Προς το περιεχόμενο

Halo: The Master Chief Collection [PC][Steam]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Όλο το story παίζεται έτσι ή έχει διαφοροποιήσεις; Επειδή δεν το έχω παίξει ρωτάω ( μόνο τα Halo 1-3 )

Όλα τα halo ίδια είναι σε αυτό τον τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, naruto14 είπε

Όλα τα halo ίδια είναι σε αυτό τον τομέα.

Για το coop βασικά επειδή δε θυμάμαι, σίγουρα όλο το στορυ coop? γιατι θέλω να ψήσω φιλαράκι να το αγοράσουμε να έχω κάποιον να το τερματίσω για παρέα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Για το coop βασικά επειδή δε θυμάμαι, σίγουρα όλο το στορυ coop? γιατι θέλω να ψήσω φιλαράκι να το αγοράσουμε να έχω κάποιον να το τερματίσω για παρέα 

Όλα παίζονται με τουλάχιστον 2 παίκτες.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ένα fps θα είχαμε τη δυνατότητα να παίξουμε στα 144 κλειδωμένα και θα μας το στερούσαν κι αυτό? :P  

Ελπίζω να μην έχουμε άλλα θέματα στο launch πάντως. Έχει ιστορικό η Microsoft με προβληματικά launches τελευταία στα exclusives της στο game pass (Gears 5, AoE2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gamerheadquarters.com/news/halo-the-master-chief-collection-pc-install-size.html

Περι τα 25GB  το Reach για αρχη και μετα θα αυξανεται το μεγεθος των αρχειων οσο προστιθενται και τα υπολοιπα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχει και το οδστ??γιατι στην συλλογη του one δεν ηταν,μετα μπηκε δωρεαν για κατι μηνες και μετα παλι το ξαναεβγαλαν μονο για αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ειδα οτι παίζει και στο game pass στο οποιό έχω συνδρομή μεχρι γενάρη :P , αν και δεν ήμουν ποτε οπαδός των halo θα το κατεβάσω να ρίξω μια ματιά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

παιδες εχει και το οδστ??γιατι στην συλλογη του one δεν ηταν,μετα μπηκε δωρεαν για κατι μηνες και μετα παλι το ξαναεβγαλαν μονο για αγορα

yy θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...