Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, tsibosp είπε

Ρε παλικαρε το ιδιο λεμε Ελληνικα μιλαω, το κινητο ΕΙΝΑΙ παραεισαγωγη. Δεν εχω καμμια αμφιβολια επ'αυτου, του εχουν περασει απο πανω την global και συμπεριφερεται σαν Global. Δεν ειναι καμμια απολυτως διαφορα απο ιδια συσκευη που πουληθηκε στην Ελλαδα επισημα. Παιρνει ολα τα updates κανονικα και αυτη την στιγμη φοραει πανω 10.2.3.0 Global Official Stable  (NCFMIXM). Δεν το εχω ακουμπησει το κινητο ποτε, οπως μου ηρθε ειναι κανω μονο τα αυτοματα Updates. Τι σχεση εχουν ολα αυτα που λετε με τις διαφημισεις με τον αλλο το φιλο πιο πανω ρωταω! Οι διαφημισεις ειναι κομματι του OFFICIAL OS, δεν εχει καμμια σχεση αν το κινητο ειναι παραεισαγωγη, απο την ΚΙΝΑ , απο alibaba με τους 40 κλεφτες, αγορασμενο απο το Μαρουσι κτλ. Αυτο λεω τοση ωρα ο Χριστιανος! Ειναι κομματι του OS, εχει επιλογη να τις κλεισεις αν θες, το εχω κανει απο την πρωτη στιγμη και οχι μονο δεν με ενοχλησαν ποτε, ειχα ξεχασει καν οτι υπαρχουν. 

Πώς γίνεται τα δικά μας που είναι global γνήσια να μην έχουν αυτή την επιλογή και το δικό σου να έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Vangelis_D9 said:

Αφού είσαι ηλίθιος πεισματάρης, πας στις Ρυθμίσεις, γράφεις στη μπάρα αναζήτησης "διαφ"... ουπς σου έβγαλε ήδη δυο μενού!

 

Screenshot_2019-03-09-14-22-42-996_com.android.settings.png

εσύ ούτε καν έχεις πάρει χαμπάρι

άστο για άλλη φάση...

χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατι αντίστοιχο είχαν εφαρμόσει και τα ΙΚΕΑ σε κάποιες χώρες όπως και την Ελλάδα. Είχαν ανεβάσει τις τιμές σε κάποια προϊόντα για να νοιώθει ο κόσμος στην ψυχολογία του πως αγοράζει κάτι ακριβό = καλό. Δυστυχώς υπάρχει και αυτός ο κόσμος που έχει μεγαλώσει με το ρητό πως "το φθηνό κρέας το τρώνε τα σκυλιά"  και το ζητάει ο οργανισμός του το δούλεμα.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vangelis_D9 είπε

Αφού είσαι ηλίθιος πεισματάρης, πας στις Ρυθμίσεις, γράφεις στη μπάρα αναζήτησης "διαφ"... ουπς σου έβγαλε ήδη δυο μενού!

 

Screenshot_2019-03-09-14-22-42-996_com.android.settings.png

Μην του βαζεις δυσκολα........βλεπεις οτι απλα γραφει για να τρολαρει.......απλα συνεχισε να τον κραζεις και εσυ.

Ειναι καποια ατομα που γουσταρουν να γινονται ρομπα συνεχεια.....το ζηταν το κραξιμο....το ζουν πραγματικα!!!

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, KoreanW είπε

με τη σειρά ένα-ένα με τα fanboys

έχω xiaomi  ;

ένα-ένα αργά κι ας πονάει,θα πάμε και σε αυτό που θες μια και ξέρεις από κινεζιές

Τα fanboys μάλλον στον ύπνο σου τα βλέπεις γιατί χρησιμοποιω δύο Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Πώς γίνεται τα δικά μας που είναι global γνήσια να μην έχουν αυτή την επιλογή και το δικό σου να έχει?

Αντε γεια σου , τωρα συζηταμε! Δηλαδη αυτο που μου λες ειναι οτι πατας πανω σε εναν φακελο με εφαρμογες που εχεις δημιουργησει πχ εγω εχω ενα φακελο "Κοινωνικά" που εχω μεσα Facebook, Viber, messenger κτλ. και οταν κανεις expand τον φακελο και πατας πανω παρατεταμενα  να αλλαξεις ονομα απο κατω δεν σου βγαλει μια επιλογη "Προτεινομενες Εφαρμογες"; Εισαι σιγουρος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, sakispap said:

Μην του βαζεις δυσκολα........βλεπεις οτι απλα γραφει για να τρολαρει.......απλα συνεχισε να τον κραζεις και εσυ.

Ειναι καποια ατομα που γουσταρουν να γινονται ρομπα συνεχεια.....το ζηταν το κραξιμο....το ζουν πραγματικα!!!

εσ γουφ ραντανπλαν κάτσε στη φωλιά σου να σου ρίξουν κάνα κόκκαλο!

γουφ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KoreanW είπε

εσύ κάνεις τον ραντανπλαν του fanclub ;

δε χρειάζεται να ντυθείς κιόλας...

χαχαχα

Οπα εμαθες καινουργια λεξη........??

Ειδες βρε ποσο καλο σου κανει το κραξιμο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, tsibosp said:

Αντε γεια σου , τωρα συζηταμε! Δηλαδη αυτο που μου λες ειναι οτι πατας πανω σε εναν φακελο με εφαρμογες που εχεις δημιουργησει πχ εγω εχω ενα φακελο "Κοινωνικά" που εχω μεσα Facebook, Viber, messenger κτλ. και οταν κανεις expand τον φακελο και πατας πανω παρατεταμενα  να αλλαξεις ονομα απο κατω δεν σου βγαλει μια επιλογη "Προτεινομενες Εφαρμογες"; Εισαι σιγουρος;

τα ίδια κι εδώ

Just now, sakispap said:

Οπα εμαθες καινουργια λεξη........??

Ειδες βρε ποσο καλο σου κανει το κραξιμο!!!

1037338_926ce.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KoreanW είπε

τα ίδια κι εδώ

Μα ειναι πολυ περιεργο αυτο και σε 2 φιλων μου τις συσκευες και σε μιας αλλης φιλης (αγορασμενης απο Ελλαδα της συγκεκριμενης και οχι απο σκρουτζ) το ιδιο και αντι εδω να δουμε τι συμβαινει να ξερουμε εσεις καθεστε και βριζεστε ρε παιδες, ελεος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KoreanW είπε

τα ίδια κι εδώ

1037338_926ce.png

Ωωωωωω και εικονα!!!!!!!!!!

ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ!!!!!!!!!!

Γελαν και τα κοτσιφια τωρα!!!!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!

Μόλις τώρα, tsibosp είπε

Μα ειναι πολυ περιεργο αυτο και σε 2 φιλων μου τις συσκευες και σε μιας αλλης φιλης (αγορασμενης απο Ελλαδα της συγκεκριμενης και οχι απο σκρουτζ) το ιδιο και αντι εδω να δουμε τι συμβαινει να ξερουμε εσεις καθεστε και βριζεστε ρε παιδες, ελεος. 

Αποψης ανταλλασουμε.........σε ενα σεβασμιο διαλογο,και με εικονες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, tsibosp said:

Μα ειναι πολυ περιεργο αυτο και σε 2 φιλων μου τις συσκευες και σε μιας αλλης φιλης (αγορασμενης απο Ελλαδα της συγκεκριμενης και οχι απο σκρουτζ) το ιδιο και αντι εδω να δουμε τι συμβαινει να ξερουμε εσεις καθεστε και βριζεστε ρε παιδες, ελεος. 

μα δε χρειάζεται να βριζόμαστε

αυτό λέω από την αρχή και ακούω

1. δεν έχεις συσκευή xiaomi, απόδειξη

2. δεν υπάρχουν αυτές οι διαφημίσεις, απόδειξη

3. δεν είναι ελληνική μετάφραση global rom, απόδειξη

4. δεν είναι από ελληνικό μαγαζί, απόδειξη

5. δεν είναι imei verified, απόδειξη

και συνεζίεται

προς το παρόν και γίνονται ρόμπα, και δεν το καταλαβαίνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tsibosp είπε

Αντε γεια σου , τωρα συζηταμε! Δηλαδη αυτο που μου λες ειναι οτι πατας πανω σε εναν φακελο με εφαρμογες που εχεις δημιουργησει πχ εγω εχω ενα φακελο "Κοινωνικά" που εχω μεσα Facebook, Viber, messenger κτλ. και οταν κανεις expand τον φακελο και πατας πανω παρατεταμενα  να αλλαξεις ονομα απο κατω δεν σου βγαλει μια επιλογη "Προτεινομενες Εφαρμογες"; Εισαι σιγουρος;

Αυτό μου βγάζει όταν πατάω πάνω στο όνομα.Πουθενα διαφημίσεις η προτεινόμενες εφαρμογές.

IMG-9b1e642f7652441cabbb9f71e81da9bb-V.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sakispap ρε εσεις τρολλαρεστε και γω θελω να δω τι εχει γινει χαχα, ηθελα να ηξερα περιεργεια δεν εχετε μεσα σας;! Πραγματικα εχω σκασει, μου φαινεται πολυ κουλο! 
Αναμενω επιβεβαιωση απο @Istros αν κανει την διαδικασια που του ειπα να μας πει αν ειναι οντως ετσι ! Εννοειται οτι μιλαμε για συσκευες που δεν εχουν ρουταριστει. Απλες συσκευες , ειναι-δεν ειναι παραεισαγωγη που φορανε το επισημο Global OS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...