το βγάλει έτσι ακριβώς. Και θα δείξουν οι πωλήσεις αν θα πάει καλά και αν θα αρέσει.

 

Υγ: κάποιος φίλος 1η-2η σελίδα είπε ότι έχει το 5?και σεκφτεται αν θα πηδήξει στο 7ρι. Δε καταλαβαίνω αυτή τη μανία. Το κινητό τόση αξία έχει να το αλλάζεις κάθε δύο χρόνια. Εγώ είμαι με το 3ρι το 1+ και πάει σφαίρα το κινητό. Ο λόγος που δε περιμένω το 7Τ είναι ότι έχω σπάσει την οθόνη και έχει ραγίσει σε πολλά και η μπαταρία είναι στα τελευταία της με 3.5 ώρες SOT. Που και πάλι σκέφτομαι να τσιμπήσω από εβαυ να τα φτιάξω μόνος μου και να το κρατήσω για δεύτερο κινητό.

 

Πραγματικά τη καταναλωτική μανία να αλλάζουμε τα κινητά κάθε 1,5-2 χρόνια δε την καταλαβαίνω. Οι εταιρείες έτσι σκέφτονται και μας αρμεγουν. Με κάθε σεβασμό ο καθένας ότι θέλει τα κάνει τα λεφτά του τα παίρνει Κάιντα καίει που λέει ο λόγος αλλά σιγά ρε παιδιά γιατί να πάρετε αν έχετε οτιδήποτε μετά το 5 το 7ρι?

Επεξ/σία από shadowfax-1-
-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kostasSTi είπε

Πλάκα κάνεις, έτσι; Γιατί μ'αυτά και μ'αυτά η Nokia ήταν No1 για πολλά χρόνια. Η συνεργασία με τη microsoft την έβγαλε εκτός παιχνιδιού και άργησε γιατί το hardware της άξιζε.

Κοίτα, μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοούσα. NOKIA ήταν το 1ο κινητό μου, NOKIA έχω και τώρα. Πέρα από τη σεξιστική διαφήμιση,
το "μ' αυτά  και μ' αυτά" κολλάει στο ότι ενώ η NOKIA πειραματιζόταν και επένδυε σε παραλλαγές candy bar κινητών, κάποιοι έφτιαχναν iPod και iPhone και η NOKIA, καθισμένη αναπαυτικά στο θρόνο της, τους αγνοούσε. Και όλα αυτά ΠΡΙΝ έρθει (σαν λύση ανάγκης) ο Stephen Elop στη NOKIA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...