Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gpapadakis είπε

Καταρχην δεν ηταν 35 αλλα 39 γιατι δεν υπηρχε δυνατοτητα παραλαβης απο καταστημα. 

Οποτε με 20 ευρω παραπανω παιρνεις με το parkside πιο δυνατο εργαλειο, μεγαλυτερη μπαταρια, ταχεια φορτιση σε μια ωρα, αποσπωμενη χειρολαβη, 3 χρονια εγγυηση. Πολυ καλο deal και αυτο.

Δεν είπα πως το B&D είναι καλύτερο. Είπα πως είναι πιο Value For Money.

Αλλά και με τα μεταφορικά πάλι στη τιμή, η διαφορά είναι περίπου +60%. Και πιστεύω ότι κανείς ερασιτέχνης δεν θα νιώσει τη διαφορά στα specs. Τα 20 ευρώ πάντως δεν είναι και αμελητέο πόσο. Για κάποιους σήμερα είναι ένα ολόκληρο μεροκάματο. Ή τουλάχιστον παίρνεις ένα σετ καλές μύτες ή τρυπάνια αν θες.

Εκτός αυτού, για εμένα παράδειγμα που μένω επαρχία και το κοντινότερο Lidl  απέχει 50 χιλιόμετρα, η αγορά του ParkSide μου είναι αδύνατη.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως η Parkside χρησιμοποιει τα προηγουμενης γενιας πρασινα της Bosch, μπορει να μην ειναι οτι καλυτερο για επαγγελματικη χρηση αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλα εργαλεια.

Περα απο αυτο επειδη αναφερθηκε πως τετοια εργαλεια δεν ειναι για μπετο εγω με το Stanley το brushless που το ειχα παρει στην προσφορα πριν λιγο καιρο μια χαρα εχω τρυπησει τα παντα ακομα και μπετο.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Christos84# είπε

Αν πήρες αυτό με τα 39 ευρώ απ τα μίντια, δεν είναι το ίδιο μοντέλο με αυτό της προσφοράς. 

Είναι απλως ένα δραπανοκατσάβιδο, κ όχι κρουστικό όπως αυτό της προσφοράς. Με απλά λογια πολύ μεγαλύτερη δυσκολία για τρύπα σε τοίχο. Καμία σχέση μεταξύ τους. 

Πάλι διαθέσιμο. 

τωρα που είδα πως είναι πάλι διαθέσιμο, ακύρωσα του ΜΜ και παράγγειλα από κοτσό

Ευχαριστώ

Η αλήθεια είναι πως έχω ήδη ένα μακίτα βαλίτσα, αλλά το έχω στο εργαστήριο και ήθελα να έχω και ένα στο σπίτι για ώρα ανάγκης οπότε η κρούση δεν με έκαιγε τόσο, ωστόσο είναι θετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, spy_vlsi είπε

σε αλλο forum αναφερθηκε τηλεφωικη παραγγελια του προιοντος με δυνατοτητα παραλαβης απο καταστημα. τελικη τιμη 34,9

ισχυει, αυτο εκανα και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

από ποια άποψη;

απο την αποψη οτι η μαρκα εχει πεσει δεν εχει καμια σχεση με αυτα που νομιζουμε απο παλιοτερα.το παρκσιδε ειναι πιο δυνατο και εχει και λιγο πιο μεγαλη μπαταρια.επισης εχω και εγω κατι παρκσιδε και επειδη τα εχω παρει φτηνα τα κακοποιουμε και δεν χαλανε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, matrixxx είπε

200mAx6h=1200mAh

Aρα θες να πεις οτι δεν ειναι ουτε 1.5 Ah η μπαταρια οπως ισχυριζεται η εταιρια;

Ενα απο τα 2 δεν ισχυει, απλα μαθηματικα.

Περίπου στις 6 ώρες έχει φορτίσει, είτε ο φορτιστής δίνει παραπάνω είτε η μπαταρία είναι λίγο μικρότερη ή και τα 2.

Τεσπα μια χαρά είναι η αυτονομία για 35€-40€ μην το κουράζουμε

Επεξ/σία από pinakas0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδιάβασα 2 φορές όλο το νήμα...

Αν γίνεται τέτοια ανάλυση για ένα μηχάνημα της τάξης των 40€ τότε θεωρώ πως ξεφεύγει η κατάσταση....

Δεν αγοράζεις και διαμέρισμα στην τελική :) 

Θεωρώ πως ότι και να πάρει κάποιος ΑΝ το έχει όντως ανάγκη είναι αξιόπιστο με την άποψη! Όπως του φερθείς θα σου φερθεί!

.

Και η Makita που θεωρείται υψηλά αξιόπιστη, σε λιγότερο από χρόνο εμένα μου βγήκε off, θεωρώ πως απλά έτυχε...

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγω απλα θελουμε αλλα τοσα για ενα σετ της προκοπής μυτες και βαλιτσακι.

Παντως ετυχε και δούλεψα λιγο το ps όντως έσπερνε πιο δυνατο απο ενα κινεζικο ρευματος που εχω . Εχω την εντυπωση πως το b n d θα σπερνει το ιδιο και καλύτερα. 

Στα υπόψιν παντως

Όπως λέει ο σοφός λαός μας τα εργαλεία κάνουν τον μάστορα.

Εκανα ολόκληρη μετακόμιση μαγαζιού και τοποθέτησα όλα τα ράφια με κατσαβίδι μου βγήκε ο πάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ktgeorge είπε

ισχυει, αυτο εκανα και εγώ.

update:

πήρα για τηλεφωνική παραγγελιά και παραλαβή από κατάστημα όπως έγραψαν τα παιδιά παραπάνω, μιας και εχω κατάστημα διπλά μου, και μου είπαν ότι δεν γίνεται γι αυτό το προϊόν.

έπεσα σε "άσχετο" πωλητή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

update:

πήρα για τηλεφωνική παραγγελιά και παραλαβή από κατάστημα όπως έγραψαν τα παιδιά παραπάνω, μιας και εχω κατάστημα διπλά μου, και μου είπαν ότι δεν γίνεται γι αυτό το προϊόν.

έπεσα σε "άσχετο" πωλητή?

Μπορεί και σε σχετικό. Εμένα  στις 9:05 την δέχθηκαν κανονικά. Μου έστειλαν  και μήνυμα στο κινητό.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει η τηλεφωνική παραγγελία σε 3 άτοκες χωρίς μεταφορικά με παράδοση σε όποιο κατάστημα επιθυμείς  στα  34,9  αλλά κατόπιν παραγγελίας σε μέχρι 10 εργάσιμες. (Αυτό το τελευταίο φυσικά ισχύει και αν αγοράσεις μεσω ιντερνετ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...