Προς το περιεχόμενο

[Κουπόνια] -8$ από 50$ | -6$ από 30$ | -5$ απο 25$ |~ Aliexpress


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, MrPanozzz είπε

Δεν είχα σκοπό. Απλώς μιας και μέχρι στιγμής μόνο μια φορά χρειάστηκε να στείλω αποδεικτικά και απλά έστειλα ένα screenshot πάντα είχα την απορία. Και στο συγκεκριμένο που είχα στείλει η διαφορά ήταν σημαντική (όχι από 1000 στα 50), αφού από αρχική γύρω στα 40-50€ action cam με κουπόνι έπεφτε στα 18€. Μου φαίνεται λίγο περίεργο το πώς διασταύρωσαν όντως την συγκεκριμένη έκπτωση μετά από ένα τρίμηνο από την παραγγελία. Τέλος πάντων, απλώς είχα την απορία.

Απλώς δεν θέλησαν να ασχοληθούν και δεν θα ασχοληθούν ποτέ για ένα τέτοιο ποσό. Η διαφορά στα έξοδα εκτελωνισμού είναι κάτι ψιλά, λιγότερο από 4.5€ κιόλας, είτε στο εκτελωνίσουν για 18€, είτε για 40€. Ασχολούνται μόνο για σημαντικά ποσά και όταν πας να τους δουλέψεις μες τα μούτρα τους.

 

5 ώρες πριν, paylidis είπε

Μιας και μιλαμε για τελωνείο προχθές πλήρωσα για πακέτο αξίας 22.09€ που τους έστειλα την απόδειξη όπως τη ζήτησαν 20€ τέλη εκτελωνισμού στην παραλαβη από τα ΕΛΤΑ.......

Σωστό είναι. 15€ εκτελωνιστικά έξοδα συν το ΦΠΑ που είναι 5.28€, 20.28€ έξοδα εκτελωνισμού βγαίνει.

Επεξ/σία από God
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, tkig είπε

Σε 4 μέρες έχει anniversary sales οπότε μαζί με τα κουπονακια θα συμφέρει αρκετά να πάρει κάποιος φτηνά γκατζετακια 

έχει περίπου 3 μέρες που τα περισσότερα πράγματα έγιναν 5-10% ακριβότερα και μπήκαν μεταφορικά σε πολλά πράγματα που ήταν δωρεάν.

Λίγα είναι τα καλά deals που πετυχαίνεις σε τέτοια events.

Btw ενδιαφέρεται κανένας για αγορά του xiaomi air purifier 2s?

Έχω κουπόνι 30$ για αγορές άνω των 300$ και αυτό κάνει (από ευρωπαική αποθήκη τσεχία) 169$ οπότε θα βγει στον καθένα μας 135 ευρώ περίπου. Οποιος ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο ας μου στείλει pm για να επωφεληθούμε και οι δύο.

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-Air-Purifier-2S-sterilizer-addition-to-Formaldehyde-air-wash-cleaning-Intelligent-Household-Hepa-Filter/32840324501.html?

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ενημερώσω οτι έπαιξε ο purifier pro απο την ελληνική αντιπροσωπεία στα 199€ και τα φίλτρα πάλι απο την ελληνική αντιπροσωπεία 25€ πριν 2-3 μήνες.

(edit το διόρθωσα ο pro έπαιξε..τον max ήθελα αλλά σε Άριστη τιμή τον είχε μόνο ενα μαγαζί στην κίνα που δεν είχε αποφυγή.)

 

Τώρα αν θα ξαναβγεί και πότε κανεις δεν ξέρει.

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, drdedus είπε

Να ενημερώσω οτι έπαιξε ο purifier pro απο την ελληνική αντιπροσωπεία στα 199€ και τα φίλτρα πάλι απο την ελληνική αντιπροσωπεία 25€ πριν 2-3 μήνες.

(edit το διόρθωσα ο pro έπαιξε..τον max ήθελα αλλά σε Άριστη τιμή τον είχε μόνο ενα μαγαζί στην κίνα που δεν είχε αποφυγή.)

Τώρα αν θα ξαναβγεί και πότε κανεις δεν ξέρει.

Πολύ μεγάλος αυτός για την δουλειά που τον θέλω, αλλά όντως καλή τιμούλα. Η διαφορά με τον 2s μόνο στην παροχή αέρα δεν είναι;

Τα ανταλλακτικά παίζουν σταθερά στα 25€ από Ελλάδα εδώ και καιρο. Κάτι πολύ θετικό γιατί κάποτε έπαιζαν στο 20€ από Κίνα και τώρα έχουν ανέβει στον Θεό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎24‎/‎3‎/‎2019 στις 11:23 ΜΜ, Billator είπε

έχει περίπου 3 μέρες που τα περισσότερα πράγματα έγιναν 5-10% ακριβότερα και μπήκαν μεταφορικά σε πολλά πράγματα που ήταν δωρεάν.

Λίγα είναι τα καλά deals που πετυχαίνεις σε τέτοια events.

Btw ενδιαφέρεται κανένας για αγορά του xiaomi air purifier 2s?

Έχω κουπόνι 30$ για αγορές άνω των 300$ και αυτό κάνει (από ευρωπαική αποθήκη τσεχία) 169$ οπότε θα βγει στον καθένα μας 135 ευρώ περίπου. Οποιος ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο ας μου στείλει pm για να επωφεληθούμε και οι δύο.

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-Air-Purifier-2S-sterilizer-addition-to-Formaldehyde-air-wash-cleaning-Intelligent-Household-Hepa-Filter/32840324501.html?

Καλημέρα & καλή εβδομάδα ,

 Το κουπόνι των 30$ το πήρες από κάποια προσφορά ή από αγορές σου ??

 Ψάχνομαι & εγώ να κάνω μια αγορά άνω των 300$ & θα ήταν ότι πρέπει το  συγκεκριμένο κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, g_kor06 είπε

Καλημέρα & καλή εβδομάδα ,

 Το κουπόνι των 30$ το πήρες από κάποια προσφορά ή από αγορές σου ??

 Ψάχνομαι & εγώ να κάνω μια αγορά άνω των 300$ & θα ήταν ότι πρέπει το  συγκεκριμένο κουπόνι.

Έγραφε επειδή είμαι diamond member μου το έδωσαν, δεν ξέρω τώρα και σε ποιες άλλες περιπτώσεις το έδωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mikegad είπε

Billator

από που βρίσκεις τα κουπόνια?

Τα πετάει στο app αν βάλεις στοιχεία εγγραφής ισπανικά :) Από ότι καταλαβαίνω είναι αποκλειστικά  για αυτούς αλλά αν μπεις από το Link λειτουργεί σε όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Billator είπε

Πάμε για νέο κουπόνι

-3$ για αγορές 15$

https://sale.aliexpress.com/es/__mobile/328_coupon_m.htm?

Ενω το πηρα, δεν με αφηνει να το χρησιμοποιησω. Μηπως θελει ισπανικη διευθυνση;

 

edit

 επειδή ήμουν από κινητό πριν, το τσέκαρα πάλι από τον υπολογιστή. Ναι μεν το έχω πάρει, γιατί το βλέπω στο my coupons, αλλά αναγράφει Coupon status: Not Valid Yet, άρα στην αναμονή. 

Επεξ/σία από p_under
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, p_under είπε

Ενω το πηρα, δεν με αφηνει να το χρησιμοποιησω. Μηπως θελει ισπανικη διευθυνση;

edit

 επειδή ήμουν από κινητό πριν, το τσέκαρα πάλι από τον υπολογιστή. Ναι μεν το έχω πάρει, γιατί το βλέπω στο my coupons, αλλά αναγράφει Coupon status: Not Valid Yet, άρα στην αναμονή. 

Εκτός τα πρώτα κουπόνια που έβαλα όλα τα επόμενα που κυκλοφόρησαν είναι από 28 Μαρτίου που ξεκινάει το πανηγύρι τους :P 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...