Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τι αλλο να παρουν αφου δεν εχει κανενα της προκοπης-ισοδυναμο. Κατι 10βολτα ή/και χωρις κρουστικο και ροπη 15-20.

Ρεκορ λοιπον ο Κωτσοβολος και να δουμε ποσο θα το φτασει αυτο το ρεκορ, δεν θα σπασει ποτε! :)  Και να σκεφτει κανεις οτι οταν επεφταν οι παραγγελιες που ακομα περιμενουν, η ενδειξη στη σελιδα ηταν "αμεσα διαθεσιμο". Σωστα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετη η περίπτωση μου αλλά και κάπως σχετική. Παραγγελία σε άλλο είδος από Κωτσοβολο 22/11 και μετά από 3-4 αναβολές με μυνηματα και ενώ απτό τηλέφωνο μου έλεγαν θα παραλάβετε τότε (και μετά μου το ακυρωναν) παρέλαβα μετά τις 15/1.. Κοντά στους 2 μήνες αναμονή (αυτό και αν είναι ρεκορ)..

Θα πρότεινα απλά υπόμονη.. Όσοι δεν ακυρώσετε λογικά θα παραλάβετε κάποτε.. 

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, baskon είπε

Άσχετη η περίπτωση μου αλλά και κάπως σχετική. Παραγγελία σε άλλο είδος από Κωτσοβολο 22/11 και μετά από 3-4 αναβολές με μυνηματα και ενώ απτό τηλέφωνο μου έλεγαν θα παραλάβετε τότε (και μετά μου το ακυρωναν) παρέλαβα μετά τις 15/1.. Κοντά στους 2 μήνες αναμονή (αυτό και αν είναι ρεκορ)..

Θα πρότεινα απλά υπόμονη.. Όσοι δεν ακυρώσετε λογικά θα παραλάβετε κάποτε.. 

Αυτα τα εκαναν σαν μεθοδο ψυχολογικης πιεσης ωστε να ακυρωσεις; Ποια ηταν η εντυπωση που ειχες σχηματισει; Υπηρχε λες προβλημα απο τον προμηθευτη που φαινοταν και στην υπολοιπη αγορα-ανταγωνισμο; 

Μια χαρα εμπειρια μονο και μονο για να μην ξαναπαραγγειλει κανεις μου φαινεται εμενα, δεν θα ακυρωνα ουτε μετα απο 10 τετοιες αναβολες! Απλα δεν θα κοιτουσα ξανα το σαιτ τους και θα αλλαζα και δρομο αν περνουσα ακομα και τυχαια κοντα απο καταστημα. :) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα πάρει και άλλα πράγματα σε παραγγελία σχετικά μεγάλη τα οποία ήρθαν στην ώρα τους οπότε δε μπορώ να φανταστώ γιατί να το κάνουν στο φθηνότερο προϊόν.. Έτσι και αλλιώς όλα σε καλή τιμή τα είχα χτυπήσει (Black Friday) 

Μάλλον θέμα προμηθευτή το έκοψα και ότι δε ξέρουν τι τους γίνεται στο τηλεφωνικό κέντρο. Πάντα μου έδιναν μια ημερομηνία που δεν ίσχυε. Και στο τέλος μου είπαν μια ημερομηνία και τελικά παρέλαβα αρκετά νωρίτερα... 

Επίσης το προϊόν τότε το είχαν βγάλει απτό σαιτ για κάποιον καιρό οπότε μοιάζει με θέμα προμηθευτή.. 

Όπως είπα όμως η δική μου περίπτωση είναι λίγο διαφορετική γιατί ήταν μεγάλη παραγγελία με πολλά πράγματα και στο τέλος θα τα έπαιρναν όλα πίσω αν δε την ολόκληρωναν. 

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αυτα τα εκαναν σαν μεθοδο ψυχολογικης πιεσης ωστε να ακυρωσεις; Ποια ηταν η εντυπωση που ειχες σχηματισει; Υπηρχε λες προβλημα απο τον προμηθευτη που φαινοταν και στην υπολοιπη αγορα-ανταγωνισμο; 

Μια χαρα εμπειρια μονο και μονο για να μην ξαναπαραγγειλει κανεις μου φαινεται εμενα, δεν θα ακυρωνα ουτε μετα απο 10 τετοιες αναβολες! Απλα δεν θα κοιτουσα ξανα το σαιτ τους και θα αλλαζα και δρομο αν περνουσα ακομα και τυχαια κοντα απο καταστημα. :) :D

Να προσθέσω στις εμπειρίες σας ότι παρήγγειλα το Bitdefender family στις 7/4, αποφάσισα να τους καλέσω πριν από μια εβδομάδα να δω που επιτέλους βρίσκεται, δε με κάλεσαν πίσω να μου δώσουν τον αριθμό voucher όπως συννενοηθηκαμε, σήμερα κατάφερα και τον πήρα και ανακάλυψα ότι το δέμα έχει πάει Θεσσαλονίκη σε άλλο όνομα και με άλλον να έχει υπογράψει από τις 10 του Απριλίου χωρίς να έχει ελέγξει κάνεις τίποτα. Περιμένω επιστροφή χρημάτων η αποστολή του προϊόντος. Κλείνω την παρένθεση για να μην το κάνουμε νήμα παραπόνων, απλά μου κάνει μεγάλη έκπληξη που δεν παρακολουθούν που πάει τι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αναμονή κι εγώ από 27 Μαρτίου... Την Παρασκευή 3/5 μου είπαν ότι αναμένουν παραλαβή, σύμφωνα με τον προμηθευτή, στα μέσα Μαΐου...

Ζήσε Μάη μου δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με τα κεντρικά. Τελικά παρέλαβαν το προϊόν (άρα έχουν απόθεμα) και την Τρίτη το απόγευμα παραλαμβάνω και γω από το κατάστημα της αρεσκείας μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/5/2019 στις 9:25 ΠΜ, kotsosp είπε

Στην αναμονή κι εγώ από 27 Μαρτίου... Την Παρασκευή 3/5 μου είπαν ότι αναμένουν παραλαβή, σύμφωνα με τον προμηθευτή, στα μέσα Μαΐου...

Ζήσε Μάη μου δηλαδή...

Σήμερα παρέλαβα μετά από αναμονή 1.5 μήνα και κάτι παραπάνω για ένα προϊόν που ήταν άμεσα διαθέσιμο κατά την παραγγελία...

Κάλιο αργά παρά ποτέ βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/4/2019 στις 4:34 ΜΜ, chessplayer-alexis είπε

Νομίζω και 'γω με το παραπάνω. Προσωπικά έχω ένα "απέθαντο" Bosch που κρατάει ... από πάντα αλλά τούτο είναι δυνατότερο και ελπίζω να κρατήσει τουλάχιστον 3-4 χρονάκια. Τόσο για indoor όσο και για outdoor δουλίτσες όπου δε θέλω να κάνω κάτι βαρύ για να κουβαλήσω το δρεπάνι, εκτιμώ ότι είναι μια καλή εναλλακτική. 

Φαινεται ποιοτική κατασκευή (θα προτιμούσα μόνο μεγαλύτερο φορτιστή και 2η μπαταρία)

Αφού το δρεπάνι τα πήγε καλά στο μπετόν, βρήκα το οριό του ... στο πλακάκι. Το καημένο δεν κατάφερε να περάσει σε καμία απο τις ρυθμίσεις του. 

Πάντως εξακολουθεί να μου αρέσει πάρα πολύ στις υπόλοιπες χρήσεις, τόσο ως δρεπάνι όσο και σαν κατσαβίδι. Το βάρος του είναι διαχειρίσιμο 3νω η διάρκεια της μπαταρίας είναι ιδιαίτερα ικανοποιητική. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chessplayer-alexis είπε

Αφού το δρεπάνι τα πήγε καλά στο μπετόν, βρήκα το οριό του ... στο πλακάκι. Το καημένο δεν κατάφερε να περάσει σε καμία απο τις ρυθμίσεις του. 

Πάντως εξακολουθεί να μου αρέσει πάρα πολύ στις υπόλοιπες χρήσεις, τόσο ως δρεπάνι όσο και σαν κατσαβίδι. Το βάρος του είναι διαχειρίσιμο 3νω η διάρκεια της μπαταρίας είναι ιδιαίτερα ικανοποιητική. 

Πλακακι δεν μπορουσα να τρυπησω με 1000αρι Einhell ηλεκτρικο... Τελικα αφου ελιωσα 2 τρυπανια τα καταφερα, αλλα στην πορεια εμαθα οτι υπαρχουν και ειδικα τρυπανια για αυτο το σκοπο ειδικα αν μιλαμε για γρανιτοπλακακι~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, panos4tw είπε

Πλακακι δεν μπορουσα να τρυπησω με 1000αρι Einhell ηλεκτρικο... Τελικα αφου ελιωσα 2 τρυπανια τα καταφερα, αλλα στην πορεια εμαθα οτι υπαρχουν και ειδικα τρυπανια για αυτο το σκοπο ειδικα αν μιλαμε για γρανιτοπλακακι~

Ειχα καλές μύτες αλλά μου έλειψε η δύναμη. Με το ηλεκτρικό το τρυπησα σε dt. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το παρέλαβα.....έκκεντρο!!! Όχι πολύ αλλά τόσο όσο να μου την σπάει.Θα κοιτάξω για σέρβις. Και ξέρετε πόσ καιρό κάνει το σέρβις του Κώτσου..

Edit: Πήγα στο κατάστημα που μου το παρέδωσε ...προταθηκαν τα παρακάτω

1. Αποστολή στο service και αντικατάσταση όταν και εφόσον

2.Επιστροφή χρηματων.

Βαρεθηκα να ασχοληθω και να περιμένω αλλες 45 μερεςΤελικά το κράτησα και τέλος

Επεξ/σία από velissarios1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...