Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, KoreanW είπε

μα δε χρειάζεται να βριζόμαστε

αυτό λέω από την αρχή και ακούω

1. δεν έχεις συσκευή xiaomi, απόδειξη

2. δεν υπάρχουν αυτές οι διαφημίσεις, απόδειξη

3. δεν είναι ελληνική μετάφραση global rom, απόδειξη

4. δεν είναι από ελληνικό μαγαζί, απόδειξη

5. δεν είναι imei verified, απόδειξη

και συνεζίεται

προς το παρόν και γίνονται ρόμπα, και δεν το καταλαβαίνουν

Εγω προκαλω-προσκαλω..........οποιος εχει επισημα αγορασμενο χιαομι απο ινφο και μου δειξει σπαιγουεαρ εγκατεστημενο απο το εργοστασιο,αυτο μπορουμε να το βρουμε με λογισμικο εαν ισχύει,θα του χαρισω ενα mi mix 3!!

Ξεκαθαρα πραματα οχι αερολογιες.........

Με pm τα στοιχεια μου!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Istros είπε

Αυτό μου βγάζει όταν πατάω πάνω στο όνομα.Πουθενα διαφημίσεις η προτεινόμενες εφαρμογές.

IMG-9b1e642f7652441cabbb9f71e81da9bb-V.jpg

Πατα ΠΑΝΩ στα "Εργαλεια" παρατεταμενα να σου δωσει την επιλογη να αλλαξεις ονομα στον Φακελο. Εκει το βγαζει. Αν δεν στο βγαζει εκει θα μπορουσες να μας πεις ποια εκδοση του MIUI εχεις;

@Istros γιατί εμένα μου βγάζει αυτό

Screenshot_2019-03-09-14-46-20-483_com_miui_home.png.207d64a2c175936721a1fd6047d5a639.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsibosp είπε

Πατα ΠΑΝΩ στα "Εργαλεια" παρατεταμενα να σου δωσει την επιλογη να αλλαξεις ονομα στον Φακελο. Εκει το βγαζει. Αν δεν στο βγαζει εκει θα μπορουσες να μας πεις ποια εκδοση του MIUI εχεις;

Όταν πατάω παρεταταμενα στο όνομα αυτο

IMG-d6aa02669ae7ef62f66c68a0ae690e02-V.jpg

6 λεπτά πριν, tsibosp είπε

Πατα ΠΑΝΩ στα "Εργαλεια" παρατεταμενα να σου δωσει την επιλογη να αλλαξεις ονομα στον Φακελο. Εκει το βγαζει. Αν δεν στο βγαζει εκει θα μπορουσες να μας πεις ποια εκδοση του MIUI εχεις;

@Istros γιατί εμένα μου βγάζει αυτό

Screenshot_2019-03-09-14-46-20-483_com_miui_home.png.207d64a2c175936721a1fd6047d5a639.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, sakispap said:

Εγω προκαλω-προσκαλω..........οποιος εχει επισημα αγορασμενο χιαομι απο ινφο και μου δειξει σπαιγουεαρ εγκατεστημενο απο το εργοστασιο,αυτο μπορουμε να το βρουμε με λογισμικο εαν ισχύει,θα του χαρισω ενα mi mix 3!!

Ξεκαθαρα πραματα οχι αερολογιες.........

Με pm τα στοιχεια μου!!

εσύ το μόνο που σου μένει να εξηγήσεις είναι γιατί ένα xiaomi με αυθεντική εργοστασιακή rom έχει διαφημίσεις και spyware

κατά τα λοιπά το fanclub μπορείτε να ανακαλύπτετε φαντάσματα στους συνομιλητές στο φόρουμ και να εκτίθεστε

για τον άλλο όμως που κάνει τον έξυπνο και δεν του έμεινε ούτε η τελευταία εξυπνάδα αφού πρώτα πρόλαβε να εκτεθεί

image.png

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είχα αφήσει στις 3-4 σελίδες και τώρα έχει σχεδόν 14 

 

Σας πονάει η xiaomi ε; 

Παραδεχτείτε το. Δεν είναι ντροπή που σας γλενταει και δεν ζητάει πολλά €

😁😁✌️

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δε ζητούσε είναι το σωστό

δε ζητούσε

48 minutes ago, Istros said:

Όταν το δεις αυτό και γράφει international version έλα να το ξανασυζησουμε

Screenshot_20190309_140744.jpg

αμάν ρε xiaomi

τα ίδια και εω LOL

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Istros Eλα ρε φιλε. Πολυ περιεργο. Ρε μηπως ειναι καμμια εξατομικευμενη φαση διαφημιση για μερικα μοντελα συγκεκριμενα γιατι που φαινεται πολυ περιεργη η ολη φαση. Φοραω την επίσημη ROM ΜΙUI Global 10.2.3.0 (NCFMIXM) Σταθερη , στα ελληνικα σε Note 4x 32gb Snapdragon. Το κινητο δεν εχει γινει ποτε ρουτ η κατι αλλο. Το εχω δει το ιδιο πραγμα ακριβως και σε αλλο κινητο ιδιο μοντελο αγορασμενο απο Ελλαδα και οχι απο  σκρουτζ γιαυτο το λεω. Με σκαλωσατε τωρα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ο κόσμος πιστεύει ότι τα προϊόντα μας είναι φτηνά!

-Αύξησε την τιμή.

-Ο κόσμος δεν αγοράζει πια τα προϊόντα μας (όσο παλιά)!

-Αύξησε την τιμή.

-Δεν έχουμε εισάγει ούτε ένα πραγματικό innovation τελευταία!

-Αύξησε την τιμή και βάλε μια ακόμα camera.

-Ο κόσμος δεν αγοράζει τίποτα και μας κράζει!

-Πέρνω τα bonus μου και σας χαιρετάω. Φιλάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsibosp είπε

@Istros Eλα ρε φιλε. Πολυ περιεργο. Ρε μηπως ειναι καμμια εξατομικευμενη φαση διαφημιση για μερικα μοντελα συγκεκριμενα γιατι που φαινεται πολυ περιεργη η ολη φαση. Φοραω την επίσημη ROM ΜΙUI Global 10.2.3.0 (NCFMIXM) Σταθερη , στα ελληνικα σε Note 4x 32gb Snapdragon. Το κινητο δεν εχει γινει ποτε ρουτ η κατι αλλο. Το εχω δει το ιδιο πραγμα ακριβως και σε αλλο κινητο ιδιο μοντελο αγορασμενο απο Ελλαδα και οχι απο  σκρουτζ γιαυτο το λεω. Με σκαλωσατε τωρα.  

Δεν ξέρω εγώ έχω αλλάξει πολλές συσκευές και πολλά xiaomi και δεν το χω δει αυτό ποτέ ούτε έχω δει ποτέ διαφημίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, tsibosp said:

@Istros Eλα ρε φιλε. Πολυ περιεργο. Ρε μηπως ειναι καμμια εξατομικευμενη φαση διαφημιση για μερικα μοντελα συγκεκριμενα γιατι που φαινεται πολυ περιεργη η ολη φαση. Φοραω την επίσημη ROM ΜΙUI Global 10.2.3.0 (NCFMIXM) Σταθερη , στα ελληνικα σε Note 4x 32gb Snapdragon. Το κινητο δεν εχει γινει ποτε ρουτ η κατι αλλο. Το εχω δει το ιδιο πραγμα ακριβως και σε αλλο κινητο ιδιο μοντελο αγορασμενο απο Ελλαδα και οχι απο  σκρουτζ γιαυτο το λεω. Με σκαλωσατε τωρα.  

όχι αγαπητε

όπως ποστάρω παραπάνω

έχω συσκευή με αυθεντική εργοστασιακή rom, με αγορά από αντιπροσωπεία Ελλάδα,

και έχει κανονικά διαφημίσεις

δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας πέρα από το ότι η xiaomi φοράει διαφημίσεις και spyware στις συσκευές της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

όχι αγαπητε

όπως ποστάρω παραπάνω

έχω συσκευή με αυθεντική εργοστασιακή rom, με αγορά από αντιπροσωπεία Ελλάδα,

και έχει κανονικά διαφημίσεις

δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας πέρα από το ότι η xiaomi φοράει διαφημίσεις και spyware στις συσκευές της

Στο δικό σου θα έβαλαν γιατί σε πήραν χαμπάρι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chill είπε

Η "ρετσινιά" του φθηνιαρικου, του δεύτερου δεν βγαίνει εύκολα από ένα brand. 

 

Είναι σαν να πάει η lidl τώρα και να μου βάλει τιμές γκουρμέ τροφών. Άπατη θα πάει. Στη συνείδηση των καταναλωτών έχει καθιερωθεί ως δεύτερη. 

 

Ομοίως και με την χιουνται. Μπορεί να έκανε στροφή 180 μοιρών και να κατασκευάζει δυνατά κομμάτια πια αλλά στο μυαλό των περισσότερων είναι συνυφασμένη με σαβουραμαξα τύπου αξεντ κ ατος. 

 

Θα χρειαστούν πολλά χρόνια για να αποτινάξεις από πάνω σου τα χαρακτηριστικά που σε καθιέρωσαν. 

Για αυτό τον λόγο οι περισσότερες οικονομικες εταιρειες αυτοκίνητων εχουνε μια μια δεύτερη για τα πολυτελή τους αμάξια, πχ h Nissan έχει την Lexus, Hyundai εχει πλέον Genesis etc. Λογική κίνηση. Δύσκολα κάποιος να δώσει 40k για ένα Toyota, αλλά για ένα Lexus αλλάζει το πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...