Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν τα χαρακτηριστικά των Huawei P30 και P30 Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κορυφαία χαρακτηριστικά, οι τιμές όμως έχουν ξεφύγει εντελώς. Δεν υπάρχει περίπτωση, για τον εαυτό μου μιλάω πάντα, να δώσω τόσα χρήματα για ένα κινητό. Τη δουλειά μου την κάνω αξιοπρεπέστατα με ένα Ρ9 που είχα αγοράσει 70€ με σπασμένη οθόνη και την άλλαξα εγώ. Όταν οι τιμές τους πέσουν ίσως, έτσι όχι. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JcD είπε

Γιατί να προτιμήσει κάποιος αυτό από το mate 20 την στιγμή που η τιμή του τελευταίου καταρρέει καθημερινός?

αν θελει να παίξει με τα προβλήματα που έχει με την οθόνη και το σήμα όπως εγώ (το είχα αγοράσει 2 φορές στην αρχή και είχα θέμα με οθόνη 3 φορές εγινε αλαλγη  πήρα πίστωση στο τέλος και ποιο μετά ξανά πήρα την συσκευή  είχα θέμα πάλι με την οθόνη το άλλαξαν μετά με σήμα είχα θέμα  και πάλι πήρα πίστωση) ........ αλλιώς το αφήνει στην μοίρα του

58 λεπτά πριν, thanosAIAS είπε

Αυτή η κάμερα ήταν ανάγκη να προεξέχει;

Ελπίζω να μην έχει προβλήματα με την OLED σαν το προηγούμενο μοντέλο!

έχεις 3 επιλογες
1. να προεξέχει camera (και να έχεις καλή camera)
2. να είναι θεοχοντρο το κινητό (για να πάει παρέα με την camera να προεξέχει) και να έχεις καλή camera
3, να είναι λεπτό το κινητό χωρίς να προεξέχει η camera αλλά μάπα η camera

το λογικό είναι το 1

Επεξ/σία από Black Demis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Γιατί να προτιμήσει κάποιος αυτό από το mate 20 την στιγμή που η τιμή του τελευταίου καταρρέει καθημερινός?

μηπως επειδή λογω LG ειναι ΣΑΠΑΚΙ! ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grgz είπε

Κορυφαία χαρακτηριστικά, οι τιμές όμως έχουν ξεφύγει εντελώς. Δεν υπάρχει περίπτωση, για τον εαυτό μου μιλάω πάντα, να δώσω τόσα χρήματα για ένα κινητό. Τη δουλειά μου την κάνω αξιοπρεπέστατα με ένα Ρ9 που είχα αγοράσει 70€ με σπασμένη οθόνη και την άλλαξα εγώ. Όταν οι τιμές τους πέσουν ίσως, έτσι όχι. 

πρακτικά και καινούριο κινητό  honor 7s που πήρα στην δικιά μου με 100 ευρώ κάνει τα πάντα, εγώ δε που είμαι ακόμα με p8 lite καλά είμαι αλλά δεν είναι όλοι το ίδιο απαιτητικοί και δεν έχουν όλοι την ίδια τσέπη,άλλοι τα σκάνε για αμάξια, αλλοί για κινητά και άλλοι σε σεξουαλικό τουρισμό στην ουκρανία (έχω γνωστό :D ) και άλλοι τα κάνουν μασούρια......

για να βγαίνουν αυτά τα κινητά κάποιος τα παίρνει και όχι οι πολλοί , και ναι το θεωρώ χαζομάρα να παίρνεις 600 ευρώ μισθό και να έχεις 1000 ευρώ κινητό αλλά υπάρχουν και αυτοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Γιατι, απλα γιατι 32mpx στην selfie? Και δεν καταλαβαινω πως δεν θα τους θαψουν ολοι για 1080p 6.5'' οθονη σε κινητο 900ων ευρω το 2019. 1080p  σε 5'' ok, σε 5.5'' οκ, οχι σε 6.5 ιντσες και να θελουν και το 1000ρικο τους. Κριμα.

3 ώρες πριν, grgz είπε

Κορυφαία χαρακτηριστικά, οι τιμές όμως έχουν ξεφύγει εντελώς. Δεν υπάρχει περίπτωση, για τον εαυτό μου μιλάω πάντα, να δώσω τόσα χρήματα για ένα κινητό. Τη δουλειά μου την κάνω αξιοπρεπέστατα με ένα Ρ9 που είχα αγοράσει 70€ με σπασμένη οθόνη και την άλλαξα εγώ. Όταν οι τιμές τους πέσουν ίσως, έτσι όχι. 

"Κορυφαια χαρακτηριστικα" 

- 1080p οθονη στο PRO

- Snapdragon 845 επιπεδο SoC

- Tο non-pro εχει υψηλοτερο PPI απο το Pro.

Αν το βγαλουν στο 900-1000ρικο θα ειναι για πεταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι διαρροή έχουμε; 
Τι γίνεται ρε παιδιά, για τόσο γίδια μας περνάνε; 
Σε λίγο θα αλλάξουμε το ρήμα «ανακοινώνω» με το «διαρρέω».

Επεξ/σία από Heatspreader
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Marduk1 είπε

με full hd+δεν πατε πουθενα.θα σας χορεψει καλα η samsung φετος!!

"When your first boot-up your Galaxy S10 or Galaxy S10 Plus your screen resolution will be set to FHD (2280 x 1080), which might seem odd as the actual resolution available here is WQHD+ (3040 x 1440)" 

Πως θα χορέψει καποιον η Samsung αφου στο τελος και στα Galaxy S10 FullHD+  χρησιμοποιεί. 

Εισαι από αυτούς τους αρέσει να εχουν επιλογές και ας μην τις χρησιμοποιούν (η δικια μου ειναι μεγαλύτερη αλλα δεν την βάζω ολη). Αυτο με την ανάλυση στα Samsung το πρωτοειδα στα S7, αρκετοί το ξέρουν, λιγο λιγότεροι λενε "καλα ρε που να καταλαβεις διαφορά", ολοι το αφήνουν default "ε για την μπαταρία μωρέ" 

Κανεις δεν παραδέχεται οτι ειναι κοροϊδία, επειδη και καλα έχεις επιλογή. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...