Προς το περιεχόμενο

Επίδομα ανεργίας ΟΑΕΔ


skrill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως σημερα μπηκε το δωρο Πασχα. Περιμενω να δω για το επιδομα (ανηκω στην κατηγορια οπου ειχα επιδοτηση για 10μηνες και εληξε μεσα στον Μαρτιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορη ερώτηση: Η τελευταία πληρωμή που έλαβα για το επίδομα ανεργίας ήταν για το χρονικό διάστημα 14/12/2019 έως 13/01/2020. Δικαιούμαι τη δίμηνη παράταση λόγω COVID19;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας.έμενα που τελείωσε Γενάρη το ταμείο εποχειακος άκομα να μπουν.ένας χρήστης του fc  είπε πήρε τηλ τον οαεδ και του είπε άπο την άλλη βδομάδα θα ξεκινήσουν να μπαίνουν.καποιός που να του μπήκανε χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε κάποιον το επίδομα μακροχρόνιων ανέργων έληξε τον Μάρτιο,οπότε πήρε παράταση για 2 μηνες,ξέρει κανείς ποτέ θα μπει ο 1ος από τους 2 έξτρα μηνες;

Τα επιδόματα ανεργίας πληρώθηκαν ήδη από ότι είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Warzycha είπε

Αν σε κάποιον το επίδομα μακροχρόνιων ανέργων έληξε τον Μάρτιο,οπότε πήρε παράταση για 2 μηνες,ξέρει κανείς ποτέ θα μπει ο 1ος από τους 2 έξτρα μηνες;

Τα επιδόματα ανεργίας πληρώθηκαν ήδη από ότι είδα.

μέσα στον Απρίλη ο πρώτος, και στον Μάιο ο δεύτερος, δεν υπάρχουν ακόμα ακριβείς ημερομηνίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα, εμενα εληξε το ταμειο το μαρτιο 23, μεχρι και σημερα δεν μου εχουν βαλει χρηματα τι παιζει ?
(ταμειο ανεργιας 12 μηνες) ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα σας!

Με αρχική αίτηση 8 απρίλη πλέον από τις 28 του απρίλη γράφει προέγκριση υπαγωγής . Λέτε να πάρει έγκριση αυτή τη βδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν εχω δει κατι..Παντως εκανα μια βλακεια,δεν ξερω αν ξερει κανεις να μου απαντησει.

εκανα ηλεκτρονικά παρουσια στις 6 Απριλίου ενω ειχα περιθώριο μεχρι τις 5 Μαιου και εβαλα λαθος αφμ,με αποτελεσμα σημερα να μην πληρωθω,παρολο που εχει εμφανιστει ο μηνας και γραφει ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ,εστειλα σημερα παλι καινουργια παρουσια με τα σωστα στοιχεια,λετε να το χασω?

Επεξ/σία από George b
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, George b είπε

δεν εχω δει κατι..Παντως εκανα μια βλακεια,δεν ξερω αν ξερει κανεις να μου απαντησει.

εκανα ηλεκτρονικά παρουσια στις 6 Απριλίου ενω ειχα περιθώριο μεχρι τις 5 Μαιου και εβαλα λαθος αφμ,με αποτελεσμα σημερα να μην πληρωθω,παρολο που εχει εμφανιστει ο μηνας και γραφει ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ,εστειλα σημερα παλι καινουργια παρουσια με τα σωστα στοιχεια,λετε να το χασω?

καλά λάθος αφμ πως εβαλες, χρησιμοποίησες κωδικούς taxis άλλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Natha είπε

καλά λάθος αφμ πως εβαλες, χρησιμοποίησες κωδικούς taxis άλλου;

ναι,εχω του πατερα μου και τους δικους μου αποθηκευμενους για να μην τους γραφω,και δεν το ειδα.Τι να πω ελπιζω να μην το χασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, George b είπε

ναι,εχω του πατερα μου και τους δικους μου αποθηκευμενους για να μην τους γραφω,και δεν το ειδα.Τι να πω ελπιζω να μην το χασω.

ο εκπρόθεσμος μήνας είναι μεγάλη διάρκεια αλλά αφού λέει καταγράφη κυνήγα το, πέρα από τη σωστή παρουσία πάρε τηλέφωνο ή σε περίπτωση που ανοίξουν πάνε κατευθείαν στον ΟΑΕΔ. Μπορεί να μην πρόλαβαν να σου περάσουν την παρουσία και να μην πληρώθηκες σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Natha είπε

ο εκπρόθεσμος μήνας είναι μεγάλη διάρκεια αλλά αφού λέει καταγράφη κυνήγα το, πέρα από τη σωστή παρουσία πάρε τηλέφωνο ή σε περίπτωση που ανοίξουν πάνε κατευθείαν στον ΟΑΕΔ. Μπορεί να μην πρόλαβαν να σου περάσουν την παρουσία και να μην πληρώθηκες σήμερα.

η ατυχια ειναι οτι το ειδα Παρασκευη απογευμα..θα παρω τηλεφωνο Δευτερα πρωι να δω τι μπορει να γινει,μιας και ποτε δεν εχασα παρουσια,παντα πηγαινα στην αρχη.Αν χρειαστει και ανοιξει θα παω εννοείτε. Μιας και οπως ειπες η παρουσια ηταν σωστη αλλα με λαθος στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας. Θέλω να ρωτήσω κάτι κι εγώ.

Εργάζομαι από τον Απρίλιο 2019 με ημιαπασχόληση (3 ώρες, 5 μέρες) με το βασικό μισθό. Τον επόμενο μήνα λήγει η σύμβαση και μάλλον θα μπω στο ταμείο ανεργίας. Ξέρετε τι επίδομα θα πάρω και για πόσο καιρό; Ισχύουν τα 270€ ή έχει αλλάξει κάτι από τις αρχές του 2020;  Είχα κάρτα ανεργίας και πιο παλιά, αλλά είναι η πρώτη φορά που θα πάρω επίδομα.

Επεξ/σία από Tsikos1900
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...