Προς το περιεχόμενο

Νέο Huawei P30 με τριπλή κύρια κάμερα 40MP και οθόνη OLED 6,1 ιντσών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε συγκριση με το s10 σιγουρα θα εχει καλυτερη μπαταρια/αυτονομια και μενει να δουμε στις καμερες τι θα γινει.

Πολυ θετικο το οτι εχει θυρα ακουστικων και Oled οθονη σε σχεση με το p20.

Αρνητικο ομως που εχει ελαχιστη πιστοποιηση στην αδιαβροχοποιηση(Ip53 μονο)και ενα μονο κατω ηχειο,οταν ο ανταγωνισμος προσφερει και τα δυο.

Τελος με αρχικη τιμη τα 750ευρω,δυστηχως τρωει ακυρο μεχρι να πεσει η τιμη του και απο το τωρινο Huawei Mate20pro εκτος αν δινει και σε αυτο δωρεαν το ρολοι η εταιρεια στις προπαραγγελιες οπως και στο Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

800€!?!?!? Για κινεζικο;

Μωρε καλα σας κανουν μακαρι το p40 να φτασει τα 1200€.

και δεν πειραζει. Ας πληρωνουμε εμεις οι υπολιποι 800€ για ψευτοναυαρχιδες της apple και της samy.

Ας μας πιανουν και κοροιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 360kias είπε

Φιλε μου κοίτα να δεις δεν ειναι όλα οι επιδόσεις και μια κάμερα τελικά ει αι και οι υπηρεσίες δεν εντιλεγω ότι έχει την καλύτερη κάμερα και επηδωσεις άσχετα αν κερδίζει ο Α12 αλλά πχ εγώ που έχω όλο το οικοσυστημα της apple ξέρεις τη ευκολία μου προσφέρει στην καθημερινότητα μου?θέλω να πω δεν είναι όλα μια κάμερα και τέλος.

 

Μην κανεις αυτό που κάνουν και οι apple haters σε κάθε post σχετικό με iPhone και γ**** την κουβέντα.   

 

Εδώ μιλάμε για το Ρ30. Άσε τον Α12 και το οικοσύστημα στην άκρη και ας μιλήσουμε για 5 κάμερες και τα της συσκευής. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, fg9000 είπε

800€!?!?!? Για κινεζικο;

Μωρε καλα σας κανουν μακαρι το p40 να φτασει τα 1200€.

και δεν πειραζει. Ας πληρωνουμε εμεις οι υπολιποι 800€ για ψευτοναυαρχιδες της apple και της samy.

Ας μας πιανουν και κοροιδα.

Φτάνει αυτή η καραμέλα με την λέξη κινεζικο. Έλεος. 

Επεξ/σία από Vkngs
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newton91 είπε

Ναι πλεον τα midrange ειναι πολυ δυνατα και υπερ αρκετα, και υπαρχουν ολων των ειδων οι τιμες. Πριν λιγο χρονια δεν ηταν καθολου ετσι με τα midrange κατα τη προσωπικη μου αποψη 

δυστιχος εμεις που θέλουμε κάμερα και έχουμε τρέλα με βραδυνές κλπ όπου και να είμαστε (δύσκολα να κουβαλάς πάντα μαζί σου την mirrorles) αναγκαστικά 1000+ απο την τσεπούλα....... σε όλα τα άλλα πλέον midrange ειναι super

1 ώρα πριν, fg9000 είπε

800€!?!?!? Για κινεζικο;

Μωρε καλα σας κανουν μακαρι το p40 να φτασει τα 1200€.

και δεν πειραζει. Ας πληρωνουμε εμεις οι υπολιποι 800€ για ψευτοναυαρχιδες της apple και της samy.

Ας μας πιανουν και κοροιδα. 

δυστιχος πλεον trolling δεν πιάνει σε αυτα 😛 εχει ποιο πιασαρικους τρόπους να τρολλαρεις (δοκιμασμένο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ ωραιο πιστευω αξιζει τα λεφτα του ειναι το επομενο μου αποκτημα :) Πουλησα ηδη το Mate 20 Pro μου και μαζευω λεφτα να το παρω μαζι με το ρολοι δωρο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Istros είπε

Μείνε στο οικοσύστημα και άσε τους υπόλοιπους να χαρούν τα θετικά του ανταγωνισμού.Το p20 ήταν πολύ καλή συσκευη και το P30 αναμένεται καλύτερο.Μεγαλο ρόλο θα παίξει και η τιμή του

Και το mate 30 ακόμα καλύτερο δεν είπα κάτι μην εκνευρίζεσαι 

1 ώρα πριν, nikosgalis είπε

Μην κανεις αυτό που κάνουν και οι apple haters σε κάθε post σχετικό με iPhone και γ**** την κουβέντα.   

Εδώ μιλάμε για το Ρ30. Άσε τον Α12 και το οικοσύστημα στην άκρη και ας μιλήσουμε για 5 κάμερες και τα της συσκευής. 

Ότι κάνουν και οι ape haters κάνω φίλε μου μη μπερδεύεσαι και αν έχεις μάθει να τσακωνεσαι με Apple fanboy πολύ απλά πέφτεις έξω μαζί μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, fg9000 είπε

800€!?!?!? Για κινεζικο;

Μωρε καλα σας κανουν μακαρι το p40 να φτασει τα 1200€.

και δεν πειραζει. Ας πληρωνουμε εμεις οι υπολιποι 800€ για ψευτοναυαρχιδες της apple και της samy.

Ας μας πιανουν και κοροιδα.

Και οι Κορεάτες σχιστομάτηδες είναι!! 

note7.jpg

Ας θυμηθούμε και το Note 7 που αφησε ιστορία...

Επεξ/σία από orfeas26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάλε τις κάμερες απέξω και έχεις ενα midrange τηλέφωνο. Αν δηλαδη δεν εισαι και τοσο της φωτογραφίας κοιτάς την τιμή και δεν ξερεις αν σου κάνουνε πλάκα. 750 ευρω λεει και εχει 1080 οθόνη, ip53 και kirin. 500 θα ήταν οκ, 550 ισως παλι οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

βγάλε τις κάμερες απέξω και έχεις ενα midrange τηλέφωνο. Αν δηλαδη δεν εισαι και τοσο της φωτογραφίας κοιτάς την τιμή και δεν ξερεις αν σου κάνουνε πλάκα. 750 ευρω λεει και εχει 1080 οθόνη, ip53 και kirin. 500 θα ήταν οκ, 550 ισως παλι οκ...

Καλημέρα, υπαρχουν αρκετα πράγματα σε ενα κινητό που δεν φαίνονται στα specs στα χαρτιά. Αυτος ειναι ο λογος που πολλοι καθημερινοί χρήστες που πιο παλια ειχαν samsung, sony, lg, εντυπωσιαζονται οταν αγορασουν Huawei, ειδικα απο τα midrange huawei. Ε, μετα καποιοι απο αυτους θα θελουν να πανε και σε ναυαρχίδες και εκει η huawei τους σβερκωνει οπως κανουν ολοι. Ποσος κοσμάκης την εχει πατησει με πανάκριβα samsung που ηταν σκουπίδια δεν λέγεται, για αυτο η Xiaomi εχει ανεβει τοσο πολύ.

Εγω μετα το P9 Plus δεν μπορω να κοιταξω κατι που δεν ειναι huawei, και ειχα ναυαρχιδες Lg, Samsung, Sony πριν από αυτό, κανενα κινητό δεν ειναι απροβληματιστο. 

Για το ζουμι της υπόθεσης πουλαγε η Samsung 400 ευρώ το galaxy s4 mini, κινητο ΣΚΟΥΠΙΔΙ για 400 ευρω και θες να σου πουλήσει η Huawei αυτο 500, παμε καλα; Σου εχει βγαλει αλλα μοντελακια huawei και honor να παρεις οποίο σου κανει, και αν δεν εισαι απαιτητικός παρε περσινό μοντελάκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάρα. Οκ άμα πιανόμαστε από επιμέρους χαρακτηριστικά όλο και κάτι θα βρεις να λείπει αλλά τί να λέμε τώρα. 

Δεν υπάρχει τέλειο κινητό, εκτός από τα iphone βέβαια ;)

Όποιος διαθέτει χρήμα το παίρνει και το χαίρεται και ας βγάζουν χολή κάποιοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το κινητό αλλά το UI απαιτεί ακόμα βελτίωση σε σχέση με τα εικονίδια και τα γραφικά από apple-xiaomi ώστε να είναι πιο λειτουργικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...