Προς το περιεχόμενο

Λάστιχο κήπου 20μ/1,/2" florabest (LIDL) 8,99E μαζί με 3 ρακορ


geodimis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να αναφέρω, για όποιους δεν γνωρίζουν, πως τα προϊόντα του lidl μπορεί όντως πολλές φορές να είναι ψιλοπατάτες (και να σπάνε εύκολα όπως λένε παραπάνω τα παιδιά), ωστόσο το service του lidl μέχρι τώρα -όσες φορές το έχω χρειαστεί- είναι εντυπωσιακό (προσωπικά λέω πως είναι ισοδύναμο με του amazon - σε περίπτωση ελαττωμάτων-).

Κρατάτε αποδείξεις (μαζί με μία φωτογραφία σε περίπτωση που είναι θερμικές) και ένα τηλέφωνο για να επικοινωνήσετε σε περίπτωση που υπάρξει θέμα με το προϊόν.

Είχα πάρει ξυριστική/κουρευτική πριν μερικά χρόνια (~25€) η οποία επειδή δεν είναι και η καλύτερη, συνήθως χαλάει στον 1 χρόνο. Με ένα τηλέφωνο πηγαίνω στα courrier που θα μου πουν, την στέλνω και σε μερικές μέρες έχω καινούρια (μέχρι τώρα έχω αλλάξει 2 τα τελευταία 3 χρόνια έτσι :P) 

Παρόλα αυτά, η lidl φαίνεται χρόνο με χρόνο να κάνει βελτιώσεις στα προϊόντα τους (ειδικά στα εργαλεία που φέρνει και είμαι πολύ fan), βάσει των ελαττωμάτων που εμφανίζουν (κάθε χρόνο φέρνει καινούριο μοντέλο).

Επεξ/σία από JoannisV
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gardena  ...10 χρονια το πορτοκαλι λαστιχο 15 μετρα μηκος με τα ρακορ τους και το πιστολι δεν εχει παθει τιποτα.Ουτε να τσακισει ουτε να σπασει καποιο απο τα εξαρτηματα. Μονιμα σε εξωτερικο χωρο.Δοκιμασα 2 φορες να παρω φτηνα απο Praktiker και το παλαι ποτε Carefur πανω στο χρονο τα πεταξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...