Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με BS Player


dimitris206

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eχω ένα θέμα με τον bs player στα win 10, μου βγάζει πάντα όταν ανοίγω οποιοδποτε αρχείο το παρακάτω error:

image.jpeg.fab480abeaeb498c2588b058d9dd9aae.jpeg

Έχω κάνει ότι λένε στο troubleshooting του προγράμματος αλλά τίποτα δεν το φτιάχνει. Επίσης όταν βάζω υπότιτλους το video έχει distortion γύρω απο την περιοχή του κειμένου.

Το θέμα υπάρχει μόνο στο bs player όλα τα άλλα λειτουργούν χωρίς κάποιο θέμα (mpc, vlc pot etc) αν κάποιος έχει αντιμετωπισει το ίδιο και έχει βρεί λύση enlighten me.

Επεξ/σία από dimitris206
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2019 στις 11:39 ΜΜ, dimitris206 είπε

Οχι δυστυχώς

το σβηνεις - το ξανα κατεβαζεις - και το ξανα περνας απο την αρχη χωρις να πειραξεις τα settings στον installer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα στην παρέα, έχω και εγώ ένα θέμα με το πρόγραμμα που βλέπω video, είναι το (MPC-HC.1.6.4.6052.x86). το θέμα είναι ότι κάποια video που τράβηξα από το κινητό σε οριζόντια θέση , τα προβάλει επίσης σε οριζόντια θέση στον υπολογιστή , μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει η επιλογή , περιστροφή εικόνας στο video player που προανέφερα?  και σε ποιο menu θα τη βρω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εννοείς σε κατακόρυφη θέση μάλλον και όχι, το mpc δεν το κάνει. Το vlc όμως έχει την δυνατότητα, δες στο λινκ. Περισσότερα στο google.

Δεν το συνεχίζουμε όμως εδώ γιατί το thread είναι για το bs και για εντελώς διαφορετικό πρόβλημα και αν ο δημιουργός επανέλθει θα γίνει μπέρδεμα. Άνοιξε νέο θέμα αν θέλεις περισσότερα στο παρόν τμήμα με έναν απλό τίτλο που να αντιπροσωπεύει το πρόβλημα σου και θα το συζητήσουμε εκεί.

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, micos000 said:

Εννοείς σε κατακόρυφη θέση μάλλον και όχι, το mpc δεν το κάνει. Το vlc όμως έχει την δυνατότητα, δες στο λινκ.

Sorry για το off-topic αλλά έχει πλάκα (και κάποιον μου θυμίζει).
Απ' το link που έβαλες:

Quote

I cannot adjust the rotation with fine enough resolution. I need it at 360° but can only set it at 1 or 359° by rotating the adjusting wheel. So annoying 😁 any ideas please? Oh and thanks for the video tutorial too.

 

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...