Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακά άλμπουμ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχετε κάποιο μαγαζί να προτείνετε για εκτύπωση ψιφιακών άλμουμ ? (έχω δεί κάποια όπως το almbumake , myikona) αλλά είναι λίγο ακριβά. Αν η ποιότητα και η τιμή αξίζουν την διαφορά  μπορώ να παραγγείλω και απ' έξω . Δεν θέλω photobook. Ψηφιακό άλμπουμ για μυστήρια.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tziminhio είπε

Παιδιά έχετε κάποιο μαγαζί να προτείνετε για εκτύπωση ψιφιακών άλμουμ ? (έχω δεί κάποια όπως το almbumake , myikona) αλλά είναι λίγο ακριβά. Αν η ποιότητα και η τιμή αξίζουν την διαφορά  μπορώ να παραγγείλω και απ' έξω . Δεν θέλω photobook. Ψηφιακό άλμπουμ για μυστήρια.

Ευχαριστώ

Αν σου φαινονται ακριβα τα αλμπουμ απο το myikona & albumake φαντάσου να ακούσεις τιμές για τα πραγματικα καλα αλμπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, devill0 είπε

Αν σου φαινονται ακριβα τα αλμπουμ απο το myikona & albumake φαντάσου να ακούσεις τιμές για τα πραγματικα καλα αλμπουμ.

Κατάλαβα.Καμια άλλη πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά που είδες παίζουν οι τιμές γενικά, το πολυ πολύ να βρεις κάπου καμία διαφορά του 10αρικου. Μπορείς να πας τον επόμενο μήνα στην έκθεση image & tech και να δεις μήπως βρεις εκεί κάτι οικονομικότερο. Τις προηγούμενες χρονιές είχε αρκετές εταιρίες με αλμπουμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...