Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση]Philips 55PUS6703, 449€, Κωτσόβολος [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρες, εγώ πήρα την 50αρα λόγω περιορισμού στον χώρο. Όντως είναι λίγο δύσκολη στην ρύθμιση αλλά αν ασχοληθείς λίγο παραπάνω ή σε βοηθήσει κάποιος φίλος θα σε ανταμείψει με το παραπάνω. Σημειώνω ότι η συγκεκριμένη είχε πάρει πολύ καλές αξιολογήσεις πέρσι για την κατηγορία 4k tv κάτω απο 600GBP. Οι γωνίες θέασης όντως δεν είναι IPS αλλά για μένα δεν υπάρχει θέμα (3θέσεος καναπές στα 2μ απο την οθόνη). Το ambilight δε τα σπάει (!) έχω βάλει λεντοταινία στην κρεβατοκάμαρα η οποία κρίνεται απλά συμπαθητική (rgb με wifi χειρισμό) σε ταινίες με ανιμέσιονς όντως είναι καλύτερα τα αποτέλεσματα αλλά και σε ταινίες έχει μεγάλη διαφορά (και εκεί έχει πολλές ρυθμίσεις). Για την τιμή της (400€) είμαι προς το παρόν πολύ ικανοποιημένος απο την αγορά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ την λιγουρεύομαι εγώ που αγόρασα πέρσι μια 55 με ambilight .... :-)

 

Τα σπάει με τέτοια τιμή !!!!!!!!!!!!!!!!

Δείτε και την 50άρα...

 

Επεξ/σία από IcemanGr71
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση είδα και την 49 νομίζω ξέρει κανείς αν είναι μόνο σε συγκεκριμένα μαγαζιά δηλ μπορω να την παραγγείλω και να πάει στο κατάστημα ? 

Παίρνω τηλέφωνο στο ποιο κοντινό κοτσοβολο και μόνο χτυπάει για να με ενημερώσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μόνα αρνητικά σημεία είναι ότι δεν είναι android tv κ το τηλεκοντρόλ της. Και τα δύο τα αλλάζει στα ακριβότερα μοντέλα της. Σε αυτή την κατηγορία τιμής όμως κ η σαμσουνγκ έχει τραγικό τηλεκοντρόλ στα νέα μοντέλα. Για YouTube, Netflix δεν υπάρχει θέμα, είναι οκ. Δεν υποστηρίζει plex από όσο είδα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλεχειριστήριο είναι τραγικό . Οι smart λειτουργίες είναι καλές λίγο δύσχρηστη είναι η πλοήγηση στο ίντερνετ αλλά γενικά είναι σε καλό επίπεδο επίσης οι γωνίες θέασης πολύ καλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hero1 είπε

Εγώ την πήρα την τηλεόραση και φαίνεται πολύ καλή

Σου είναι εύκολο να μετρήσεις το μήκος από τα ποδαράκια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Hero1 είπε

Αυτό δεν το ξέρω εγώ την 55 έχω η λογική λέει ότι θα είναι λιγότερο

Εγώ πήρα την 50 και όντως έχει ίδια διάσταση (82εκ) γι'αυτό μου έκανε εντύπωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...