Προς το περιεχόμενο

Paypal : Μεταφορά σε λογαριασμό τραπέζης.


kioann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα , έως πόσα χρήματα μπορώ να μεταφέρω ετησίως στο λογ/σμό τραπέζης μου ?. Μπορώ να το κοιτάξω απο κάπου ?

Τό ποσό αυτό αφορά σε μία τράπεζα μόνο ή μπορώ αν έχω λογ/σμούς σε άλλες 3 τράπεζες να το πολλαπλασιάσω x3 ?

Είμαι ιδιώτης και ο λογαριασμός είναι απλός. Έχω προγραμματήσει κάτι πωλήσεις στο ebay και θα μαζευτεί μεγαλούτσικο ποσό.

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω μέχρι 1500€ και μετά ζητάει να στείλεις ταυτότητα και statement λογαριασμού. Αν ψάξεις για limits θα το βρείς, τα λέει αναλυτικά και μπορείς να τα αυξήσεις στέλνοντας τα χαρτιά απο πριν.

Μπορεί όμως να στον κλειδώσουν και να ζητάνε έγγραφα πριν τα 1500€ κατά την κρίση τους.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Νομίζω μέχρι 1500€ και μετά ζητάει να στείλεις ταυτότητα και statement λογαριασμού. Αν ψάξεις για limits θα το βρείς, τα λέει αναλυτικά και μπορείς να τα αυξήσεις στέλνοντας τα χαρτιά απο πριν.

Μπορεί όμως να στον κλειδώσουν και να ζητάνε έγγραφα πριν τα 1500€ κατά την κρίση τους.

Νομίζω τα είχα στείλει αυτά πάρα πολύ παλιά  σε μία πώληση κανά 3000αρο ήταν τότε.

Πού είναι τα limits , βοήθησε με λίγο γιατί δεν μπορώ να τα βρώ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, kioann είπε

Νομίζω τα είχα στείλει αυτά πάρα πολύ παλιά  σε μία πώληση κανά 3000αρο ήταν τότε.

Πού είναι τα limits , βοήθησε με λίγο γιατί δεν μπορώ να τα βρώ ???

Απ'ότι βλέπω κανείς δεν ξέρει πλέον που τα βλέπεις :-( όμως υπάρχουν links με παλιά url που μπορεί να δουλέυουν.

Δοκίμασε να πατήσεις εδώ συνδεδεμένος στο paypal. https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_show-limits&req_from=view_limits

Εμένα δεν μου δείχνει κάτι αλλά μπορεί να φταίει που παλιά είχα στείλει χαρτιά και τα έβγαλα.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Silverage είπε

Απ'ότι βλέπω κανείς δεν ξέρει πλέον που τα βλέπεις :-( όμως υπάρχουν links με παλιά url που μπορεί να δουλέυουν.

Δοκίμασε να πατήσεις εδώ συνδεδεμένος στο paypal. https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_show-limits&req_from=view_limits

Εμένα δεν μου δείχνει κάτι αλλά μπορεί να φταίει που παλιά είχα στείλει χαρτιά και τα έβγαλα.

Δεν μου τα βγάζει , δεν μπορώ να τα βρώ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...