Προς το περιεχόμενο

Νέα σύνδεση Κάτω Τούμπα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, έληξε το συμβόλαιο που είχα με την wind (vdsl) και είμαι σε αναζήτηση νέας σύνδεσης. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος μέχρι τώρα από ταχύτητα απλά δεν μου άρεσαν κάτι αυξήσεις που έκανε στους λογαριασμούς δηλαδή το αρχικό της πάγιο ήταν έως και 5 ευρώ πιο κάτω .

Η περιοχή που είμαι είναι η κάτω Τούμπα και παίρνω από το dslam του οτε στην Παπάφη.

Θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή μου καθώς και διάφορα πράγματα που πρέπει να προσέξω. Για παράδειγμα έχω διαβάσει ότι παρόλο που θα γίνει (αν γίνει) τηλεφωνική ανανέωση με την wind πρέπει να τους πω να μου στείλουν το συμβόλαιο με τους όρους και τις προϋποθέσεις σε ενδεχόμενη αύξηση να είμαι "καλυμμένος".

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει kv για να βαλεις vdsl και να δεις καλυτερη ταχυτητα αλλα αμα δεν εχει τοτε οποιο παροχο και να βαλεις θα παρεις απο το αστικο κεντρο και θα παρεις τον ιδιο χαλκο.αρα οι διαφορες στην ταχυτητα εχουν να κανουν με τον εξοπλισμο το dslam και το Profile.

On 24/03/2019 at 13:13, CaMp3on said:

Καλησπέρα παιδιά, έληξε το συμβόλαιο που είχα με την wind (vdsl) και είμαι σε αναζήτηση νέας σύνδεσης. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος μέχρι τώρα από ταχύτητα απλά δεν μου άρεσαν κάτι αυξήσεις που έκανε στους λογαριασμούς δηλαδή το αρχικό της πάγιο ήταν έως και 5 ευρώ πιο κάτω .

Η περιοχή που είμαι είναι η κάτω Τούμπα και παίρνω από το dslam του οτε στην Παπάφη.

Θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή μου καθώς και διάφορα πράγματα που πρέπει να προσέξω. Για παράδειγμα έχω διαβάσει ότι παρόλο που θα γίνει (αν γίνει) τηλεφωνική ανανέωση με την wind πρέπει να τους πω να μου στείλουν το συμβόλαιο με τους όρους και τις προϋποθέσεις σε ενδεχόμενη αύξηση να είμαι "καλυμμένος".

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτω Τούμπα δεν έχει τίποτα παρά μόνο adsl. Ρώτα στην hcn αν περνάει από τον δρομο σου το δίκτυο τους να πας εκεί. 

Αν δεν περνάει θα περιμένεις πάνω από χρόνο οπότε μείνε στη wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...