Προς το περιεχόμενο

The Outer Worlds (Obsidian)


tanasen01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις το ανακάλυψα και ομολογώ ότι δεν έχω εντυπωσιαστεί περισσότερο για παιχνίδι τα τελευταία 5 χρόνια. Είναι από τους δημιουργούς του Fallout New Vegas (το καλύτερο της σειράς imo) και απ' ότι φαίνεται θα κυκλοφορήσει μέσα στο 19 https://store.steampowered.com/app/578650/The_Outer_Worlds/. Για τους λάτρεις των σειρών Fallout και Mass Effect: 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκ πρώτης όψεως φαίνεται ενδιαφέρον αν και θα χρειαστεί να γράψουν το αντίστοιχο Lite να το μεταφέρουν σωστά στο παιχνίδι. Τα γραφικά μου φάνηκαν outdated αλλά όμορφα. Εάν έχει καλό Gameplay, καλό gunplay καλό story, θα πάει καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως δεν υπήρχε thread. Βασικά μετά τις μούφες που έχουμε φάει στην μάπα και μέτριο (αμφιβάλλω) να είναι πάλι καλά θα μας κάτσει. ;) thank god no romance bs! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Tim Cain and Leonard Boyarsky, the creators of the Fallout series, served as the game's directors "

Τα animations θυμίζουν έντονα fallout 4. Παίζει να χρησιμοποιήσαν assets από εκεί. Πολή καλή φάση θα ήταν να δούμε ξανά από την Obsidian ένα νέο τίτλο στον κόσμο του Fallout. Το New Vegas ήταν από τα καλύτερα games ever. Απ' ότι διάβασα, ο τίτλος ανήκει στην Take Two Interactive πριν η Obsidian αγοραστεί από την MS οπότε ίσως είναι και το τελευταίο αξιόλογο παιχνίδι που θα δούμε από την εταιρία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
13 ώρες πριν, Despotas είπε

Πλήρης ημερομηνία 25/10/20 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Guys μου φαίνεται λίγο..φτωχό. Το story λογικά θα είναι πολύ καλο αλλα φαίνεται σαν game δεκαετίας. Idk έχουν καεί τα ματια μου αυτές τι μέρες οποτε μπορεί να μου φαίνεται. 🙄

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Τα πρώτα 20 λεπτά:

 

Συμβουλές για τη δημιουργία χαρακτήρα:

Και το καλύτερο, δωρεάν στο Gamepass

1519063642_(97).png.b621a898aa0d62168e0eebf2f4673c3a.png

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά το gamepass το έχουμε έτοιμο μόνο και μονο γιαυτό το zgame. Για μένα η obssidian παραμένει μακράν το καλύτερο gaming rpg studio. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι καλός ο τίτλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...