Προς το περιεχόμενο

Black & Decker Δραπανοκατσάβιδο 39€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ-ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


sezebo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 ώρα πριν, Lazorik είπε

Δεν ξέρω αν λειτουργούν όλες έτσι, αλλά σε τηλεφωνική παραγγελία που έκανα σήμερα για τον ssd του άλλου θέματος μου έδωσαν συγκεκριμένη μέρα και ώρα παραλαβής και μου είπαν ότι δε θα λάβω άλλη ειδοποίηση.

Οχι, του ειχαν πει οτι θα τον ειδοποιησει η ιδια υπαλληλος με τηλεφωνημα οταν το στειλουν στο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 231
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ τον περιμένω από τηλεφωνική παραγγελία. Μου είχαν πει 10 ημέρες.

Νομίζω ότι στέλνουν SMS στο κινητό για παραλαβή όταν φτάσει.

Επειδή μου έχει ξανατύχει απο Κοτσόβολο, όταν σου λένε ότι θα καθυστερήσει, σημαίνει ότι περιμένουν παραλαβή που ως συνήθως το πότε θα φτάσει στις αποθήκες τους, δεν εξαρτάται μόνο από αυτούς. 

Επεξ/σία από anivas11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

10 ώρες πριν, matrixxx είπε

Οχι, του ειχαν πει οτι θα τον ειδοποιησει η ιδια υπαλληλος με τηλεφωνημα οταν το στειλουν στο μαγαζι.

Ακριβώς το ίδιο. Η υπάλληλος στην οποία παρήγγειλα μου είπε οτι θα με ενημερώσει τηλεφωνικά η ίδια για την ημέρα και ώρα παραλαβής από κατάστημα. Η χρέωση στην κάρτα μου κανονικά από 27/3

 

Επεξ/σία από velissarios1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κουριερ περασε 2 φορες και αφησε χσρτακι.Αυτο εγινε διοτι στην ερωτηση μου ποτε ακριβως θα περασει για να παραλαβω η υπαλληλος τηλεφωνικα ενημερωσε οτι απο το πρωι μεχρι τις 5 το απογευμα κσι οτι θα ερθει μνμ.Μνμ δεν ηρθε και ουτε 9 ωρες καρτερι μπορω να περινενω.Τελικως παρελαβα απτο καταστημα.Ταχυδρομικη ftw.

Επεξ/σία από momotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα αργά το μεσημέρι παρέλαβα και εγώ, έτυχε να είμαι σπίτι όταν πέρασε ο κούριερ, δεν υπηρξε κάποια ειδοποίηση νωρίτερα.

καλό φαίνεται το εργαλείο, νομίζω για οικιακή χρήση θα είναι υπεραρκετό.

ευχαριστώ τον TS!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 4/4/2019 στις 7:47 ΠΜ, velissarios1 είπε

Ακριβώς το ίδιο. Η υπάλληλος στην οποία παρήγγειλα μου είπε οτι θα με ενημερώσει τηλεφωνικά η ίδια για την ημέρα και ώρα παραλαβής από κατάστημα. Η χρέωση στην κάρτα μου κανονικά από 27/3

7-10 μερες του ειχαν πει (οχι εργασιμες λεει) και αρχιζουν και αργουν, ακομα δεν εχει ερθει ειδοποιηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παρέλαβα εχθές το δικό μου.

Αγορά on line και αποστολή .....

Μάλιστα με αντικαταβολή στην εταιρία ταχυμεταφορών.

Ευχαριστώ πολύ τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα :

H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ

Είχα παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, kinezos69 είπε

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα :

H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ

Είχα παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα. 

Τα ίδια και σε μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 1η είναι περισσότερο για βίδωμα. Λιγότερες στροφές, περισσότερη ροπή, καλύτερος έλεγχος.

Η 2η είναι για τρύπημα, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μπορείς να βιδώνεις και με αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 6/4/2019 στις 12:07 ΜΜ, kinezos69 είπε

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα :

H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ

Είχα παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα.

Τα ίδια και σε εμένα 

αν και στο site νου λέει η παραγγελία σας ακυρώθηκε...

Τους πήρα ξανά και μου είπαν ότι κάναν εκ νέου παραγγελία ...

οπότε πήρα και το μήνυμα

Άντε να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει και εγω τηλεφωνικα. Ακομα τιποτα. Μονο το sms που εγραψαν και προηγουμενοι. Μεγαλη υπομονη θελει τελικα. Δεν τηρουν τις υποσχεσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...