Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, velissarios1 είπε

Μόλις το παρέλαβα.....έκκεντρο!!! Όχι πολύ αλλά τόσο όσο να μου την σπάει.Θα κοιτάξω για σέρβις. Και ξέρετε πόσ καιρό κάνει το σέρβις του Κώτσου..

Edit: Πήγα στο κατάστημα που μου το παρέδωσε ...προταθηκαν τα παρακάτω

1. Αποστολή στο service και αντικατάσταση όταν και εφόσον

2.Επιστροφή χρηματων.

Βαρεθηκα να ασχοληθω και να περιμένω αλλες 45 μερεςΤελικά το κράτησα και τέλος

Φιλε μου επειδη περιμενω και γω να παραλαβω τι σημαινει εκκεντρο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, velissarios1 είπε

Μόλις το παρέλαβα.....έκκεντρο!!! Όχι πολύ αλλά τόσο όσο να μου την σπάει.Θα κοιτάξω για σέρβις. Και ξέρετε πόσ καιρό κάνει το σέρβις του Κώτσου..

Edit: Πήγα στο κατάστημα που μου το παρέδωσε ...προταθηκαν τα παρακάτω

1. Αποστολή στο service και αντικατάσταση όταν και εφόσον

2.Επιστροφή χρηματων.

Βαρεθηκα να ασχοληθω και να περιμένω αλλες 45 μερεςΤελικά το κράτησα και τέλος

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω το έχω παει 2 φορές για σέρβις την πρώτη μου άλλαξαν το τσοκ μου έβαλαν και ένα ασημί τσοκ τους το ξαναπήγα και μου το έστειλαν πίσω πάλι ότι ελέγχθηκε και δεν έχει πρόβλημα

3 ώρες πριν, papatomas7 είπε

Φιλε μου επειδη περιμενω και γω να παραλαβω τι σημαινει εκκεντρο???

Σημαίνει ότι δεν είναι καλά κεντραρισμενο το τσοκ του τρυπανιού με αποτέλεσμα όταν γυρίζεις το τρυπάνι η μύτη του τρυπανιού ν μην είναι σταθερή σε ένα σημείο και να κάνει έναν μικρό κύκλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Hero1 είπε

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω το έχω παει 2 φορές για σέρβις την πρώτη μου άλλαξαν το τσοκ μου έβαλαν και ένα ασημί τσοκ τους το ξαναπήγα και μου το έστειλαν πίσω πάλι ότι ελέγχθηκε και δεν έχει πρόβλημα

Σημαίνει ότι δεν είναι καλά κεντραρισμενο το τσοκ του τρυπανιού με αποτέλεσμα όταν γυρίζεις το τρυπάνι η μύτη του τρυπανιού ν μην είναι σταθερή σε ένα σημείο και να κάνει έναν μικρό κύκλο

Κι εγώ έχω το πρόβλημα τελικά, νόμιζα ότι φταίνε οι μύτες αλλά δεν... στον Κοτσο το πήγες ή κατευθείαν στην B&D?

Αναρωτιεμαι αν όλα είναι έτσι και αυτοί που παρέλαβαν δεν το έχουν καταλάβει ακόμα. Αν είναι έτσι δεύτερη φορά που δίνει ελαττωματικά σε προσφορά ο Κοτσο (την πρώτη ήταν μια οθόνη Asus που είχε ελεεινό Bleeding)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rigani είπε

Κι εγώ έχω το πρόβλημα τελικά, νόμιζα ότι φταίνε οι μύτες αλλά δεν... στον Κοτσο το πήγες ή κατευθείαν στην B&D?

Αναρωτιεμαι αν όλα είναι έτσι και αυτοί που παρέλαβαν δεν το έχουν καταλάβει ακόμα. Αν είναι έτσι δεύτερη φορά που δίνει ελαττωματικά σε προσφορά ο Κοτσο (την πρώτη ήταν μια οθόνη Asus που είχε ελεεινό Bleeding)

Πήγα στον Κωτσόβολο και μου είπε ότι δεν είναι αρμόδιοι αυτοί γτ το πήρα από το ίντερνετ και δεν υπάρχει σε φυσικό κατάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει όλη η παρτίδα να έχει πρόβλημα. Αλλά δεν θα μπω στον κόπο καθώς η ταλαιπωρία μου θα είναι μεγαλύτερη και θα παραλάβω πάλι μηχάνημα με στραβό τσοκ. Αν κάποιος φίλος θέλει να συνενοηθεί με το σέρβις της  Black & Decker (και αν του απαντήσουν ας μου γράψει) ας καλέσει το 210 8985208.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Hero1 είπε

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω το έχω παει 2 φορές για σέρβις την πρώτη μου άλλαξαν το τσοκ μου έβαλαν και ένα ασημί τσοκ τους το ξαναπήγα και μου το έστειλαν πίσω πάλι ότι ελέγχθηκε και δεν έχει πρόβλημα

Σημαίνει ότι δεν είναι καλά κεντραρισμενο το τσοκ του τρυπανιού με αποτέλεσμα όταν γυρίζεις το τρυπάνι η μύτη του τρυπανιού ν μην είναι σταθερή σε ένα σημείο και να κάνει έναν μικρό κύκλο

και πως καταλαβαινεις το εκκεντρο? ρωταω γιατι θα παραλαβω λογικα για να το κοιταξω επειδη δεν γνωριζω

ευχαριστω για βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, papatomas7 είπε

και πως το καταλαβατε?

Βάζεις ένα τρυπάνι και δουλεύοντας το θα δεις ότι δεν κινείτε ευθεία αλλά κάνει μικρούς κύκλους η άκρη του.

11 ώρες πριν, Hero1 είπε

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω το έχω παει 2 φορές για σέρβις την πρώτη μου άλλαξαν το τσοκ μου έβαλαν και ένα ασημί τσοκ τους το ξαναπήγα και μου το έστειλαν πίσω πάλι ότι ελέγχθηκε και δεν έχει πρόβλημα

Σε ποιό service το πήγες εάν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kotsosp είπε

Βάζεις ένα τρυπάνι και δουλεύοντας το θα δεις ότι δεν κινείτε ευθεία αλλά κάνει μικρούς κύκλους η άκρη του.

Σε ποιό service το πήγες εάν επιτρέπεται;

Στην B&D που βρίσκεται κάπου Ασπρόπυργο νομίζω. Βασικά δεν έχει και άλλο σέρβις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λίγο με πήρανε απο Κωτσόβολο και μου είπαν ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και 

είναι άγνωστο το πότε θα υπάρξει. Με ρώτησαν αν θέλω να περιμένω ή να δούμε κάτι άλλο.

Τους απάντησα ότι θα περιμένω.  Έτσι από γινάτι.

Θέλω να κάνω hi-score αναμονής σε προϊόν ☺️ 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν μου έχει χρειαστεί (1-2 φορές που χρειάστηκα τον τελευταίο μήνα για ψιλοδουλειά με κάλυψε το parkside το 12v) και μου έχετε βάλει ψύλλους τώρα... θα τεστάρω την ίδια μύτη στο ένα και στο άλλο γιατί πολύ φοβάμαι ότι είναι γενικότερο θέμα της παρτίδας. Να τρέχω ασπρόπυργο δεν παίζει και το support του Κωτσόβολου το έχω φάει καλά στο πετσί μου στο παρελθόν (γιαυτό και δεν έχω ξανα αγοράσει ποτέ τίποτα αξίας απο εκεί). Χίλιες φορές να προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος αν έχει θέμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, μεχρι στιγμής το έχω δουλέψει  μόνο σε κρουστικό και δεν πρόσεξα κάτι.

 

Από περιέργεια θα το κοιταξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι μαστροΣτάθης, ερασιτέχνης που φτιάχνει ότι χαλάσει στο σπίτι είμαι, αλλά φαντάζομαι, αν το κάνει απειροελάχιστα (και φαίνεται σαν μια μικρή ταλάντωση στο μάτι) θα τρυπήσει λογικά κανονικά, το θέμα είναι πως η τρύπα (φαντάζομαι) δεν θα είναι αυτή που θα πρέπει αλλά λίγο μεγαλύτερη ενώ θα γίνει και με λίγο μεγαλύτερη δυσκολία (και θα απορείς γιατί το ούπα "επιπλέει") αν το κάνει πολύ, άστα να πάνε... φτιάξιμο ή πέταμα. Μπορεί να λέω και ανοησίες...οι (πραγματικοί) μάστορες του forum ας μας πουν...

Επεξ/σία από Craven
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...