Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 hour ago, LIGHT1NG said:

έλα σε περιμένω https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

μεμε.png

αγορασμένο από gearbest στα 210 πριν 3 μήνες σχεδόν

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

κλάμα

12 minutes ago, Istros said:

Στο δικό σου θα έβαλαν γιατί σε πήραν χαμπάρι

μπα δεν ψωνίζω κινεζιές για πάρτη μου, μόνο εσύ το κάνεις

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Xiaomi ισχυει η γνωστη κουβεντα''οτι πληρωνεις,παιρνεις''.Αυτο σε καποιους τομεις ισχυει κυριολεκτικα,και σε αλλους μεταφορικα.

Ειναι αναλογα πως το μεταφραζει ο καθενας με την καλη ή την κακη εννοια δηλαδη.

Το ειχαμε ξαναπει και πιο παλια οτι η Xiaomi εχει σκοπο αρχικα να πιασει μεριδιο της πιτας αλα Huawei με τις χαμηλες τιμες και το ελαχιστον δυνατο κερδος,και μολις πιασει τον στοχο της θα αρχισει και αυτη να ανεβαζει τις τιμες οπως εκανε και κανει η Oneplus πχ.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, KoreanW είπε

https://www.mistore-greece.gr/

ναι έχεις δίκιο, η infoquest που έχει συμφωνήσει με την xiaomi είναι τυχαίοι

μισό και να καταφέρω να βάλω screenshot με ελληνικότατα ελληνικά

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

Εγώ προσωπικά δεν αμφιβάλλω για το τι βγάζει στο δικό σου κινητό, είπα ότι δεν βγάζει στο δικό μου... Οπότε ίσως να μην ισχύει για όλα τα Xiaomi? Ίσως ανάλογα το μοντέλο και όχι την ίδια την έκδοση  ασχετα δλδ αν είναι global ή China. Δεν ξέρω τι να πω... Σε αυτό το κινητό που έχω τώρα δεν βγάζει τπτ και ούτε και στο προηγούμενο που είχα mi 5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Στην Xiaomi ισχυει η γνωστη κουβεντα''οτι πληρωνεις,παιρνεις''.Αυτο σε καποιους τομεις ισχυει κυριολεκτικα,και σε αλλους μεταφορικα.

Ειναι αναλογα πως το μεταφραζει ο καθενας με την καλη ή την κακη εννοια δηλαδη.

Το ειχαμε ξαναπει και πιο παλια οτι η Xiaomi εχει σκοπο αρχικα να πιασει μεριδιο της πιτας αλα Huawei με τις χαμηλες τιμες και το ελαχιστον δυνατο κερδος,και μολις πιασει τον στοχο της θα αρχισει και αυτη να ανεβαζει τις τιμες οπως εκανε και κανει η Oneplus πχ.

Όπως έκανε και η Samsung και η apple?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Όπως έκανε και η Samsung και η apple?

Μεγαλύτερο promotions app από Samsung, sony δεν έχω δει με όλα τα google apps πάνω τώρα τη θέλει να πει ο άλλος για την διαφήμιση χαμπάρι δεν παίρνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, kabamaru2372 said:

Εγώ προσωπικά δεν αμφιβάλλω για το τι βγάζει στο δικό σου κινητό, είπα ότι δεν βγάζει στο δικό μου... Οπότε ίσως να μην ισχύει για όλα τα Xiaomi? Ίσως ανάλογα το μοντέλο και όχι την ίδια την έκδοση  ασχετα δλδ αν είναι global ή China. Δεν ξέρω τι να πω... Σε αυτό το κινητό που έχω τώρα δεν βγάζει τπτ και ούτε και στο προηγούμενο που είχα mi 5

Δεκτό. Και δε θα μπορούσα να αποκλείσω αυτό που λες.

Άλλο αυτό, και άλλο που μπαίνουν για να κάνουν bullying τα troll του fanclub λες και φταίει ο συνφορουμίτης για το xiaomi telemarketing...

Τί να κάνουμε, ας κόψει κι η xiaomi τις διαφημίσεις αν θέλει να αυξήσει τις τιμές.

7 minutes ago, LIGHT1NG said:

Μεγαλύτερο promotions app από Samsung, sony δεν έχω δει με όλα τα google apps πάνω τώρα τη θέλει να πει ο άλλος για την διαφήμιση χαμπάρι δεν παίρνει. 

εσύ έχεις να εξηγήσεις το δικό σου διπολισμό

Επεξ/σία από KoreanW
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KoreanW είπε

Δεκτό. Και δε θα μπορούσα να αποκλείσω αυτό που λες.

Άλλο αυτό, και άλλο που μπαίνουν για να κάνουν bullying ta troll του fanclub λες και φταίει ο συνφορουμότης για το xiaomi telemarketing...

Τί να κάνουμε, ας κόψει κι η xiaomi τις διαφημίσεις αν θέλει να αυξήσει τις τιμές.

Φαντάζεσαι κάποια στιγμή να κάνουν όπως στις εφαρμογές; Δλδ να λένε πχ το mi 9 κάνει 450€ αλλά αν το θέλετε χωρίς bloatware και διαφημίσεις κάνει 500€ χαχαχαχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 minute ago, kabamaru2372 said:

Φαντάζεσαι κάποια στιγμή να κάνουν όπως στις εφαρμογές; Δλδ να λένε πχ το mi 9 κάνει 450€ αλλά αν το θέλετε χωρίς bloatware και διαφημίσεις κάνει 500€ χαχαχαχαχαχαχα

χαχα

θα είναι κάποτε κι αυτό μια επιλογή , αν δεν είναι ήδη δηλαδή...

LOL

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γ@μτ, σχόλιο νούμερο 256, έχασα το πάρτυ!!!

Συγκρίνονται τα sammy και apple με τις ξιαομαρες? Γελάνε και τα γκαζάδικα στον Πειραιά.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,λές και άμα ήθελα πουλ μουρ θα έπαιρνα Xiaomi.Κάνε αυτό που κάνεις καλύτερα (vfm) και άσε τους άλλους να κλέβουν τα θύματα του μάρκετινγκ.Αλλιώς άλλαξε και όνομα και βγάλ'την OnePlus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, KoreanW είπε

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

κλάμα

μπα δεν ψωνίζω κινεζιές για πάρτη μου, μόνο εσύ το κάνεις

Το Redmi που έχεις τι είναι αμερικάνικο?Μήπως έχεις βάλει καμία αλλη ROM από πάνω?Τι spyware έχει δει στη συσκευή σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Istros said:

Το Redmi που έχεις τι είναι αμερικάνικο?Μήπως έχεις βάλει καμία αλλη ROM από πάνω?Τι spyware έχει δει στη συσκευή σου?

δηλαδή τώρα τί κάνεις; το συνεχίζεις; όταν σου λένε ότι αυτά πουλάει αυθεντικά η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, τί καταλαβαίνεις;

να την χαιρόμαστε την xiaomi με τις διαφημίσεις της, αυτό έπρεπε να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...