Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] XFX Radeon RX 570 8GB 138 ευρώ + μεταφορικά @skroutz.gr


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, DsLmAnIaC είπε

Δεν πειράζει, έχουν βάλει τη sapphire mini rx 570 4gb στα 115 ευρώ στο Skroutz σε δύο καταστήματα και στα 134 στο gatoulis που φαίνεται σοβαρό καταστημα από τις αξιολογήσεις. 

Πάρε αυτήν, πάλι vfm είναι και ακύρωσε την άλλη παραγγελία.

Δεν έχω παραγγείλει κάποια Νικόλα! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ με διπλά φαν και ζεσταίνονται, με το ένα και για καλοκαίρι ας έχει και 115€, δεν νομίζω εγώ να τη προτιμούσα.

( 570 aorus 4αρα user )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Εδώ με διπλά φαν και ζεσταίνονται, με το ένα και για καλοκαίρι ας έχει και 115€, δεν νομίζω εγώ να τη προτιμούσα.

( 570 aorus 4αρα user )

Λίγο undervolt σε παίρνει να κάνεις γενικά η amd ανεβάζει πολύ τα ρεύματα χωρίς λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, PrimoStore είπε

Εχω φτιαξει ενα budget pc με ryzen 3 2200g , αξιζει να την παρω 115 ή να περιμενω καποια καλυτερη προσφορα (είτε 580 είτε 570 8gb) ?

ερχεται πασχας περιμενε μπορει να παιξει τπτ καλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

Λίγο undervolt σε παίρνει να κάνεις γενικά η amd ανεβάζει πολύ τα ρεύματα χωρίς λόγο. 

Σε αυτό θα θελα μια βοήθεια από γνώστες καθώς δε το έχω κάνει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Σε αυτό θα θελα μια βοήθεια από γνώστες καθώς δε το έχω κάνει ποτέ.

Νομίζω έχει μια εφαρμογή wattman η amd? Αν ναι εκεί που είναι τα βολτ απλά χαμηλωσετα αν είναι στείλε μου καμιά φωτογραφία κιόλας να σε βοηθήσω αλλιώς google σίγουρα θα έχει διάφορους οδηγούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα πάλι τηλ, θα ξαναμιλήσει με τον προμηθευτή, του πα έχει περάσει πάνω από μήνας να ξέρω να πάρω κάτι άλλο κ μου πε όχι θα την έχω μέχρι την Τετάρτη, κοινώς με δουλεύει το Foxstore. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη mini από Multicopter μου είπαν σήμερα ότι έχει παραγγελθεί, αλλά τώρα με αργίες κλπ θα κάνουν ότι μπορούν για να τη στείλουν μέχρι Δευτέρα-Τριτη του Πασχα. Επειδή τη θέλω για δώρο Πάσχα δε με βολεύει.

Αν κάποιος τη θέλει να μου πει ώστε να μην ακυρωσω και να αλλάξουμε διεύθυνση αποστολής. (Φυσικά χωρίς κανένα επιπλέον κόστος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...