Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] XFX Radeon RX 570 8GB 138 ευρώ + μεταφορικά @skroutz.gr


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, VasKag είπε

Foxstore. Η παραγγελια εγινε 19/3 το sms για να παραλαβω ηρθε 27/3. Δεν θυμαμαι ποσες μερες ελεγε. 1-3 ή 5-7. Παντως για το συγκεκριμενο καταστημα οι μερες που γραφουν εννοουν "εργασιμες". Οποτε αν βαλουμε ΣΚ, και 25η μαρτιου, νομιζω νορμαλ ηρθε. Γιατι πιστευω οτι κανενα μαγαζι δεν πεφτει μεσα στις μερες που λεει.

Άρα λίγο υπομονή ήθελε γιστι η προσφορά ίσχυε εφόσον περίμενες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

27 λεπτά πριν, VasKag είπε

Foxstore. Η παραγγελια εγινε 19/3 το sms για να παραλαβω ηρθε 27/3. Δεν θυμαμαι ποσες μερες ελεγε. 1-3 ή 5-7. Παντως για το συγκεκριμενο καταστημα οι μερες που γραφουν εννοουν "εργασιμες". Οποτε αν βαλουμε ΣΚ, και 25η μαρτιου, νομιζω νορμαλ ηρθε. Γιατι πιστευω οτι κανενα μαγαζι δεν πεφτει μεσα στις μερες που λεει.

Κ εγώ από fox αλλά περιμένω τπτ νεότερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, 1aggelos1 είπε

Από παραγγελία που έκανες τώρα τις τελευταίες δύο βδομάδες;

Δύο φορές τους έχω πάρει τηλ και δεν το σηκώνουν. 

Μόλις πήρα τηλ αν ισχύει η παραγγελία μου κ μου παν ότι όπως μου είχαν πει Σάββατο 13 του μηνός, αναμονή 5 λεπτά κ καλά οι γραμμές ήταν φουλ. Αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, alexinhogr said:

Μόλις πήρα τηλ αν ισχύει η παραγγελία μου κ μου παν ότι όπως μου είχαν πει Σάββατο 13 του μηνός, αναμονή 5 λεπτά κ καλά οι γραμμές ήταν φουλ. Αχαχα

εγω οσες φορες και να απρω δεν το σηκωνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, boomberman7 είπε

Εγώ από gatoulis.gr  παραγγελία 28/3 παρέλαβα χθες 

Ο gatoulis έχει πολλές θετικές αξιολογήσεις και φαίνεται σοβαρό καταστημα αν θέλεις να αγοράσεις κάτι από Skroutz. 

Εν τω μεταξύ η προσφορά έληξε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
24 minutes ago, alexinhogr said:

Παιδιά παρέλαβε κάνας άλλος; εμένα μου Χαν πει Σάββατο 13 του μήνα κ ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 

Τις τελευταίες 20 μέρες από τότε που έκανα παραγγελια τους έχω πάρει πάνω από 10 φορές και δεν το σηκώνουν. Νομίζω είναι απάτη το κατάστημα. Αν δεις βάζουν εξωφρενικά χαμηλές τιμές και σε άλλα πράγματα. Όπως στο occulus rift ας πούμε. Ο λόγος δεν ξέρω. Μαντεύω για να μαζεύουν προσωπικά δεδομένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aggeluska είπε

Τις τελευταίες 20 μέρες από τότε που έκανα παραγγελια τους έχω πάρει πάνω από 10 φορές και δεν το σηκώνουν. Νομίζω είναι απάτη το κατάστημα. Αν δεις βάζουν εξωφρενικά χαμηλές τιμές και σε άλλα πράγματα. Όπως στο occulus rift ας πούμε. Ο λόγος δεν ξέρω. Μαντεύω για να μαζεύουν προσωπικά δεδομένα.

Επειδή το έχουμε λίγο παραξηλωσει για τα προσωπικά δεδομένα, εάν τα δεδομένα αυτά τα χρησιμοποιήσουν οπουδήποτε την έχουν κάτσει. Τόσο απλά. Τους ενερωνετε σχετικά πως θέλετε να σας διαγράψουν και να μην τα χρησιμοποιήσουν. Εάν σας στείλουν οτιδήποτε, καταγγελία στην αρχή προστασίας μαζί με το email που είχατε κάνει και θα τους στρώσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
43 λεπτά πριν, james01gr είπε

Επειδή το έχουμε λίγο παραξηλωσει για τα προσωπικά δεδομένα, εάν τα δεδομένα αυτά τα χρησιμοποιήσουν οπουδήποτε την έχουν κάτσει. Τόσο απλά. Τους ενερωνετε σχετικά πως θέλετε να σας διαγράψουν και να μην τα χρησιμοποιήσουν. Εάν σας στείλουν οτιδήποτε, καταγγελία στην αρχή προστασίας μαζί με το email που είχατε κάνει και θα τους στρώσουν. 

Offtopic το σχολιο, αλλα να ρωτησω και εγω πανω στο οφτοπικ: Ολοι αυτοι που μας παιρνουν για προμοσιον ενεργειας ή υπηρεσιων τηλεφωνιας και αλλα πολλα, απο που εχουν παρει τα στοιχεια μας; Μπορεις να βρεις την ακρη του νηματος ωστε να καταγγειλεις αυτον που τα εδωσε; Τρεχα γυρευε νομιζω ειναι, ποιος θα ερευνησει να το βρει αυτο ωστε να κανεις καταγγελια; Μεχρι email δεχομουν σε καθε εκλογες εδω και καμια δεκαρια χρονια απο 3-4 γονους. Εχω ψιλιαστει οτι ηταν απο συγκεκριμενη τραπεζα η διαθεση του mail μου προς αυτα τα λαμογια (αφου μονο σε αυτη το ειχα δωσει το συγκεκριμενο), αλλα πως θα το αποδειξω;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Offtopic το σχολιο, αλλα να ρωτησω και εγω πανω στο οφτοπικ: Ολοι αυτοι που μας παιρνουν για προμοσιον ενεργειας ή υπηρεσιων τηλεφωνιας και αλλα πολλα, απο που εχουν παρει τα στοιχεια μας; Μπορεις να βρεις την ακρη του νηματος ωστε να καταγγειλεις αυτον που τα εδωσε; Τρεχα γυρευε νομιζω ειναι, ποιος θα ερευνησει να το βρει αυτο ωστε να κανεις καταγγελια; Μεχρι email δεχομουν σε καθε εκλογες εδω και καμια δεκαρια χρονια απο 3-4 γονους. Εχω ψιλιαστει οτι ηταν απο συγκεκριμενη τραπεζα η διαθεση του mail μου προς αυτα τα λαμογια (αφου μονο σε αυτη το ειχα δωσει το συγκεκριμενο), αλλα πως θα το αποδειξω;

Ζητάς να μάθεις από αυτόν που καλεί από που βρήκε τα στοιχεία σου. Εάν δεν απαντήσει η στο κλείσει, καταγγελία στην αρχή προστασίας. Το πρόστιμο φτάνει στο 2% του ετήσιου τζίρου. Για ασφαλιστική και τράπεζα σκέψου για τι ποσα μιλάμε. Και η αρχή προστασίας είναι υποχρεωμένη να το ψαξει

Οφφ τοπικ είμαι και το αναγνωρίζω και το κλείνω εδώ. Αλλα αν κάναμε όλοι καταγγελίες σε αυτούς που μας καλούν τότε θα σταματούσε αυτό το εμποριο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Δεν υπαρχει περιπτωση ειναι δασκαλεμενοι . Και υποψιαζομαι τοπικο υποκ. τραπεζας και εγω που τα δωσε σε τοπικο "καταλογο" και απο κει σε τοπικους πολιτικαντηδες για sms "στηριξε με". Ο συνδιασμος mail / κινητο τους καρφωνει .

Να προτιμησω παραγγελια απο καπου που εχει και paypal για πιο γρηγορη επιστροφη χρηματων σε ακυρο  ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το πρωί στο fox και ρώτησα για την παραγγελία μου, της είπα μου πάτε 16 του μήνα, έχει περάσει ένας μήνας από την παραγγελία, απαντηση: θα ρωτήσουμε τον προμηθευτή μας κ θα σας ενημερώσουμε, @@ρια μεντολες, αν έρθει ποτέ που δεν θα ρθει, δεν θα την πάρω γιατί είναι με αντικαταβολή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράφαμε και παραπάνω. Το ότι πήραν 1-2 δεν σημαίνει κάτι. Ο κανόνας είναι ότι οι περίεργα χαμηλές τιμές που παίζουν γενικά στο skroutz σε τέτοιου είδους προϊόντα είναι φάση του τύπου: " στείλτε μήνυμα για να μπείτε στην κλήρωση" τουτέστιν έχεις χρόνο άπλετο και όρεξη; δοκιμάζεις την τύχη σου, δεν έχεις; δεν ασχολείσαι καν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexinhogr είπε

Πήρα το πρωί στο fox και ρώτησα για την παραγγελία μου, της είπα μου πάτε 16 του μήνα, έχει περάσει ένας μήνας από την παραγγελία, απαντηση: θα ρωτήσουμε τον προμηθευτή μας κ θα σας ενημερώσουμε, @@ρια μεντολες, αν έρθει ποτέ που δεν θα ρθει, δεν θα την πάρω γιατί είναι με αντικαταβολή. 

 

43 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Τα γράφαμε και παραπάνω. Το ότι πήραν 1-2 δεν σημαίνει κάτι. Ο κανόνας είναι ότι οι περίεργα χαμηλές τιμές που παίζουν γενικά στο skroutz σε τέτοιου είδους προϊόντα είναι φάση του τύπου: " στείλτε μήνυμα για να μπείτε στην κλήρωση" τουτέστιν έχεις χρόνο άπλετο και όρεξη; δοκιμάζεις την τύχη σου, δεν έχεις; δεν ασχολείσαι καν! 

Δεν πειράζει, έχουν βάλει τη sapphire mini rx 570 4gb στα 115 ευρώ στο Skroutz σε δύο καταστήματα και στα 124 στο gatoulis που φαίνεται σοβαρό καταστημα από τις αξιολογήσεις. 

Πάρε αυτήν, πάλι vfm είναι και ακύρωσε την άλλη παραγγελία.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...